Discutii Generale Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am rezolvat cu Radio CD`ul JVC la firma SONY unde mi-a zis Paul. Repara orice marca si nu numai radio cd-uri, m-a costat 70 lei inlocuirea mecanismului cd + garantie 3luni. Recomand baieti de treaba.
    sigpicLoganClub Craiova #TIC

    Comment


    • Este bine de stiut !! ;)

      Comment


      • paule ma ajuti sa imi iau si eu niste jante?cum am vb in spatele bl la mn?
        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

        Comment


        • Originally posted by balacipaul View Post
          Este bine de stiut !! ;)
          iti da garantie 3 luni la orice repari la ei. TV-uri, radio cd-uri dvd-uri laptopuri, aparate digitale cel putin pe astea le-am vazut eu.

          Stie cineva? Pentru Logan exista servo city, sau se poate pune de pe alta masina ? Sunt interesat
          Last edited by RbN; 2 July 2013, 23:40. Reason: Automerged Doublepost
          sigpicLoganClub Craiova #TIC

          Comment


          • Originally posted by pipan View Post
            paule ma ajuti sa imi iau si eu niste jante?cum am vb in spatele bl la mn?

            Da... trebuie sa le gasesti mai intai si sa vezi cat costa apoi sa vb cu o doamna.
            ---------------------------

            Ticule, ia-ti FIAT PUNTO ! )

            Comment


            • decat sa-mi iau fiat punto mai bine imi iau logan 2
              sigpicLoganClub Craiova #TIC

              Comment


              • Logan 2 este 9000 - 10.000 ) ...cam putin al draq !

                Ziceam de fiat punto ca stiam ca are Servo city !!

                Comment


                • si pe la ford mai sunt modele care au astfel e servo directie, si lista poate continua !
                  problema se pune daca la renault-urile care "seamana" cu loganul este asa ceva.
                  Mai este mult pana departe ...sigpic

                  Comment


                  • Da, posibil sa fie la mai multe ...

                    Bai Ticule, vezi daca ai lipsit la prasitul viei ) n-ai facut muschi si acum ti-este greu sa tragi volanu' dupa tine, ha ?!!

                    Papusa mica si dulce ce esti !! )

                    Comment


                    • daca ai putea sa faci ceva la servo,as alege la peste 40km/h volanu sa se 'intareasca'....

                      mihai,am vb cu fane si te invata el cum sa anulezi erorile de la semnalizarile cu leduri,sa nu ma licare repede...se face din ddt
                      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                      Comment


                      • Originally posted by balacipaul View Post
                        Da, posibil sa fie la mai multe ...

                        Bai Ticule, vezi daca ai lipsit la prasitul viei ) n-ai facut muschi si acum ti-este greu sa tragi volanu' dupa tine, ha ?!!

                        Papusa mica si dulce ce esti !! )
                        ziceam sa fim si noi in ton cu smecheria aia de servo city, ca se invartea prea usor
                        sigpicLoganClub Craiova #TIC

                        Comment


                        • paul....am rezolvat cu becurile cu leduri
                          apropo,am gasit jante: http://anvelopeascetcraiova.ro/compo...ce90a8c508.jpg
                          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                          Comment


                          • trebuie sa-ti dau 2 "hartii" sa le completezi ...la job, ce valoare au?

                            Comment


                            • 420 buc.....
                              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                              Comment


                              • salutari scuze de absenta indelungata da trebuie sa mai munceasca omul ce sa mai Paul ti-am trimis un mesaj astept un rasp te rog frumos

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google