Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ABY View Post
    Am vb si cu baietii din Mioveni sunt f incanta-ti d aceasta intalnire...eu zic sa ne gandim knd sa fie...
    Dupa ce imi indrept si eu usa si aripa ) in 2 sapt? ;;) macar?

    Comment


    • Originally posted by BoaBa View Post
      Dupa ce imi indrept si eu usa si aripa ) in 2 sapt? ;;) macar?
      Da...np..;)...sa anuntam cu 1 saptamana inainte...

      Comment


      • O 'eugeninho'...cat te-a costat sa pui geamuri fumurii si sa le omologhezi?.....cat te-au costat jantele?....(ca sunt belea)....si stopuri?....rog un raspuns cat mai repede.....

        Comment


        • Geamurile fumurii m-au costat 150 ron (sunt neomologate) iar jantele au costat 700 euro (fara cauciucuri) ms si mie imi plac ;) stopurile .... 60 ron ei zic ca nu e nicio problema cu politia dar ei in primul rand de ele se leaga

          Comment


          • Salut, super masina, am si vazut-o si arata super. Da` nu cumva se leaga de tine cu geamurile? Ca de mine de 2 ori intr-o saptamana, si a 3 oara m-au vazut cand o puneam. mi-au dat un sfat. Cica ... las-o jos
            )

            Comment


            • As vrea si eu suporti si stikere cu cine tre` sa vorbesc?
              poate in privat pe mess absent.nemotivat@yahoo.com

              Comment


              • Originally posted by dj 21 rac View Post
                Salut, super masina, am si vazut-o si arata super. Da` nu cumva se leaga de tine cu geamurile? Ca de mine de 2 ori intr-o saptamana, si a 3 oara m-au vazut cand o puneam. mi-au dat un sfat. Cica ... las-o jos
                )
                nu se leagaa de mine ... cel putin in craiova :P in alte orase nu am avut probleme , dar in mod normal ar trebui sa se ia de mine ... asta e le tin pana se ia de mine ... imi dau amenda si asta este

                Comment


                • Originally posted by dj 21 rac View Post
                  As vrea si eu suporti si stikere cu cine tre` sa vorbesc?
                  poate in privat pe mess absent.nemotivat@yahoo.com
                  Noi am facut o comanda dar le-am impartit deja. Ia legatura cu userul CosTin sau SUPERCAR si iti trimit ei de la constanta un colet.

                  Bafta!

                  Comment


                  • Cat te costa sa omologhezi geamuriele'eugeninho'?:>:>

                    Comment


                    • Help me,plssssss !!!

                      Cum sa fac pt a putea posta si eu cateva poze cu masinuta mea?
                      Help me,pls!

                      Comment


                      • Originally posted by fulgerica71 View Post
                        Cum sa fac pt a putea posta si eu cateva poze cu masinuta mea?
                        Help me,pls!
                        Foloseste site-uri de image hosting precum: www.imageshack.us sau www.imagehost.ro sau www.xs.to

                        Sau faci click pe butonul attach (Atasamente) Este pe acelasi rand cu font si smily.

                        Bafta !

                        Comment


                        • Originally posted by petcu View Post
                          Cat te costa sa omologhezi geamuriele'eugeninho'?:>:>

                          Nu am omologare la geamuri nu stiu cele omologate are boaba :P intreaba-l pe el

                          Comment


                          • Salut,

                            am sunat acum cateva luni, 2-3 cred la cei de la car fashion, ziceau ca la logan costa cam 3mil500, omologate rar, numai luneta si geamurile spate pentru ca numai alea se omologheaza.
                            Logan Laureate, 1.2 16V, Blank Glacier

                            Comment


                            • Sal cand mai facem si noi o mica intalnire ca nu am mai facut de mult
                              sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

                              Comment


                              • Pentru geamuri tot atat mi-au cerut si mie acum 1 luna. tot asa, doar spatele

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google