Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by gxg
    Nu am prin cine sa trimit stickerele duminica la Bucuresti. Chiar nu se duce nimeni duminica la bucuresti?
    pai si ce sambata crezi ca nu le poate lua cineva,unul din useri din bucuresti cred ca le poate lua.

    Comment


    • gxg vi ma duminica in parcu tabacariei ca vreau si eu stickere din alea .. .daca nu vi ... da si tu la altcineva sa`mi aduce te rog .
      Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

      Comment


      • Salut baieti, nu am mai intrat demult aici, nu am inteles prea bine cind este urmatoarea intilnire,la care voiam sa vin si eu cu mai multi baieti, "rambo stie".Chiar sunt curios ... deci cind si unde? ca vad ca sunt dubii si la locatie...
        Multa lume, putini oameni...

        Comment


        • Originally posted by bobo77
          Salut baieti, nu am mai intrat demult aici, nu am inteles prea bine cind este urmatoarea intilnire,la care voiam sa vin si eu cu mai multi baieti, "rambo stie".Chiar sunt curios ... deci cind si unde? ca vad ca sunt dubii si la locatie...
          duminica asta adica 7 oct ... in parcarea de sus de langa biserica in parcul tabacariei te asteptam cu mare interes

          Comment


          • @bobo77: nu conteaza ora, numa sa fii duminica asta adica 7 oct ... in parcarea de sus de langa biserica in parcul tabacariei, nui asai DyZ?
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • Ora 18 . 7 Octombrie, Parcarea de la biserica de lemn din Tabacarie
              MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

              Comment


              • @Bobo77 - chiar as vrea sa vad daca vi sau veniti si voi la intalnire. Am asa un sentiment ciudat in privinta asta,
                Si normal ca si cei ce merg la SIAB, vor putea , in principiu sa vina Duminica la intalnire, nu? Hai, ne vedem acolo !
                , sunt cu ochii pe voi !
                :thumbsup:

                Comment


                • floryne u vii? eu incerc sa vin...

                  sigpic

                  Comment


                  • Mai bobo tu asa un organizator sa te lasi organizat de altii,ai decazut rau....
                    Anunta-ti prietenii ca e loganclub nu cafeneaclub,ok?
                    PS. Mai te topesti dupa barbati?poate-ti gasesti si tu prin parc un partener....

                    Comment


                    • @Rmbox - am toata stima pt. tine, dar te rog si eu ceva: renunta si tu sa-l mai intepi pe Bobo, sau macar sa o faci in privat, sau poate pe celalalt forum. Eu stiu ca nu va simpatizati si cred ca daca va vati vedea fata in fata, posibil ies scantei, sau ma rog , poate ma insel.
                      @Sonykel - incercsa vin , ca imi este dor de voi,
                      , sunt cu ochii pe voi !
                      :thumbsup:

                      Comment


                      • Originally posted by RamboX
                        Mai bobo tu asa un organizator sa te lasi organizat de altii,ai decazut rau....
                        Anunta-ti prietenii ca e loganclub nu cafeneaclub,ok?
                        PS. Mai te topesti dupa barbati?poate-ti gasesti si tu prin parc un partener....
                        dom profesor veniti?sa stiu daca va aduc cartile alea?

                        sigpic

                        Comment


                        • Stalone tot plin de frustrari esti si aici, de fapt nu stiu daca te suporta cineva de pe celalat forum, de la intilnirea din ct, tu nu ai inteles ceva referitor la "cafeneaclub" cum ii zici tu, noi chiar suntem prieteni si un grup unit, daca tu ai fost marginalizat este datorita caracterului tau.Asta a fost off topic.
                          Sper sa ajung si eu, mai ales ca m-ati lamurit cu locatia ,data si ora.Sa dormi tu linistit rambo, tot eu organizez intilnirile dincolo...
                          Multa lume, putini oameni...

                          Comment


                          • duminica poate pot sa ajung si eu da-r nu promit nimik ) mai vb

                            Comment


                            • promite ma ce drq
                              )
                              Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                              Comment


                              • belea tu vii de acum in colo prezent la toate intalnirile da? )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google