Vreti Sa Râdeţi ! Bancuri, Glume, întâmplări Haioase Ale Membrilor L.C. DEVA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ice sa nu te vad ca esti de servici ,sunt plecat , nu pot...........etc ,surpriza surpriza
    sigpic

    Comment


    • Unul este turc si unul ungur......
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • nu stiu, poate a mai aparut....



        Doi preoti s-au decis sa mearga la mare in vacanta.
        De asemenea, au hotarat sa faca din asta o adevarata vacanta si prin urmare au convenit sa nu poarte nimic ce le-ar putea trada apartenenta la clasa clericilor.
        De indata ce au ajuns acolo, au intrat intr-un magazin si au cumparat niste camasi ultra-colorate, pantaloni scurti, sandale si ochelari de soare.
        In dimineata urmatoare, s-au dus la plaja, imbracati in hainele lor turbate.
        Pe cand stateau tolaniti in sezlonguri, savurand fiecare bauturica, soarele si peisajul, o blonda mortala, topless si cu mini-bikini venea catre ei leganandu-si ametitor soldurile.
        Bietii preoti au ramas cu ochii holbati pe "dotarile" incredibile ale femeii.
        Cand sa treaca pe langa ei, ea le-a zambit si le-a spus:
        -Buna dimineata, Parinte, buna dimineata Parinte, adresandu-se fiecaruia separat. Apoi s-a indepartat.
        Cei doi au ramas blocati. Cum oare si-a putut da seama blonda ca ei sunt preoti?
        A doua zi, s-au dus din nou la magazin si si-au luat niste haine si mai socante decat cele din ziua precedenta. Atat de tipatoare, incat le puteai auzi inainte de a le vedea. Si astfel, cei doi s-au asezat iarasi pe plaja in sezlonguri, bucurandu-se de atmosfera de vacanta.
        Dupa un timp, aceeasi blonda superba, topless, purtand un tanga minuscul, se indreapta catre ei.
        Din nou, le zambeste, le adreseaza cate un "buna dimineata, Parinte" si se indeparteaza.
        Unul dintre preoti, nu mai poate suporta si striga:
        -Doar o clipa, domnisoara.
        -Da, raspunde aceasta.
        -Uite, noi chiar suntem preoti, si suntem fericiti cu asta, dar, pentru numele Domnului, spune-ne, cum ai putut stii ca suntem preoti fiind imbracati asa?
        -Parinte, raspunde ea, sunt eu, maica Aglae!


        Faza adevarata: prin liceu jucam in timpul orelor un joc-cine spune cel mai lung cuvant. Un fost coleg a spus : extraultrasuperstar
        Last edited by hriberiu; 28 January 2010, 05:32.
        sigpic42.453.149

        Comment


        • Un politai cumpara continuu bilete la film la acelasi spectacol. Casiera il intreaba mirata:
          Ce faci Dom'le? De cate ori cumperi bilete pt acuma?
          Doamna, eu nu fac bisnita cu bilete dar e un tampit inauntru care mi le rupe.

          In fata unui dozator de cafea un politist observa cum un tip introduce o fisa, apasa un buton;tipul isi ia cafeaua si pleaca. Curios, politistul introduce si el o fisa,apasa un buton si-i cade cafeaua.Foarte fericit acesta isi schimba toti banii in fise si incepe sa le introcuca in dozator.Tot baga fisa, apasa pe buton,lua cafeaua,o punea deoparte si iar baga o fisa,si tot asa in continuare.La un momendat un tip de la coada ce se facuse intre timp ii spune:hai domle odata ca m-am saturat de cand stau aici.La care politistul ii raspunde:Ce vrei ba, te oftici ca am noroc si castig?
          sigpic

          Comment


          • Da frumoase bancuri intradevar ! Traiasca Politia Romana ! ! !

            Comment


            • D-nule Razvan !...era destul sa postezi ca ti-au placut bancurile cu..............nu si sa facem circ...multumesc....
              Daca ai observat pe topicuri nu scriem ceea ce ai facut tu....deci, grija mai mare pe viitor....multumesc !!!
              Sper sa ne respectam in continuare.....
              Last edited by kenjiro_sanga; 28 January 2010, 19:16.
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • D-nule Razvan aci la LC DEVA nu lucreaza nimeni la ,, politie '' nu stiu de unde ai scos gluma aceasta , aci sunt CFRisti , zidari , electricieni ( ghinion ca stau pe stilpi si supravegheaza ) ,pompieri ,casieri......................etc , nu vreau sa fac reclama mascata
                sigpic

                Comment


                • Imi cer scuze Domnilor daca am grasit ! Nu a fost cu intentie !

                  Comment


                  • Domnilor electriceni, sau domnule ca e numai unul aici, celalalt a emigrat la poiana lui toma alimos

                    Comment



                    • mare e gradina ta doamne
                      When i'm not singing, i'm blogging: http://nisfornijk.blogspot.com

                      si berbecul lui .......

                      Last edited by ice; 29 January 2010, 19:22. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpic

                      Comment


                      • si berbecul lui costel

                        Comment


                        • Eram la toaleta , cu gandul sa-mi fac nevoile , cand am auzit din toaleta vecina :
                          -Buna , ce mai faci?
                          Nu eram prea incantat sa port discutii in astfel de momente , mai ales ca nu stiam cine se afla dincolo . Dar, cum sunt un tip politicos , i-am raspuns :
                          -Bine .
                          Celalalt a intrebat :
                          -Ce faceai ?
                          Ce intrebare prosteasca ! Era atat de ridicol , incat i-am raspuns :
                          - Uh...cred ca faceam cam ce faceai si tu ....
                          Si imediat a sosit si momentul cel mai stanjenitor cu putinta :
                          -Pot sa vin si eu langa tine??
                          Ei bine , cred ca aveam de-a face cu un bolnav psihic . Cu toate acestea , tinand cont de buna mea crestere, i-am raspuns :
                          - Nu se poate !....Pentru moment sunt....cam ocupat !
                          Si atunci l-am auzit pe tip spunand :
                          -Bine , lasa ca te sun mai tarziu , fiindca e un idiot in toaleta vecina si , de fiecare data cand spun ceva , el imi raspunde !...
                          sigpic42.453.149

                          Comment


                          • Tare asta !!!.....
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • Originally posted by martongrigore View Post
                              si berbecul lui costel
                              du-ma acasa , sa vezi ce miei ai in curte
                              Nasule vezi ca acest este un Thread cu glume si bancuri ,daca vreti la discuti
                              Last edited by costelHD; 29 January 2010, 23:52.
                              sigpic

                              Comment


                              • hiberiu, tare bancul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google