Vreti Sa Râdeţi ! Bancuri, Glume, întâmplări Haioase Ale Membrilor L.C. DEVA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    2 ardeleni intra într-un bar Ion îl întreaba pe Vasile
    -No ma ce esti asa de suparat ?
    -Apai ma abia astept sĺ ajung acasa sa rup chiloti muieri si sa îi fac bucati.
    -Da' pai ce ai ma cu chiloti muieri.
    -Apoi ma asa ma strâng ca deabia pot mere cu ei pe strada.
    Attached Files
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • #47
      Sa nu faceti ca el !
      Attached Files
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • #48
        dupa intalnirea de la 3 Mai, nu consumati alchool !
        Attached Files
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • #49
          Un cuplu intr-o masina pe serpentine…
          Sotia: dragul meu, doresc sa divortez si motivul va fi impotenta ta…
          El, calm, mareste viteza…
          Ea:la partaj voi cere casa,custodia copiilor,conturile din banca si o pensie alimentara f. mare…
          El, mareste viteza…
          Ea Bine, dar tu nu-ti doresti nimic???
          El: am tot ce imi trebuie acum…
          Ea Bine,dar ce ai tu si eu nu am???
          El: airbag si centura de siguranta


          Vine o tipa timida la ginecolog. Bate incet la usa si, nimic. Baga usor capul pe usa si vede doi oameni imbracati in alb.
          - Nu va suparati, pot sa intru?
          - Desigur!
          - Pot sa ma dezbrac? Zice femeia cam tematoare.
          - Bineinteles!
          - Pot sa ma asez pe masa?
          - Da, da!
          Dupa vreo 10 minute de stat pe masa, in care cei doi nu au bagat-o in seama, individa isi face curaj si intreaba:
          - Dar nu veniti sa va uitati la mine?
          - Ba da, doamna.
          Vin cei doi, se uita si exclama:
          - OOOAAAAUUUU!!!
          - E chiar asa grav dom’ doctor?
          - Nu stim, doamna. Noi suntem zugravii
          sigpic

          Comment


          • #50
            Nu te lasi, hmmmmm, ok.....
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • #51
              Pe un drum de tara un politist pe motoreta urmareste o caruta si intreaba taranul care statea pe capra:
              - Domnule nu ti-ai dat seama ca nevasta-ta a cazut din caruta la cativa kilometri de aici?!
              La care taranul:
              - Doamne ajuta! Am crezut ca am depasit viteza legala!
              sigpic

              Comment


              • #52
                dute ma la culcare ! vrei sa ma intreci !?
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • #53
                  Femeia merge în piaţa de animale. Vrea să facă o suprinză soţului.
                  Bună ziua, doamnă!
                  Bună ziua, aş dori un papagal.
                  Din păcate, doar un singur papagal avem. Adevărat că pînă acum a trăit la un bordel, dar este foarte drăguţ.
                  Femeia îl cumpără. Acasă îl acoperă şi îşi aşteaptă soţul iubit. Soţul ajunge acasă, intră în cameră, soţia ia bucata de cîrpă de pe colivie. Papagalul se uită jur împrejur şi spune:
                  Hm... cameră nouă, hm... pat nou, hm... curvă nouă. Salut, Gheorghe!
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Asta era bun de ziua feroviarului aaaaaaaaaaa ....pardon de Sf. Gheorghe!!!!
                    Adica era bun la urari de Sf Gheorghe!!!

                    Comment


                    • #55
                      Tare de tot asta ultimul.

                      Comment


                      • #56
                        de kenjiro.........

                        O barza cu un batranel in cioc.
                        Intreaba batranelul:
                        -Auzi, nu crezi ca ne-am ratacit?

                        UN DOMN IN STATIA DE AUTOBUZ STATEA LANGA O DOAMNA INSOTITA DE UN CAINE.
                        -LUATI CAINELE DE LANGE MINE CRED CA AM UN PURICE PE PICIOR!
                        -REX, SA PLECAM DE LANGA DOMNUL, ARE PURICI!

                        O GAINA PE STRADA ,O CALCA UN TANC.SE RIDICA GAINA ZAPACITA SI SPUNE:MAMA,ASTA DA COCOS!

                        Un avion de linie trecea peste muntii Carpati.Avionul era plin de nebuni,care erau transferati spre un alt sanatoriu. Plictisiti, nebunii incepeau sa se joace de-a prinselea, dezechilibrind avionul.
                        -Costica, du-te la ei si potoleste-i, ca ne prabusim! spuse comandantul pilotului-secund. Acesta se duse la nebuni, ii ruga, striga la ei, ii lovi..nimic.
                        -Nu ma asculta,domnu'comandant..!.
                        -Lasati-ma pe mine sa incerc, zise mecanicul de bord. Se duse la ei si, peste citeva minute, pilotul vazu ca poate sa stapineasca avionul.
                        -Cum ai reusit ?il intreaba secundul pe mecanic.
                        -Pai,m-am dus la ei si le-am spus: Copii,de ce va jucati in casa? Jucati-va in curte! Si le-am deschis usa...
                        Last edited by kenjiro_sanga; 27 April 2009, 19:24.
                        sigpic
                        Maică, ce mafioți de treabă !!!

