Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vedeti ca au aparut si pozele,v-am spus eu sa lasati omul sa isi faca treaba.
    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

    Comment


    • Nice pic! Bravos la mai mare !
      Mai este mult pana departe ...sigpic

      Comment


      • frumoase poze...sa moara dusmanii ce fotograf avem......sa vb cu un administrator sa il faca oficial fotograful LCC!!!
        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

        Comment


        • am mai rugat un moderator sa il faca pe andrei ''domnule foto oficial'',dar vad ca nu ma baga in seama.
          sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

          Comment


          • @andr3w-esti binevenit,te asteptam duminica,ora 15.00,in spatele restaurantului Prestige din Lapus Arges

            pai vezi leo...daca nu ai leduri la pozitia de la numar...
            Last edited by krystyan_; 6 December 2011, 00:11. Reason: Automerged Doublepost
            sigpic

            Comment


            • da corect Cristi.
              andr3w:oricand poti sa vii alaturi de noi.
              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

              Comment


              • sa speram ca mai atragem si alti loganisti care se plimba pe strazile craiovei,care sunt multe!
                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                Comment


                • daca ar fi duminica dupa ce ne strangem toti nu iesim la o tura prin oras facem reclama logan club craiova sa atragem cat mai multa lume

                  CE ZICETI DE IDEEA ASTA ?
                  Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                  http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                  Comment


                  • Va salut pe toti,pot sa spun ca m-am simtit super bine duminica,multumesc baietilor pentru primire,si multumesc lui Andrei pentru poze.Sper sa continuam intr-o maniera la fel de placuta si pe viitor sa devenim tot mai multi.Felicitari baieti pentru ceea ce ati realizat!
                    My ride: http://www.loganclub.ro/forum/dj_93_...an-t46927.html

                    Comment


                    • Deci e-ai tinut de promisiune ! Imi pare rau ca nu am putut ajunge... Sambata ma duc sa tai porcu ) Da` duminica vin cu friptura
                      I My Honda !

                      Comment


                      • Jos palaria Andrei,un profesionist!Sa speram ca pe viitor vom fii si mai muuuulti
                        PS:Orice loganist este bine venit in club!Duminica orele 15:00 in spate la restaurantul Prestige!

                        Comment


                        • bine ai venit printre noi kidu!!daca mai ai prieteni ...si eu cred ca am prg porcu sapt asta,dar intalnirile trebuie sa se faca,indiferent de cati pot ajunge!!trebuie sa tinem acest club cat mai sus!!!
                          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                          Comment


                          • intalnirile de saptamana asta:
                            sambata10.12.2011,orele 15.
                            1.mcn,ajung sigur.o sa dau explicatiile pt duminica.cine vine va avea o surpriza din partea mea.
                            2.
                            3.
                            duminca11.12.2011,orele 15.
                            1.mcn,nu ajunge,scuze dar daca nu imi rezolv problema,o sa regret toata viata.
                            2.
                            3.
                            Last edited by leo_negrescu; 7 December 2011, 21:17.
                            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google