Discutii Generale Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    ai montat alarma??? si cat ti-a cerut cei de la dacia???

    Comment


    • #47
      Salut.
      Cine stie in slatina unde se afla casa de pensii.
      As dori date gps sau adresa exacta.
      Am cautat pe net.
      Da ceva de genul [Mun. Slatina, str. Aleea Tineretului nr. 1A]-DAR NU EXISTA ACEASTA STRADA .
      Cine ma poate ajuta cu locatia exacta?
      Atasez o poza din satelit cu zona.
      Numai bine.
      Attached Files
      Un Logan----YNG-----
      Numai bine.

      Comment


      • #48
        am rezolvat sper sa fie ok.
        Numai bine.
        Attached Files
        Last edited by Augustin-Yng; 3 August 2010, 22:15.
        Un Logan----YNG-----
        Numai bine.

        Comment


        • #49
          asll, am si io o intrebare: stie cineva unde se monteaza AC pe logan ambiance in craiova??? am gasit un sit din craiova care monta ,dar nu stiu pretu, un pret informativ daca stie cineva???

          Comment


          • #50
            Salut.
            Daca vrei am eu pe cineva ,dar trebuie sa vii la mioveni(cu toate piesele tale)pret montaj 750lei
            Numai bine.
            Un Logan----YNG-----
            Numai bine.

            Comment


            • #51
              salutare loganisti, sa aveti drumuri bune!!!
              sigpic

              Comment


              • #52
                unde gasesc un esapament complet de logan si un pret ????
                sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

                Comment


                • #53
                  salut . vreau sa fac revizia si distributia la 60 000 si as dori un service mai bun in craiova unde fac cu piesele mele . multumesc frumos

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by Allyn_y View Post
                    salut . vreau sa fac revizia si distributia la 60 000 si as dori un service mai bun in craiova unde fac cu piesele mele . multumesc frumos
                    eu zic ca cel putin kit-ul de distributie sa il cumperi de la ei ca sa beneficiezi de garantie. Eu am montat un kit distributie tot la reprezentanta numai a sa imi dea garantie, desi efectiv masina nu mai e in garantie. Garantia se aplica in cazul meu numai la kit-ul distributie. Eu nu stiu cum nu reusiti voi sa va duceti la service cu consumabilele voastre ca eu am reusit sa ma duc cu ele cumparate din alta parte mai ieftin si cei de la service sa perceapa numai taxa pt manopera.

                    Comment


                    • #55
                      Salutare prieteni....imi puteti spune unde gasesc in craiova arcuri H&R pt logan? sau chiar si eibach sau vogtland; trebuie sa le schimb si as vrea sa incerc cu unele mai tari si care sa si coboare garda ......eventual impresii de la cei care deja le-au schimbat ( si cam cat va costat? )

                      Comment


                      • #56
                        Salut,vreau sa cumpar jante originale.
                        Daca vinde careva din voi sau daca stie unde gasesc contactati-ma
                        Stima'
                        Attached Files
                        sigpic
                        !

                        Comment


                        • #57
                          ehe, alea de prestige imi plac si mie dar am auzit de la augustin ca ar fi dat cam mult pe un set. Un pret rezonabil ar fi cam 600 lei, parerea mea. Daca gasesti pe undeva si are mai multe seturi sa ma anunti si pe mine. Bafta!

                          Comment


                          • #58
                            Stie cineva niste senzori de parcare, nici prea-prea nici foarte-foarte ca pret. Adica un pret moderat si caltate mai buna?

                            P.S. Pentru cei din Craiova si nu numai, va pot ajuta cu simulari de pret pentru CASCO.

                            Comment


                            • #59
                              Este cineva interesat de un set de arcuri H&R pt logan?

                              Comment


                              • #60
                                salut dragi colegi. astazi in jurul orei 16 ajung prin craiova. sper sa ne gasim in trafic :P fiti atenti dupa un loganul rosu cu numar de GL :P

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google