Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cataline.....peste 2-3 saptamani mamaia duminca la ora 16:00 o sa fie foarte foarte aglomerata....faci mult pe drum in aglomeratie, nervi etc + ca nu o sa gasesti loc de parcare.....
    Locatia este provizorie, cum a zis si pufy .. .2-3 intalniri pana hotaram sau gasim alt loc mai bun care sa aiba si copaci si umbra etc....
    Pana atunci gasiti 2-3 locuri si supunem la vot
    Intalniri Logan Club Constanta:
    In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
    Ptr detalii : 0723.955.045

    Comment


    • e destelu umbra si destul de racoare din cate stiu eu in zona aia. daia am si ales acolo. majoritatea tiristilor acolo trag ptr un pui de somn pentru ca acolo e loc mult si e racoare sunt copaci umbra etc.
      Ne vedem acolo , daca chiar nu e ok nu-i problema vedem mergem la clubu elevilor ii gonim pe opelisti ne retragem direct la terasa la suculet etc. dar la 18 ne vedem acolo si dupaia hotaram

      sigpic

      Comment


      • Mai eu am zis n-am dat cu parul... Daca voi spuneti ca e bine acolo- acolo mergem.
        Last edited by andy_x3m; 12 June 2010, 15:09.

        Comment


        • deci cu noua locatie nu stiu cand voi veni prietenii stiu de ce..
          Chestia cu : ne intalnim direct la suc .. nu prea imi convine mie , si nu credca sunt singuru care nu ii convine , se stie
          Asa ca , ne punem tartacutele la gandit si sa cautam un loc

          PS : Te rog sa nu incepi iar cu posturi la caterinca cum faci tu deobicei .

          Si eu te rog sa faci un sacrificiu sa vii macar la o intalnire sa discutam, apoi poti emite ce vrei!
          Last edited by andy_x3m; 12 June 2010, 15:10.

          Comment


          • Eu nu pot sa mai vin maine.....

            Duminica 13.06 pe varianta, la ora 18...

            1. Kelu
            2. Christnacht
            3. Loganu
            4. Sonykel
            5. GxG
            6. S.catalin (?)
            7. jkl
            8.
            Intalniri Logan Club Constanta:
            In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
            Ptr detalii : 0723.955.045

            Comment


            • De ce nu ne continuam intalnirile acolo la campus cum a fost si pana acum vara ? Era destul de retras, liniste nu ne baraia nimeni la cap acum nu stiu ce sa zic am dat o idee.
              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

              Comment


              • veniti ma fratilor la intalniri si discutam. nu de alta dar se numeste ca imi jigniti inteligenta. credeti ca nu ma dus capu la campus , tabacarie , soveja , port etc etc va enumar toate locurile cu toate partile negative?

                sigpic

                Comment


                • Duminica asta nu mai pot ajunge s-a ivit altceva in plan oricum saptamana viitoare vreau sa dau banutii aceia pt copilasi. Poate reusesc sa ajung maine 2 minute sa dau banutii dar nu stiu sa vad nu promit nimica. Numai bine la toata lumea.
                  Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                  Comment


                  • daca nu vine nimeni din navodari sau imprejurimi .. ma ia si pe mine cineva de la dobrogea/citty/dacia ?
                    Eu nu pot sa mai vin maine.....

                    Duminica 13.06 pe varianta, la ora 18...

                    1. Kelu
                    2. Christnacht
                    3. Loganu?!
                    4. Sonykel
                    5. GxG
                    6. S.catalin (?)
                    7. jkl
                    8.

                    Comment


                    • te iau eu de la city, te sun inainte
                      sigpicMy ride

                      Comment


                      • Poze de azi.
                        A fost relativ ok , ne-am strans destui in parcare la suc am unit 3mese , pizza bun suc rece si multa gheataaaaa plus sa strans bacis pe masura.
                        La Captain Cook au bagat o masa de FoosBall(fotbal de masa) concurs de la pepsi iar echipa castigatoare , castiga tricouri , pahare etc etc.
                        Duminica viitoare 90% Ne strangem in parcare la carefour , in fata la mediagalaxy sau la bricostore. ne gasim pe acolo

                        In ultima poza se vede , am facut curat in portbagaj , juma de portbagaj a incaput intr-o geanta daia . urmeaza cealalta jumatate in cealalta geanta.
                        Attached Files

                        sigpic

                        Comment


                        • Frumos......azi am fost de munca dar intalnirea viitoare vin si eu
                          Intalniri Logan Club Constanta:
                          In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                          Ptr detalii : 0723.955.045

                          Comment


                          • pacat ca nu am fost mai multi .. sa dezbatem subiectu "locuri de intalnire"
                            Nu m-am simtit prea bine azi ( in sensu ca nu eram in largu meu ca sa nu se subinteleaga) , iar aparatu nu l-am luat ca am uitat de el..am plecat grabit
                            Attached Files

                            Comment


                            • Pana la urma unde faceti urmatoarea ieseala ca sunt mari sanse sa ajunga si je.
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • minti , minti. ce au free sesion in bamboo mamaia si vi si tu sau cum? au reduceri la swarowski in mall si vi sa-ti cumperi chilotei? )
                                urmatoarea intalnire o facem la carefour 90%. da daca vrei vi si te iau eu cu mecevica al meu...

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google