Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • haideti mai baieti eu am plecat in tabacarie va astept acolo

    sigpic

    Comment


    • Am fost si eu dar din pacate am ajuns cam tarziu si nu mai era nimeni... Duminica viitoare sper ca o sa reusesc sa ajung la timp.
      In tara momentan.

      Comment


      • Costine imi pare rau pt. tine, dar cum incepuse sa ploua , si este mult praf pe acolo, nu ne-am riscat. Am plecat la noua locatie , in parcarea de langa AquaMagic. Urmatoarea intalnire ne vedem acolo, sper sa fie o vreme cat de cat buna, si sa nu mai ploua, daca nu vedem noi , unde ne retragem, ok?
        Salut baietii noi pe care i-am cunoscut , desi nu prea am avut ocazia sa stam prea mult de vorba.
        Mi-a placut in seara asta, a fost ... incitanta, prieteni stiu de ce !
        Cu stima , FLO>
        , sunt cu ochii pe voi !
        :thumbsup:

        Comment


        • adevarat in seara asta a fost ceva mai nou pt logan club

          Comment


          • se poate si mai bine ... prietenii stiu ...
            1.6 MPI CRAZY DRIVER

            Comment


            • Deja ma zgarii pe fata. Am aflat si eu ce s-a intamplat in seara asta...Vreau si eu lectii de la Hellman
              MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

              Comment


              • asta se invata singur .. cine stie iti spune cam ce tre sa faci si in rest invetzi singur exersand ...
                1.6 MPI CRAZY DRIVER

                Comment


                • pfuu hellmane o sa te strige lumea pe strada profuleeeeeeeeee profuleeeeeee

                  sigpic

                  Comment


                  • atat imi mai trebuie ... k dupa ce o stresau pustii din ovidius pe prietena mea .. sa ma mai strige si lumea pe strada :P
                    1.6 MPI CRAZY DRIVER

                    Comment


                    • mda, cam ai dreptate, teoria ca teoria, dar practica ne omoara (masinile )
                      MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                      Comment


                      • mie imi spui ...
                        1.6 MPI CRAZY DRIVER

                        Comment


                        • hellman stie cel mai bine ca practica omoara... )
                          :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
                          proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

                          Comment


                          • pt lectii de distrus masina contactati'ne (me , zeze, si vfm care va invata sa sariti cu loganul )
                            1.6 MPI CRAZY DRIVER

                            Comment


                            • Niste filmulete de la intalnirea de azi 7-10-2007
                              Eu in action http://www.youtube.com/watch?v=4nCZRrOexNM

                              Un filmulet cu CT-87-VFM http://www.youtube.com/watch?v=VpTeNrX_GWI

                              CT-87-VFM in action http://www.youtube.com/watch?v=9XyWGd-nshA

                              PS. In primul filmulet eram eu in prima incercare de intoarcere cu frana de mana,ajutat si de Hellman si ii multumesc inca odata,si sper sa mai am de invatat multe de la el si zzz )
                              Last edited by SUPERCAR; 8 October 2007, 19:49.

                              Comment


                              • cat bulan pe mine ca am plekat cu vreo 2 - 3 minute inainte sa inceapa sa ploua ;))) oricum ... am vrut sa revin dar am zis ca ati plekat ... asta e data viitoare voi sta mai mult ... si vrem stickerele alea odata )))
                                Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google