Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu o sa vin de la 5:30 ca sa fiu sigur ca ajung primul )

    sigpic

    Comment


    • @sonykel ia-ti siopunga de seminte sa nu te plictisesti pana cand apar toti )

      Comment


      • LA MULTI ANI !, Azi este ziua lui "Bogdan CET", sa fie sanatos alaturi de cei dragi si sa ne vedem cat mai curand pe la intalniri !
        Cu stima, FLO !
        , sunt cu ochii pe voi !
        :thumbsup:

        Comment


        • nu ma faceti ca ma duc de pe acu acolo mare chestie imi iau mancare tot muzica am si va astept de la 12 cat e ceasu acu pana la 6
          Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

          Comment


          • @Beleaua sal si bun venit pe forum....
            @BOgdanCET...La multi ani....
            @restu...ne vdm diseara...
            :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
            proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

            Comment


            • Originally posted by Jonivip
              @sonykel ia-ti siopunga de seminte sa nu te plictisesti pana cand apar toti )
              punga de seminte exista la mine in dacie tot timpu e ceva necesar cum e delcou platina sau benzina in rezervor


              pS. off topic

              RADAR FIX PE MIRCEA LA POMPIERI CU FATZA SPRE BDUL MAMAIA SI INCA UNU LA POLITIA JUDETZEANA PE MAMAIA IA TOT CE TRECE SPRE DELFINARIU !!!! SUNT 2 DACII BERLINE BLEUMARIN CU NR MAI....!!!!! CU APARAT TIP POLAROID SI CU RAZA MICA DE ACTIUNE 20 M ca sa nu le ia detectorul !!! da mai departe sa stie toata lumea sa nu le iasa faza!!!!!!!!

              sigpic

              Comment


              • Baieti, cred ca in seara asta nu pot veni, pt. ca azi fac si eu 7 ani de la casatorie, si nu vreau sa-mi parasesc fetita+kinderul meu, . Dar ne vom vedea la alta intalnire, ok?
                Distractie placuta, si sa auzim numai de bine !
                , sunt cu ochii pe voi !
                :thumbsup:

                Comment


                • Doamne ce nebun baieti eu intarzii vreo 20 de minute sa zic .. adika as fi acolo pe la 6 si juma ca trebuie sa trag o fuga pana in corbu daca e va gasesc tot acolo adika sper daca nu ... vad eu ce fac .
                  Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                  Comment


                  • Ne vedem in seara asta.Numai bine la tota lumea
                    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                    Comment


                    • Originally posted by FLORYN
                      Baieti, cred ca in seara asta nu pot veni, pt. ca azi fac si eu 7 ani de la casatorie, si nu vreau sa-mi parasesc fetita+kinderul meu, . Dar ne vom vedea la alta intalnire, ok?
                      Distractie placuta, si sa auzim numai de bine !
                      floryne ce faci tocmai acum nu vii...nici macar 30 de minute nu poti veni asa in trecere

                      Comment


                      • @supercar lasa-l man nu mai insista are super motiv ...doar nu o sa-si neglijeze familia pentru loganclub ...
                        @FLo distractie placuta diseara si iti urez in continuare casatorie placuta si sa te bucuri de kinder-ul tau si de nevasta ...

                        PS:sunt familist convins si astfel de momente sunt memorabile mai ales daca sti sa ti le faci memorabile ...inca odata FLOryneE distractie placuta ...

                        Comment


                        • pfuai Florine am zis ca ne vedem da na ... eu vin la 6 acu ma aranjez si plek ca fac pana la voi vreo 45 de min so ne vedem acolo daca nu ma ratacesc
                          Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                          Comment


                          • Baieti va multumesc mult pt. urarile de bine, si sper sa-mi intelegeti lipsa,
                            , sunt cu ochii pe voi !
                            :thumbsup:

                            Comment


                            • Originally posted by FLORYN
                              Baieti va multumesc mult pt. urarile de bine, si sper sa-mi intelegeti lipsa,
                              stay linijtit...precum a zis si Jonivip, astfel de momente sunt memorabile si se petrec bineinteles in familie...distractie placuta si inca o data La cat mai multi ani de casnicie fericita....si app...ai grija de kinder-ul tau ca el e viitorul membru Logan CLub )
                              :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
                              proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

                              Comment


                              • prea belea intalnirea ... bravo nota 10 + pentru idee .. baietzasi super de treaba .. masini prea belea .. prea frumos sper sa ne vedem de acum inainte ( desigur daca ma mai primitzi ) si sa auzim numa de bine . Tzineti`o tot asa si apropo astept sticker`ul cu logan club . . si filmuletzu desigur ) .
                                Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google