                        Comment


                        • #57
                          Un turist stă să se înece în mare. Pescarii stau şi se uită.
                          Help! Help! strigă turistul.
                          Un pescar către celălalt:
                          Apasă odată F1, n-auzi?

                          Unul mai jerpelit intră într-o bancă. La ghişeu, îi zice fetei:
                          Duduie, vreau să depun nişte c****i de bani în c****ul vostru de bancă...
                          Domnule, în banca noastra, noi nu permitem asemenea vocabular. Îl chem pe şefu'.
                          Care-i problema, domnule? întreabă şefu'.
                          I-am zis duduii că vreau să depun nişte c****i de bani în c****ul vostru de bancă...
                          Despre ce sumă-i vorba ?
                          A, un c***t de vreo două milioane de dolari...
                          Şi curva asta nu vrea să vă servească?
                          Last edited by costelHD; 27 April 2009, 19:35.
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            La un proces plictisitor din cale-afara,cand toti aproape ca adormisera,un betiv exclama catre procuror:
                            -Sa ma pupi in fund!
                            -Afara!
                            -Nuuu!Aici,sa vada toata lumea!

                            Un betiv sta la o masa cu mana la ureche. Vine barmanul si il intreaba :
                            -Ce faci aici ?
                            Betivul :
                            - Vezi circuitele astea din mana ? am implantat un telefon mobil si imprimanta vorbesc la el.
                            Betivul se duce la baie si sta 1 ora sta 2 sta 3. Barmanul se ingrijoreaza si se duce sa vada ce face. Il vede aplecat la WC cu o bucata de harie igienica din fund pana in mana. Atunci il intreaba :
                            -De ce stai aici ?
                            Betivul :
                            -Nu ma deranja ca astept un fax.

                            Ce inseamna a avea curaj?
                            Curajul este atunci cand un barbat se intoarce acasa la 4 dimineata mort de beat si intrand in casa si vazand-o pe nevasta-sa cu o matura in mana indrazneste sa o intrebe:
                            - Faci curat sau azi mai ai de gand sa zbori pe undeva?

                            Un betiv venea acasa pe la ora 3. In buzunar avea o sticla cu votca. Pe la etajul 3, cade de pe scari si simte ceva umed pe picior. La care zice:
                            - Doamne, sper sa fie sange si sa nu se fi spart sticla!

                            Ploua torential. Un betiv se impiedica si cade intr-una dintre multele si marile baltoace de pe trotuar.Cineva, vazand incidentul, in dorinta de a-l ajuta, vrea sa-l ridice de caldaram. Betivul insa protesteaza vehement:
                            -Lasati-ma pe mine! eu stiu sa inot! Salvati mai intai femeile si copiii!

                            - Nu pot sa inteleg de ce am fost adus la politie! exclama un betiv, plin de indigare.
                            - Pentru bautura! ii raspunde ofiterul de serviciu.
                            - Pai, de ce nu zici asa? Adu-mi un coniac!
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • #59
                              Un tip isi gaseste BMW-ul cu botul praf in parcare, se uita dupa autorul dezastrului si nimic, in schimb vede un biletel pe parbriz: "Regret ca tocmai mi-am bagat carligul de la Dacie in mandretea ta de masina. Iti scriu pentru ca fraierii de martori care se uita sa creada ca iti las adresa, numarul de telefon si asigurarea. Da sa stii ca eu regret nespus"...


                              Ioaneeee !?!
                              - Zi ma Ghio.
                              - Auzi ma Ioane, vaca ta fumeaza?
                              - Nu, ma Ghio.
                              - No atunci vezi ca ti-o luat foc sura.
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Costele ! tine-o tot asa !

                                PC Troubleshooting

                                Felicitari Animate


                                Cel mai rapid lucru din lume
                                1 2 3 4 5 (371 voturi) Va rugam sa ne spuneti care ar fi, dupa parerea dvs., cel mai rapid lucru din lume....
                                Primul: - ... Eu cred ca cel mai rapid lucru din lume e gandul... - Cum asa??!!! - Te gandesti la cineva si nici nu-ti dai seama cand o faci... - Asta asa este.. aveti dreptate.. o sa tinem cont de parerea dvs.

                                Al doilea: - Eu as zice ca clipitul e cel mai rapid... - De ce anume??? - Nici nu-ti dai seama cand clipesti, atat de rapid e... - Da...
                                interesant... apreciem contributia dvs..

                                Al treilea: - Dom'le... eu sunt de parere ca lumina este cel mai rapid lucru... - Puteti explica??... - Da: cum apesi pe intrerupator cum se umple toata camera de lumina... adica e ceva foarte rapid... nici nu-ti dai seama... - Da... foarte interesant.. va multumim...

                                Al patrulea: - Cum sa va spun eu... dupa parerea mea, diareea e cel mai rapid lucru... - !!!?????? (consternare)
                                - Pai, domnilor... aseara m-am ***** pe mine si n-am avut timp nici sa ma gandesc, nici sa clipesc si nici sa aprind lumina...
                                Last edited by kenjiro_sanga; 27 April 2009, 21:58. Reason: Automerged Doublepost
                                sigpic
                                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google