Vreti Sa Râdeţi ! Bancuri, Glume, întâmplări Haioase Ale Membrilor L.C. DEVA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si mai punem o poza cu un tort...tot in ''casa'' facut
    Attached Files
    Nobody is perfect. I am nobody.

    Comment


    • Daaaaaa, sunt comestibile, normal....frumoase torturi !!!
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • Dragi tovarasi si preteni , la discuti cu voi , frumoase torturi sa va laud pe amandoi
        sigpic

        Comment


        • Bancuri scarboase si foto cu suedeze "frumoase"

          Doua babe chioare mergeau pe stada, una dintre ele vede o flegma verde pe drum. Arata cu degetul:
          - Ia te uita, am gasit un medalion!
          Cealalta se apleaca si tinand cu degetele il ridica in sus:
          - Ia te uita! Are si lantisooor...

          : Cum spargi o basina in 2?
          R: O tragi pe nari!

          Intr-un compartiment de tren stau 2 tipi. Dupa 2 ore de liniste, unul dintre ei isi spune ca sparge gheata si vrea sa se prezinte. Se concentreaza 2 secunde si scuipa spre celalalt. Scuipatul se apropie de tip dar la 5 cm de acesta face o bolta si trece pe langa. Primul tip (cel care a scuipat) se intinde spre al doilea (cel socat) si spune:
          - Popescu. Campion mondial la scuipat.
          Al doilea (care si-a revenit intre timp) se concentreaza 2 secunde si scuipa si asta spre celalalt. Scuipatul zboara drept intre ochii lui Popescu. Apoi al doilea spune:
          - Ionescu. Incepator.

          - Putem face baie daca avem diaree?
          - Da, daca aveti destula...

          - Ce este mai rau decat sa gasesti un vierme atunci cand mananci un mar?
          - Sa gasesti o jumatate de vierme.

          De ce se besesc femeile dupa ce se pisa?
          Pai, daca nu si-o pot scutura macar sa si-o usuce.

          I: De ce vomita betivii in tomberon?
          R: Ca sa aiba aurolacii micul dejun la pat!

          - Cum imparti o basina in 5?
          - Te besi intr-o manusa!

          Lupul o intreaba pe Scufita Rosie:
          - Scufito, ce ai in cos?
          - Puroi!

          Stiti de ce se barbatii se basesc mai mult decat femeile?
          Pentru ca femeile nu tac de ajuns de mult pentru a crea presiunea necesara

          I: Care este diferenta dintre un termometru anal si unul oral?
          R: Gustul...

          Ce au in comun pasarica unei femei si o baterie de 9V?
          - Stii ca nu e bine dar mai devreme sau mai tarziu tot pui limba...

          Scuze, dar asa este viata cruda
          Scuze, daca nu va plac
          Attached Files
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • Un tip topaia si se zbatea pe drum…
            - Ce-ai dom’le?
            - Am luat medicament.
            - Si ?
            - Si am uitat sa agit sticla inainte.

            Barbatii sunt precum timpul: nu poti face nimic ca sa ii schimbi
            Barbatii sunt precum vacantele: nu dureaza niciodata destul de mult
            Barbatii sunt ca si bananele: cu cat imbatranesc, cu atat sunt mai putin fermi
            Barbatii sunt ca si cafeaua: cei mai buni sunt calzi, tari si te tin treaza toata noaptea
            Barbatii sunt ca si publicitatea; sa nu crezi niciodata un cuvant din ce zic;
            Barbatii sunt ca si contul in banca: fara bani nu prezinta niciun interes
            Barbatii sunt ca si floricelele: te satisfac dar, numai pentru putin timp
            Barbatii sunt ca si copiatoarele. Servesc la reproducere.
            Barbatii sunt precum ninsorile: nu stii niciodata cand vin, cati centimetri cresc, sau cat dureaza.
            Barbatii sunt ca si calculatorul: dificili de inteles si permanent fara memorie suficienta

            Un postas se duce la o casa, striga striga nu raspunde nimeni. Se uita pe geam o vede pe femeie cu un deget in pasarica si unul pe covor. Barbatul cu un deget in cur si unul in acvariul cu pesti. Socat, se duce la vecinul urmator, si ii zice ce a vazut.
            Vecinu: – Domne sunt surdomuti. I-ati prins cand se certau…
            Postasu: – Pai si ce ziceau??
            Vecinu: – Ea ii zicea: du-te in p.zda matii si spala covoru, iar el ii zicea: Ma pupi in cur, ma duc la peste!!!!
            sigpic

            Comment


            • Medicul deseneaza o linie si apoi il intreaba pe nebun:
              - Ce va sugereaza asta?
              - Femei goale...
              Mai deseneaza un cerc si iar:
              - Dar asta ce va sugereaza?
              - Femei goale...
              Mai deseneaza un patrat:
              - Ce va sugereaza asta?
              - Femei goale...
              Psihiatrul lasa jos creionul din mana si zice:
              - Vad ca aveti o idee fixa cu femei goale:
              - EU, EU am o idee fixa? Dar cine a desenat aici toate obscenitatile
              astea?


