Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • heloou!! ce se intampla? am ramas singur pe aici? kid-ule, baieti... unde sunteti? unde ne dam saptamana asta?

    Comment


    • unde ne vedem week endul asta

      salutare 21 rac, baietii vor sa plece la brasov..si eu as merge dar nu mai am bani, m am hotarat la niste jante pentru logan..asadar mai are loc o intalnire in craiova?
      cu stima,
      doru nicola

      Comment


      • nu mai vrea nici unu sa mai mearga la brasov doar 2 masini din LC Craiova.Haideti sa fim si noi macar 5 masini va asteptam plecarea am vorbit cu prestige2008 va fi la duminica la ora 5 de la podul lui electro chiar in fata la helin cine vrea sa mearga ne intalnim duminica
        1.DJ-81-MNR
        2.B-79-FBL

        Comment


        • poi, daca voi sunteti patroni... eu sunt angajat, deci nu am cum sa merg (desi imi pare rau)

          Comment


          • eheee

            Cum spunea si fratele RAC nu suntem patroni si nu as cheltui bani aiurea doar ca sa ma duc al brasov sa fac ce..!? mai bine ne intalnim noi aici pe aeroport la noi si ne dam cu masinutele noastre si discuta si facem show...

            Deschid o lista pt Duminica la ora 15.00 pe aeroport:

            1.Eu
            sigpic

            Comment


            • nu suntem nici noi patroni,tot angajati dar o sa fie ceva frumos puteati sa va strangeti 4 oameni si sa mergeti cu o masina sa fim mai multi din craiova
              Ce ziceti va mai ganditi?
              Ar fi frumos macar 4-5 masini sa fim in total la cati suntem in LC Craiova

              Comment


              • Originally posted by LoganManiac View Post
                Cum spunea si fratele RAC nu suntem patroni si nu as cheltui bani aiurea doar ca sa ma duc al brasov sa fac ce..!? mai bine ne intalnim noi aici pe aeroport la noi si ne dam cu masinutele noastre si discuta si facem show...

                Deschid o lista pt Duminica la ora 15.00 pe aeroport:

                1.Eu
                2.RAC
                As vrea sa ajung si eu la brasov, dar cu alta ocazie... acum chiar nu pot

                Comment


                • 1.EU
                  2.RAC
                  3.DAC
                  Dar sa ne vedem la ora 13 ca intru seara de servici
                  sigpic
                  Stiu ca sunt prost,dar cand ma uit in jur prind curaj

                  Comment


                  • vin si yo
                    1.EU
                    2.RAC
                    3.DAC
                    4.kyd

                    Comment


                    • Bravo FBL ,ai dreptate si zic ca o astfel de intalnire nu se intampla in fiecare zi,sau fiecare saptamana.O sa fie o intalnire frumoasa unde vom cunoaste alti loganisti.Nu este o simpla intalnire de 2 ore,ci este una de o zi cu un program foarte frumos.
                      Bravo organizatorilor!
                      Masinuta mea este deja Full,iar pentru cei care poate se mai razgandesc plecarea este la 4.30 de la HELIN.

                      Comment


                      • eu pot sa merg ??????? stiti care e situatia mea fara permis
                        sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

                        Comment


                        • Va rog sa va treceti la intalniri nationale cei care a-ti fost la brasov ptr.recesamant exact cum au trecut cei de la Sibiu.
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • Originally posted by cosminel View Post
                            1.EU
                            2.RAC
                            3.DAC
                            Dar sa ne vedem la ora 13 ca intru seara de servici
                            oops,am comis-o.eu am ajuns pe la 15.10 si nu mai era nimeni.... n-am stiut ca s-a schimbat planul . trebuia sa verific. sorry boys

                            Comment


                            • Intalnire Sambata 7 Martie ora 15.00 la aeroport !
                              1.Kyd
                              cine vine sa se treca pe lista !

                              Comment


                              • Pai nu mai e duminica?
                                Dar daca sambata e atunci:
                                1.kyd
                                2.fbl

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google