Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pfff.....surpriza exact cand nu vin eu!!!!tare asta!!!numa eu nu primesc nimik
    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

    Comment


    • eu incerc sa vin, dar nu cred ca o sa pot veni cu loganu cred ca vin cu masina lu tata)

      Comment


      • @andr3w-poti veni si sambata si duminica daca vrei,noi vom fi acolo la ora 15.
        sigpic

        Comment


        • nu conteaza cu ce masina vii la inceput,important este sa vii si daca poti incearca sa vii si sambata.
          sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

          Comment


          • andr3w - poti sa vii si cu RAT-ul
            I My Honda !

            Comment


            • andr3w ti-am lasat pm.daca nu ai cu ce sa vii suna la nr ala si te voi lua eu
              sigpic

              Comment


              • asa ma, uitai ca avem coleg taxi. Nu e problema de venit ai cu ce )
                I My Honda !

                Comment


                • ))multumesc frumos. o sa te sun, cristi.

                  Comment


                  • nici eu nu cred ca pot ajunge duminika,deoarece plec la dragasani la ai batrani.....e ziua de nastere a lu bunicu-meu si m-a rugat frumos sa fiu prezent acolo....si na....intelegeti si voi.....reuniune de neam!
                    dar daca ma intorc pana la 15 cand are loc intalnirea,cu siguranta voi fi prezent.
                    insa nu promit!
                    ramane de vazut!




                    PS: cum a spus si alex,indiferent ca nu putem venii cativa la intalnire din diverse motive.....ea trebuie sa se tina in continuare....pentru a pastra traditia si a urca cat mai sus.

                    Comment


                    • Originally posted by stefipjj View Post
                      asa ma, uitai ca avem coleg taxi. Nu e problema de venit ai cu ce )
                      servesc patria si ma sacrific eu pentru adaugarea unui nou membru in lcc
                      sigpic

                      Comment


                      • trebuie,trebuie!!!daca fiecare din noi am incerca sa mai aduce un loganist....ce frumos ar fii!!!
                        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                        Comment


                        • Originally posted by pipan View Post
                          trebuie,trebuie!!!daca fiecare din noi am incerca sa mai aduce un loganist....ce frumos ar fii!!!
                          poi.....sa ne mobilizam...
                          sigpic

                          Comment


                          • krystyan:imi place implicarea ta,mersi pt ajutor.
                            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                            Comment


                            • Originally posted by leo_negrescu View Post
                              krystyan:imi place implicarea ta,mersi pt ajutor.
                              eu iti multumesc pt apreciere leo,in fond pe toti ne leaga aceeasi pasiune si ar fi super sa ne dam toti un pic de tot silinta si sa adunam cat mai multi membri in club pt ca nu ducem lipsa de loganuri frumoase in craiova
                              sigpic

                              Comment


                              • uite un membru care se implica si ma ajuta si pe mine,cred ca merita sa fie coorganizator, ce ziceti.astept parei de la ceilalti pe DISCUTII GENERALE.

                                intalnirile de saptamana asta:
                                sambata10.12.2011,orele 15.
                                1.mcn,ajung sigur.o sa dau explicatiile pt duminica.cine vine va avea o surpriza din partea mea.
                                2.pog.am inteles ca ajungi sigur si de aceea mi-am permis sa te trec.
                                3.
                                duminca11.12.2011,orele 15.
                                1.mcn,nu ajunge,scuze dar daca nu imi rezolv problema,o sa regret toata viata.
                                2.
                                3.
                                Last edited by leo_negrescu; 9 December 2011, 00:48. Reason: Automerged Doublepost
                                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google