              Doi purici au castigat la LOTO 6 din 49.
              - Tu ce ai de gand sa faci cu banii castigati? intreaba unul dintre ei.
              - In primul rand, imi cumpar un caine numai al meu...
              ala' micu cu Loganu rosu!!!
              Micutzu Julyo...
              sigpic

              Comment


              • Glume cu Mos Craciun, zambiti va rog
                Draga Mos Craciun, de trei ani iti comand un camion de pompieri, poate ca anul asta o sa gasesti unul? Multumesc. Luis
                Draga Luis, ca sa ma ierti ca nu am nici acum un camion de pompieri, iti voi da foc la casa in timp de dormi si asa vei avea toate camioanele de pompieri pe care ti le doresti. Somn usor. Mos Craciun

                Draga Mos Craciun, pentru anul asta mi-as dori sa-l faci pe tata sa vina inapoi acasa ca sa se impace cu mama. Mi-e tare dor de el. Juan.
                Draga Juan, esti timpit sau te faci? Ce vrei, sa stric o relatie super extra intre tatal tau si secretara lui, cand in sfarsit se distreaza si el!!! Iti aduc un Lego si lasa-l in pace pe taica-tau. Mos Craciun

                Draga Mos Craciun, as vrea o bicicleta, un Game Boy, un tren, un garaj, un poney, o chitara, si un caine. Te iubesc. Eusbe
                Draga Eusbe, nu vrei in plus si contul meu din banca? Dupa ce ca ti-au dat un prenume asa idiot, dupa parerea mea parintii tai nu te iubesc si nici eu nu te iubesc. Mos Craciun

                Draga Mos Craciun, TE ROG TE ROG TE ROG te implor TE ROG TE ROG as vrea un catelus TE ROG TE ROG te implor. Paquito
                Draga Paquito, M-am saturat pina in git de rasfaturile astea, pot sigur sa functioneze cu parintii tai care le tolereaza fiindca esti un copil adoptat dar eu iti spun du-te naibii.Vei primi o pijama cu dungi ca si anul trecut si-asa poate te inveti minte. Mos Craciun

                Draga Mos Craciun, ti-am lasat sub brad prajituri cu ciocolata si morcovi pentru reni.
                Te iubesc, Suzanne
                Draga Suzanne, prajiturile cu ciocolata imi provoaca diaree si morcovii baloneaza renii care imi trimit gaze peste nas cind sunt in sanie... Daca chiar vrei sa-mi faci placere, mai bine lasa-mi o sticla de Chivas, o cutie de trabucuri cubaneze si spune-i lui maica-ta sa se imbrace in string ca ma excita. Mos Craciun

                Un baietel intreaba o fetita:
                - Ce-i vrei de la Mos Craciun?
                - O papusa Barbie. Dar tu?
                - Eu vreau un Tampax
                - Tampax? Ce e asta?
                - Nu stiu, dar la televizor zic ca daca il folosesti, poti merge la plaja oricand, te poti plimba cu bicicleta in orice zi, poti sa dansezi, sa mergi la piscina, tot ce vrei… fara ca nimeni sa-si dea seama

                Dupa o zi criminala, in care lui Mos Craciun toate i-au mers prost - i s-au imbolnavit 4 pitici, 3 reni au racit, sania s-a rupt, a ramas fara bautura si a venit si soacra-sa in vizita, seara, suna la usa un ingeras cu un brad imens de Craciun. "Ce sa fac cu bradul Mosule?" intreaba ingerasul. “Bagati-l in fund” ii raspunde Mos Craciun nervos. Si de atunci exista traditia cu ingerasul infipt in varful bradului.

                Un copilas ii scrie lui Mos Craciun: Trimite-mi un fratior.
                Mos Craciun raspunde: Trimite-mi-o pe mama ta.

                Un securist rau, un securist bun si Mos Craciun intra in restaurant. Comanda o masa plina de bucate si, cand sa inceapa sa manance, se stinge lumina. Dupa 3 minute, se aprinde, dar masa era goala, bucatele disparusera. Cine le-a mancat? Securistul rau pentru ca securistul bun si Mos Craciun sunt personaje imaginare.

