Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • apar si eu daca e p`acolo prin zona sigur pentru moment ... si inca o chestie supercar .. trece la liviu mai gros sa vada omu ca trebuie sa confirme si tre sa vina obligat ))) ca de cand tot zice ca apare
    Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

    Comment


    • omu mai are si treaba ... si eu zic k vin dar dk apare ceva asta e ...
      1.6 MPI CRAZY DRIVER

      Comment


      • Originally posted by Beleaua
        apar si eu daca e p`acolo prin zona sigur pentru moment ... si inca o chestie supercar .. trece la liviu mai gros sa vada omu ca trebuie sa confirme si tre sa vina obligat ))) ca de cand tot zice ca apare
        a venit si data trecuta era la mine in buzunar facea nanicu...
        ps... poze cu liviu in actiune

        liviule vezi ca zilele aste ajung filmuletele la zzz... stii tu ce , stii tu cum , stii tu unde
        o sa-ti iei lectii de innot in tabacarie

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by sonykel
          a venit si data trecuta era la mine in buzunar facea nanicu...
          lasa omu in pace,poate avea treaba
          Last edited by SUPERCAR; 9 October 2007, 15:03.

          Comment


          • nu domne acum serios ca eu cu liviu comunicam foarte des mi-a zis dece nu avenit afara ploua si colacelu lui era la vulcanizare de cand cu ultima ploaie si daia nu a putut sa vina...

            sigpic

            Comment


            • Originally posted by sonykel
              a venit si data trecuta era la mine in buzunar facea nanicu...
              ps... poze cu liviu in actiune

              liviule vezi ca zilele aste ajung filmuletele la zzz... stii tu ce , stii tu cum , stii tu unde
              o sa-ti iei lectii de innot in tabacarie

              pai daca ajung o safi transat ca un purcelush
              http://img211.imageshack.us/img211/1...ostwantab7.gif
              id mess liviu_stilist

              Comment


              • Originally posted by sonykel
                nu domne acum serios ca eu cu liviu comunicam foarte des mi-a zis dece nu avenit afara ploua si colacelu lui era la vulcanizare de cand cu ultima ploaie si daia nu a putut sa vina...

                comunicam. .asa e dar o sa fi tu vulcanizat )) nu am venit pt ca era naspa afara. .si pe 14 nu vin pt ca o sa fiu plecam din localitate. .next time !
                http://img211.imageshack.us/img211/1...ostwantab7.gif
                id mess liviu_stilist

                Comment


                • vine si je...se putea sa lipsesc???
                  :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
                  proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

                  Comment


                  • Salutare. Vad ca v-ati distrat ultima data. Poate ma invatati si pe mine ce faceti voi acolo. Pe 14 cred ca vin si eu ca doar e ultima intalnire pe anu asta la care mai pot veni si eu.. prietenii stiu de ce
                    PS am o pb nu primesc mail cand se scrie aici si stau de fiecare data sa caut topicu.. se poate rezolva cumva?

                    Comment


                    • apv`ule pe unde stai in cta ... ca pana la urma cand vin eu sau altcineva te poate agata .. stiu prb ta ... asta e si eu am patit`o da nu se poate sa lipsesti .. te agatam noi ...
                      Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                      Comment


                      • Originally posted by ct11lyv
                        pai daca ajung o safi transat ca un purcelush
                        Eeeee,chiar asa? lasa omul sa se bucure ca-i vine acu si Mcvul si tu-i sari la beregata....

                        Comment


                        • Originally posted by Beleaua
                          apv`ule pe unde stai in cta ... ca pana la urma cand vin eu sau altcineva te poate agata .. stiu prb ta ... asta e si eu am patit`o da nu se poate sa lipsesti .. te agatam noi ...
                          Vorbim pe mess daca e dar nu e acelasi lucru daca nu vin cu masina

                          Comment


                          • Originally posted by ct11lyv
                            pai daca ajung o safi transat ca un purcelush
                            hai ma ce sunteti rai mai am pana la craciun u dece vrei sa ma tai de acum...

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by ct-07-apv
                              Salutare. Vad ca v-ati distrat ultima data. Poate ma invatati si pe mine ce faceti voi acolo. Pe 14 cred ca vin si eu ca doar e ultima intalnire pe anu asta la care mai pot veni si eu.. prietenii stiu de ce
                              PS am o pb nu primesc mail cand se scrie aici si stau de fiecare data sa caut topicu.. se poate rezolva cumva?

                              chiar nu am putut sa trec cu vederea comentariul tau ironic ... nu e frumos ....
                              1.6 MPI CRAZY DRIVER

                              Comment


                              • Originally posted by sonykel
                                hai ma ce sunteti rai mai am pana la craciun u dece vrei sa ma tai de acum...
                                mai pune pe tine putin pana la craciun :P

                                Originally posted by Hellman
                                chiar nu am putut sa trec cu vederea comentariul tau ironic ... nu e frumos ....
                                nu fi gay !

                                Originally posted by ct-87-vfm
                                vine si je...se putea sa lipsesc???

                                vezi cu femeile mai adu sa facem combinatii

                                Originally posted by RamboX
                                Eeeee,chiar asa? lasa omul sa se bucure ca-i vine acu si Mcvul si tu-i sari la beregata....

                                sau vrei sa il transezi tu si nu sti cum sa zici !
                                Last edited by Cristi_Xp; 9 October 2007, 14:10.
                                http://img211.imageshack.us/img211/1...ostwantab7.gif
                                id mess liviu_stilist

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google