Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • faceti un poll ...si cadeti de acord pe cineva care il vreti cu totii
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • @ cristi - ajuta-ne in acest sens cu polul, ca habarnu avem



      ps.
      raspunde la mess
      Mai este mult pana departe ...sigpic

      Comment


      • sunt in ceata... ce? cum? cine si mai ales, cand???

        Comment


        • uite aici -

          http://www.loganclub.ro/forum/noul_o...va-t11467.html

          Comment


          • mama ce sufera lumea de sefie 99MMH la cate intalniri te-ai omorat tu sa ajungi de cand ma ocup eu....a fost intalnire saptamana de saptamana....am avut niste probleme si nu a mai propus intalnirea weekend asta si inca ceva ia uitate de la inceputu trendului pana acum sa vezi cati organizatori sunt !

            Comment


            • mai colegi, lasati cine se ocupa de organizare,important e sa ne intlanim
              eu propun sa ne vedem si in parcarea de la teatru, jos pe calea Bucuresti, sambata viitoare la ora 13;cine e de acord sa se anunte

              Comment


              • daca ramane tot duminica la 15:00 pe aeroport o sa mai vin ...daca nu eu unul ma rup de grupul vostru ,pt ca sambata lucrez mai tot timpul iar duminica pana in ora 13:00 ma odihnesc asa ca ....daca e sa ne mai vedem ne vedem pe aeroport noaptea sau prin orash,numai bine !


                PS. mmh o singura data te-am vazut la intalnirile noastre ,si asta in decursul a un an si ceva .....asa ca nu prea vad ce cuvant ai avea u intre cei vechi sincer...hai sa ne auzim cu bine...si lasa-ti-o mai usor cu pretentiile ,ca nu sunteti voi in masura sa luati deciziile ;)

                In continuare il sustin pe silviu care, desi, nu este foarte vechi in club, pana acum si-a facut bine treaba si nu vad de ce l-am schimba ;)
                sigpic
                http://www.loganclub.ro/forum/dj_xx_ain-t1219p4.html
                http://mik-anonym.blogspot.com

                Comment


                • Intalnire Duminica 29 Martie ora 15.00 la aeroport !
                  1.kyd

                  stiancu o sa tin cont si de parerea ta....dar pana nu sunt mai multi doritori nu o pot organiza in oras !

                  Comment


                  • Salutare
                    @anonimboy - stai linistit ca nu sufera nimeni de nimic. Ideea era, asa cum s-a dovedit, ca esti un organizator bun , numai sa vina lumea. Ca nu prea esti hotarat si amani orele asta-i alta prb.
                    Cat despre prezenta mea ....sa fim seriosi ca nu cred ca esti u in masura sa apreciezi asta!!
                    Sincer ma bucur ca ai ramas organizator dar aveai nevoie sa fii "scuturat" ca sa revii cu picioarele pe.... "club".
                    Si mai am o propunere, ca tot vine vara, sa mutam ora la mai ...mare?!
                    In oras nu cred ca merge, poate vin militienii peste noi. Dar o sa vina caldura mare si atunci trebuie sa gasim o ...umbra!
                    Poate o sa ajung si eu duminica!
                    Toate Bune

                    Comment


                    • Vin si eu duminica
                      1.KYD
                      2.FBL
                      Silviu stai linistit ca nu puate nimeni sa dea jos asa repede si usor un organizator deja existent eu unul am vrut doar sa salvam clubul de la pustietatea asta cum am mai zis nu sunt de mult in club si asa ca priorotate au cei mai vechi
                      Si in legatura cu ce ai zis tu ca nu pot eu sau x organiza intalnirile nu ai tu cum sa stim pt ca fiecare poate fi organizator nu e mare filozofie dar eu sunt de parere sa iti incepi iar organizarea clubului asa cum trebuie
                      Ar fi frumos sa participam si noi la intalniri regionale national chiar daca nu mergem toti dar macar 3-4 masini ne strangem cate 4 sau 5 punem bani si mergem cu o masina si asa strangandu-ne mai multi putem merge 4 masini astai parerea mea iar cu ora as zice sa o mutap pe la 17-18 seara ca acum e ziua mai lunga si ii sustin parerea lui ain nu o mai puneti sambata intalnirea ca uni lucreaza si eu unul nu pot veni la intalniri acum nu trebuie sa ne suparam sunt doar pareri

                      Comment


                      • In club nu e pustietate,sunt multi membrii care vin,daca tu nu ai participat nu inseamna ca si ceilalti au facut la fel...un organizator poate fi dat foarte repede jos daca nu e bun,ceea ce dupa cum vezi(dupa numerul voturilor) nu e si cazul meu...daca nu e mare filozofie sa fi organizator de ce crezi ca majoritatea membrilor(chiar si cei mai vechi) m-au votat pe mn?la intalniri regionale participam,nu e nimeni obligat sa nu vina daca nu vrea..iar ora,ziua si locul se schimba in functe de ce vrea majoritatea nu un membru si inca ceva daca ai ceva de zis spune mi in fata ca forumul nu este loc de discutii personale.poti vb cu mine la intalniri,nu e nevoie sa deranjam si restu membrilor si nici sa ma deranjezi pe mine cu telefoane...

                        Comment


                        • Daca te-am deranjat ca am incercat sa te sun scuzama
                          Nu am chef sa ma cert cu tine. Hai sa lasam lucrurile asa cum sunt ca e mai bine sa nu ajungem la altele

                          Comment


                          • Sylviu nu vreau sa te supar,nu am treaba cu nimeni,dar da-mi raspuns la urmatoarea intrebare:
                            De ce saptamana trecuta cand te-am sunat mi-ai dat cu ocupat?
                            Bineinteles te-am sunat in legatura cu intalnirea,dar probabil erai suparat si pe mine datorita unor postari anterioare.

                            Merci anticipat pentru raspuns!

                            Comment


                            • Prestige2008 nu am fost suparat pe tine....iti spun cat se pote de serios ca nici nu am vazut apelu e posibil sa fi uitat telu acasa si sa fi respins alt cineva...poti sa imi dai tel cand vrei !

                              Comment


                              • vreau si eu id ul organizatorului,daca se poate

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google