                Mos Craciun vine la copiii din Somalia:
                - De ce sunteti asa de slabi, dragii Mosului?
                - Pai daca nu mancam....
                - Cine nu mamanca, nu primeste cadouri...
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • secretare , vine iepurasul , lasa-l pe mosul
                  sigpic

                  Comment


                  • Un iepuras intra la o farmacie:
                    -Dati-mi va rog un kil de morcovi.
                    -Ba smechere, aici e farmacie nu aprozar. Iesi afara imediat ca ma enervezi.
                    A doua zi:
                    -Va rog frumos, dati-mi si mie un kil de morcovi.
                    -Faci pe nebunu', da ? Daca te mai prind ca vii o data sa-mi ceri morcovi te agat de urechi pe perete.
                    A treia zi:
                    -Va rog frumos, vreau si eu niste morcovi.
                    L-a luat si l-a agatat pe perete.
                    Pe peretele opus, pozele unor candidati la presedentie agatati pe perete .
                    Zice iepurasul:
                    -Si voi, tot pentru morcovi?
                    sigpic

                    Comment


                    • Costele, nu-ti place, Nu citii....deci, ciocu mic vere
                      Macar l-ai vazut pe Mos Craciun vreodata ???
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • Iepuraşul îşi învaţă fiul, pe Iepurică, să facă sex. Aduce în acest scop trei iepuroaice zdravene şi începe.
                        - Fii atent, fiule, că asta e treabă serioasă. Urmăreşte tehnica îndeaproape, concentraţie maximă. Gata? Se concentrează iepuraşul:
                        - 1, 2, 3, praf le-am facut, ai văzut? Ei, aşa trebuie să faci şi tu. Dă-i drumu’.
                        Începe Iepurică să se screamă:
                        - U..u..unnu, dddd…oooo..doi, trrrrr…ei.
                        - Nu, zice iepuraşul, ce, eşti nebun? Păi de tine depinde tot viitorul neamului nostru, pe noi ne vînează toţi: lupi, oameni, trebuie să înveţi să fii iute, iute de tot. Fii atent că-ţi mai arăt o dată:
                        - 1, 2, 3, gata!
                        Mai încearcă o dată Iepurică şi eşuează jalnic. Zice iepuraşul:
                        - Bă, tu eşti slab, slab de tot. Dă-o dracului, nici atîta lucru nu poţi să faci? Mă scîrbeşti, fiule, vezi că-ţi mai arăt o dată şi gata:
                        - 1, 2, 3, gata. Acum tu.
                        Se îndîrjeşte Iepurică, se concentrează acut, strînge din dinţi, îşi adună toate puterile…
                        - 1, 2, 3, 4, ah, scuză-mă, tată.
                        Secretare a trecut timpul mosului
                        Last edited by costelHD; 6 February 2010, 23:30.
                        sigpic

                        Comment


                        • Don Costeloooo, nici o data nu e prea tarziu....deci, Nu a trecut timpul nimanui
                          Sa nu uiti asta !!!
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • Un studiu sociologic arata ca barbatii, in general,
                            ies la baut din doua motive:
                            1. N-au nevasta
                            2. Au nevasta



                            O mama isi dojeneste fiul:
                            - Aha, deci in Spania nu vrei sa te duci, in Italia nu vrei sa te duci,
                            fotbal nu stii sa joci, manele nu vrei sa canti.......
                            ...bine ma, atunci da la facultate....... sa ajungem de rasul blocului!
                            ala' micu cu Loganu rosu!!!
                            Micutzu Julyo...
                            sigpic

                            Comment


                            • Leana îi spune într-o zi lui Nicu:
                              Auzi, Nicule…Ce ar fi sa ma pui si pe mine prim-ministru ca Dascalescu?
                              Esti nebuna, Leano! Unde mai vazusi tu tara cu doi prim-ministri?
                              Pai cum nu!? În Franta: Jac si Rac.

                              Ceausescu cu nevasta, în elicopter. Leana îi zice:
                              -Uite, Nicule, se vede râurile!…
                              -Nu tu, astea nu e râurile astea e soselele!…
                              Pilotul intervine:
                              -Nu, astea-s cozile!…

                              Un student arab se scuza ca a întârziat la cursuri:
                              -Sa vedeti a stat pe loc tramvaiul ca trecut tov. Ceausescu cu camasa în gura!
                              -Cum cu camasa?
                              -Pai, asa zice tot omeni din tramvai: Uite-l, iar trece, cucamas în gura lui!
                              sigpic

                              Comment


                              • Costele, pe vremea lui Nea Nicu, daca scriai glumele astea....acu defilai
                                Recunosti ca esti mistret, stii tu bancul
                                sigpic
                                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google