Alegere Organizator - Craiova

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Nemtii astia "e acilea", mai aproape, prin livada "iuropei", baietii cu ochii taiati e dincolo de balta

    Comment


    • #47
      Ce va mai certati , nu era mai bine inainte ? young older and other shits ;)
      fara linkuri externe in semnatura

      Comment


      • #48
        Normal ca nu era mai bine innainte,eu unu sunt super multumit de alegerea facuta si sper ca pe viitor Leo sa ramana organizator si noi sa ne ridicam la asteptarile lui!Eu personal nu as vrea sa se imparta in 2(olderi-young)Pentru ca "olderii" vin cu experienta si cu maiestria si young-eri vin cu ideile si cu naivitatea!Sper ca nu am suparat pe nimeni cu postul meu!

        Comment


        • #49
          co5m1n:inainte de alte comentarii vino la intalnire de acum inainte si vezi care este atmosfera.sa-u daca nu enumera idei,propuneri si altele.imi place faza cu asa zisele shits.
          93mrs:imi pace ca te implici,multumesc pt raspunsul dat.
          v-am spus,nu vreau sustinere,eu sunt cu numele,ne implicam toti pe cat putem.
          sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

          Comment


          • #50
            good point Leo & Marius...poate vede vre-un moderator si inchide topicul pentru .....cateva luni
            Mai este mult pana departe ...sigpic

            Comment


            • #51
              lasa Mihai ca poate mai este vreun ratacit care mai are ceva de spus.nu am nimic impotriva.poate vreuna din ideile bune.nu mai vreau reprosuri ca pana acum.
              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

              Comment


              • #52
                Ma implic Leo pentru ca imi place!Si sa iti spun sicer imi place si atmosfera,ca sutem optimisti si eu cred ca o sa iasa bine!As vrea sa fim uniti sa ne ajutam unu pe celalalt chiar daca unu are jenti,unu are masina bengoasa si unu nu are!Si in privintea roate tiganesti -super tare ideea!Sa vedem ce o sa iasa....

                Comment


                • #53
                  Eu zic sa se inchida acest post si continuam la discuti craiova
                  Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                  Comment


                  • #54
                    S-a stabilit leo pentru 2 luni organizator !

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google