Discutii Generale Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prima problema. Super tare, dar...cum vor sti cei de acolo ca suntem de la Logan Club... ? Trebuie mers acolo, vorbit cu patronul si sa facem niste legitimatii stampilate de firma lui + poza cu masina, altfel se vor gasii multi impostori...
    2 - Ne-am strans cateva masini astazi, zic ca daca punem cate 5 lei o sa fie bine pentru Andrei , am fost 15 masini, inseamna 75 lei. Acum sa vedem ce mai propuneti si voi !
    I My Honda !

    Comment


    • Eu sunt de acord cu ce a zis Stefi in legatura cu Andrei(fotograful)
      sigpic
      https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
      http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

      Comment


      • dati un pic inapoi si vedeti ce am scris eu..............scuze am gresit postul,era vorba de logan club.
        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

        Comment


        • pt spalatorie
          interior exterior ceara 13lei (lucreaza foarte bine baieti)
          SPALATORIA PARANGUL PE STRADA PETRE ISPIRESC IN SPATE LA FAST-FOOD MG ??? care vrea???
          Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
          http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

          Comment


          • adelin raspunde-mi si mie la intrebarile de pe logan club.
            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

            Comment


            • Adeline. Daca mai vrei sa vi ok. daca nu , iar Ok. Daca vrei sa mai vi incearca sa te integrezi...Lasa frecatu la masini la intalnire..
              I My Honda !

              Comment


              • din momentul de fata mutati pe discutii generale,aici discutam numai si numai de intalniri.poze,impresii de la intalniri.

                adeline poti spune aici ce ai pe suflet.
                Last edited by leo_negrescu; 27 November 2011, 21:34. Reason: Automerged Doublepost
                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                Comment


                • sunt o persoana mai dificila daca mai vreti sa vin bine dak nu e ok
                  Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                  http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                  Comment


                  • Nu te-a gonit nimeni, tu alegi daca vi, daca ne respectam, daca incerci sa te integrezi...etc...
                    I My Honda !

                    Comment


                    • chiar nu te inteleg Adelin. Este prima ta aparitie impreuna cu noi si "ti se pare ca x sau y este plin de el" sau mai stiu eu ce. Avand in vedere ca ai o varsta frumoasa (as putea spune "nebuneasca" in sensul bun al cuvantului) imi permit sa-ti dau un sfat: intai asculta, apoi cantareste, apoi judeca si la final vorbeste argumentat. Poate nu ai mai facut parte dintr-un grup (un club, o asociatie de studenti etc) insa sa stii ca pe toti ne leaga aceeasi pasiune (cotetele astea pe 4 roti care ne duc din punctul A in punctul B) insa suntem atat de diferiti ca indivizi... Cat despre partea cu "polish"-ul (este in ghilimele pentru ca ceea ce faci tu nu este polish, daca vrei sa inveti ai de la cine) eu pun gestul tau pe seama varstei tale si a incercarii de a interactiona cu un membru, insa chestiile astea (polish, lucrari mecanice etc) nu se fac la intalnirile saptamanale ale LCC. Nu-mi place atitudinea ta "sa-mi stergeti contul etc". Te dai batut dintr-un fleac. Revino-ti ca ai timp!

                      Comment


                      • si dak nu ma ruga baiatu cu opelu PAI`u sa ii dau cu polish nu era nici o discutie ...il cunosc de mult timp si imi era tarseala sa il refuz
                        Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                        http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                        Comment


                        • @ adelin - unde e problema de fapt ca nu inteleg nimic din ce se intampla?!
                          Mai este mult pana departe ...sigpic

                          Comment


                          • da multumesc pentru intelegere,as ta da reuniune,nu ce este in viziunea lui Adelin.
                            cata FOF ESTE UN TIP EXTRA SI CHIAR NE SUSTINE.
                            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                            Comment


                            • In alta ordine de idei eu sunt de acord cu oferta gasita de marius (DOW) si mi se pare normal ca super pozarul sa fie remunerat pentru munca depusa!
                              Insa mai trebuie stabilit inainte de toate calitatea de membru. Adica vin la 2-3 intalniri, dupa care intru in posesia cardului, pentru inceput la spalatorie, dupa care ura si la gara....
                              Si nu m_asi fi gandit la sa ceava dar vazand ca apar discutiile de mai sus....
                              Mai este mult pana departe ...sigpic

                              Comment


                              • E cam greu sa gasim o solutie pentru problema ridicata de Mihai MMH,in viziunea mea o solutie ar fi ca pe card sa apara Numarul de inmatriculare , atunci cand un membru renunta la Logan club sa i se comunice patronului de la spalatori numarul masinii si acea masina nu mai beneficiaza de "oferta"
                                I My Honda !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google