Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce iubesc eu vremurile astea bune . Incet incet o sa iasa ceva minunat dar cu rabdare
    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

    Comment


    • Originally posted by xxxgeoxxx View Post
      de acord cu deluxe
      Era culmea sa nu fii)
      Deci, duminica ora 16.00, aqua magic (teatrul de vara)
      1. sony
      2. eu
      3. ...........
      sigpic

      Comment


      • Andy, mai am si eu parerile mele proprii sa stii vreau sa vin, da nu ma trec inca pe lista ca mai e pana duminica si cine stie
        Deci, duminica ora 16.00, aqua magic (teatrul de vara)
        1. sony
        2. andy
        3.
        sigpic

        Comment


        • Deci, duminica ora 16.00, Aqua magic (teatrul de vara).

          1. sony
          2. andy
          3. jkl
          4.
          5.
          6.

          Comment


          • Deci, duminica ora 16.00, Aqua magic (teatrul de vara).

            1. sony
            2. andy
            3. jkl
            4. BeciAcustic
            Intalniri Logan Club Constanta:
            In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
            Ptr detalii : 0723.955.045

            Comment


            • O sa anunt mai incolo daca vin sau nu ca nu stiu exact ce se va intampla pana Duminica. Daca voi fin in oras voi veni cu cea mai mare placere. Eu in wekend-ri mai merg pe la tara dar sa vad in wekend acum daca mai trebuie sa merg. Oricum de abia astept ca sa va vad . Numai bine doresc la toata lumea !

              p.s. Pufy saptamana asta sa ne intalnim sa-ti dau si eu banutii pt cotizatie, nu-mi place sa am datorii
              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

              Comment


              • salut pe toata lumea...sper si-mi doresc din tot sufletul sa ajung si eu duminica asta

                Comment


                • Prezent duminica la intalnire, si daca va intalniti pana duminica un tel si la mine, dupa 19.00 sunt liber.
                  LA VOLANUL UNEI MASINI DE CURSE NU CONTEAZA CINE ESTI, CONTEAZA NUMAI DECIZIA PE CARE O IEI INTR-UN FRAGMENT DE SECUNDA

                  Comment


                  • Vii cu masinuta aia turbata Sorine ?
                    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                    Comment


                    • Nu cred ca vin cu ea, dar te invit la garaj daca vrei sa o vezi .
                      LA VOLANUL UNEI MASINI DE CURSE NU CONTEAZA CINE ESTI, CONTEAZA NUMAI DECIZIA PE CARE O IEI INTR-UN FRAGMENT DE SECUNDA

                      Comment


                      • salutare. ce faceti domnilor? n-am mai apucat sa trec pe la voi de ceva vreme, m-am mai intalnit prin oras cu andy , cu sonykel asa fugitiv.N-am mai apucat sa trec in weekend ca vara asta am avut-o tare ocupata cu gradina si cu punerea la punct masinii de iarna si noroi , adica un ARO din 2001 care l-am achizitionat prin aprilie, acum sunt la etapa vopsit etapa finala ca acus vine iarna si imi trebuie masinutza de iesit pe zapada.Promit sa va fac o vizita cat de curand poate chiar cu utilajul proaspat facut.pana atunci , s-auzim numai de bine

                        Comment


                        • Intalnire duminica asta? daca este va rog sa ma anuntati si pe mine, locatia si ora, poate iesim la ceva de baut (fara alcool) ca suntem soferi.
                          LA VOLANUL UNEI MASINI DE CURSE NU CONTEAZA CINE ESTI, CONTEAZA NUMAI DECIZIA PE CARE O IEI INTR-UN FRAGMENT DE SECUNDA

                          Comment


                          • da duminica la 16 la aqua. acum o sa dau sms la cei care va am in agenda.

                            sigpic

                            Comment


                            • Salutare baieti. Posibil sa ajung si eu doar asa in fuga dar nu promit nimic. Numai bine la toata lumea
                              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                              Comment


                              • eu nu pot ajunge azi ca sunt prins cu niste treburi in oras, duminica viitoare
                                sigpicMy ride

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google