Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • invat invat ... le medicina nu`i de gluma ;) asa ca vb lu csebalyn lasa-ma sa invat si pe urma vin sa te provoc la o "disectzie" ) . Dap inca sunt si voi mai fi pt cel putin 5 ani avand in vedere ca sunt "boboc" :P

    Comment


    • Wuaa .. grea facultate ... si prietena mea e tot acolo si invata mult saraca

      Comment


      • vreau si eu sa vin dar nu stiu daca ajung acasa ca sunt plecat si daca ajung acasa nu am cu ce veni la aeroport
        sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

        Comment


        • noi nu mai facem intalniri ????
          sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

          Comment


          • Baieti, propun urmatoarea intalnire duminica viitoare la Bucovatz unde se organizeaza duminica, 24 febr, VTM!!
            Eu zic ca Logan CLub Craiova nu poate rata evenimentul asta, poate chiar unii dintre noi vor sa se dea!
            War is peace. Freedom is Slavery. Ignorance is Strength.
            --->Logan Tuning Club Craiova<---

            Comment


            • vreau si eu sa vin
              sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

              Comment


              • da da ... unii chiar o sa se dea :P! Adica eu )

                Comment


                • In orasul vostru mai e careva interesat de suporti de numere "LoganClub"? Daca da faceti o lista si spuneti cate bucati mai vreti ca sa pot da noua comanda! http://www.loganclub.ro/forum/suport...4.html?p=74692
                  In tara momentan.

                  Comment


                  • deoarece mi s-a intamplat ce s-a intamplat cu masinutza si probabil o sa stea in service ... eu nu o sa mai particip la cursa organizata ... cel putin nu cu loganul sa vad poate reusesc sa fac rost de alta masina pentru participare

                    Comment


                    • Mai Discutati Si Voi De Masina Logan Nu De Intalniri

                      Comment


                      • Ba nasol frate... La mine au spart butucu de la usa, ala unde introduci cheia si mi-au furat mp3-ul si detectoru de radar...
                        As fi vrut si eu sa ma bag, dar nu cred ca are rost cu suspensia mea de barca...
                        Oricum, o sa fiu prezent acolo.
                        War is peace. Freedom is Slavery. Ignorance is Strength.
                        --->Logan Tuning Club Craiova<---

                        Comment


                        • Originally posted by liviuloganus View Post
                          Mai Discutati Si Voi De Masina Logan Nu De Intalniri
                          Topicul e dedicat intalnirilor. Pentru masina Logan sunt multe alte topicuri.

                          Comment


                          • Deci, pe cine pot sa contez ca vine? )
                            War is peace. Freedom is Slavery. Ignorance is Strength.
                            --->Logan Tuning Club Craiova<---

                            Comment


                            • de prezent, ca spectator, la vtm-ul de pe 24 feb eu sigur o sa fiu....

                              Comment


                              • eu o sa fiu prezent ca ... participant desigur :>

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google