Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imi cer scuze ca n-am mai putut sa ajung dar am venit tarziu de la tara. Numai bine si sper ca intalnirea viitoare sa fiu si eu prezent. Numai bine la toata lumea
    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

    Comment


    • eu sunt ca porcusoru isteric , eu nu o sa fac lista cu prezenta... fac lista cu absenta


      1.Mushu
      2.S.catalin
      3.Emr3
      4.Christnacht

      sigpic

      Comment


      • La mine unu acest club logan nu i chiar pe primul loc sunt si alte prioritati pe care nu le pot pune pe ultimul loc. Cand pot veni vin cu cea mai mare placere cand nu pot asta e. Numai bine la toata lumea si sa aveti o saptamana cat mai frumoasa fara sefi crizati )
        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

        Comment


        • Hai sa zic si eu: ieri a fost ziua mamei: MARIA...(SI NIMENI NU-I MAI PRESUS DE MAMA) nu cred ca asta ar interesa pe cineva dar asa ca sa am motiv credibil , am fost la TL, neamuri din afara tarii si altele - am ajuns acasa pe la 3 dimineata ca astazi la 8:30 sa pot ajunge la munca... Imi pare rau ca n-am putut ajunge dar nu-mi place sa ma ia cineva de urechi chiar si indirect(poate fu' doar o gluma...), da' nu-i frumos... Cand pot: vin si de 3,4,5 ori intr-o saptamana...

          Comment


          • Originally posted by darksid3 View Post
            Deci pe acolo esti...sa te pregatesti de-un punk cu hartie igienica roz
            ah blond mai esti , dar m-am dat si eu de gol , ti-am zis de mult ca stau langa locu de munca a lu andy , si doar stii unde munceste andy , in fine acum asta e... te astept sa-mi **** bashchetii

            Originally posted by s.catalin View Post
            Hai sa zic si eu: ieri a fost ziua mamei: MARIA...(SI NIMENI NU-I MAI PRESUS DE MAMA) nu cred ca asta ar interesa pe cineva dar asa ca sa am motiv credibil , am fost la TL, neamuri din afara tarii si altele - am ajuns acasa pe la 3 dimineata ca astazi la 8:30 sa pot ajunge la munca... Imi pare rau ca n-am putut ajunge dar nu-mi place sa ma ia cineva de urechi chiar si indirect(poate fu' doar o gluma...), da' nu-i frumos... Cand pot: vin si de 3,4,5 ori intr-o saptamana...
            uuu... ce sari asa? parca te-am injurat de mama , data viitoare scriu: PS. UMOR SEC

            Originally posted by Christnacht View Post
            La mine unu acest club logan nu i chiar pe primul loc sunt si alte prioritati pe care nu le pot pune pe ultimul loc. Cand pot veni vin cu cea mai mare placere cand nu pot asta e. Numai bine la toata lumea si sa aveti o saptamana cat mai frumoasa fara sefi crizati )
            Si , tu? nu erai ala pasionat , nu te plangeai tu ca nu suntem multi
            cum nici ptr tine nu e pe primu loc nici ptr altii
            PS.Logan Club nu Club Logan ca suna urat...

            sigpic

            Comment


            • Pufosule sunt pasionat nu zic nu si de fiecare data m am simtit bine alaturi de trupa fie ea noua veche, n am nimic cu nimeni. Da asa este am zis ca nu suntem multi dar na daca stateam in fata tembelizorului si nu veneam la intalnire mai ziceam dar daca se mai intampla sa fiu plecat ce naiba sa fac ? . Si cu ce e pe primul loc oi fi eu pasionat dar nu poti pune anumite treburi pe primul loc si chiar daca vrei tot nu vei putea intotdeauna.

              Promit ca la intalnire iti voi aduce o inghetata STRESATULE ! ).

              Numai bine la toata lumea si sa conduceti cu grija :*

              Cu stima:

              Cristi ( Logan Club Constanta )
              Last edited by Christnacht; 18 August 2010, 13:53.
              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

              Comment


              • sunt si eu pe litoral de 19 august poate ajung in vizita pe la voi
                vopsitorie preturi bune

                Comment


                • La mine era cu "sper sa ajung de la tara"....ajunsesem da' eram rupt....saptamana asta sunt sigur 100%)
                  Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

                  Comment


                  • sli waz , te asteptam...

                    sigpic

                    Comment


                    • Cu cea mai mare placere sli_waz
                      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                      Comment


                      • salutare loganisti, poate va fac o vizita, e cam tarzie ora dar vedem ;). Sa aveti drumuri bune!!!
                        Last edited by PeriKool; 19 August 2010, 15:24.
                        sigpic

                        Comment


                        • Poate vin si eu duminica asta.

                          Comment


                          • te asteptam.

                            hai sa incepem lista ptr duminica asta.

                            1.Sonykel
                            2.Supercar

                            hai cat mai multi , hai pasionati mici si pufosi la intalnire cati mai multi

                            sigpic

                            Comment


                            • O sa vin dar sa imi spuna cineva strada ca sa nu ma ratacesc
                              vopsitorie preturi bune

                              Comment


                              • 1.Sonykel
                                2.Supercar
                                3.Andrushk
                                If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google