Vreti Sa Râdeţi ! Bancuri, Glume, întâmplări Haioase Ale Membrilor L.C. DEVA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vecina de alaturi bate la usa.
    El deschide si ea zice :
    - Auzi, abia am ajuns acasa si am chef sa ma distrez, sa ma imbat si sa fac sex toata noaptea... tu esti ocupat diseara?
    - NUU, nuuu!!!
    - Atunci imi tii cainele ?
    ala' micu cu Loganu rosu!!!
    Micutzu Julyo...
    sigpic

    Comment


    • O doamnă a dat plapuma la reparat si, vazand ca se apropie sezonul rece si lucrarea nu este gata, a trimis urmatoarea scrisoare:

      “Stimate Domnule Plapumar, va rog sa executati lucrarea asa cum ne-a fost intelegerea. Eu pun la dispozitia dvs.fata si dosul si, pe deasupra lana mea, pe care va rog sa o scarmanati bine si sa o bagati toata, pentru ca imi place să fie cat mai groasa si cat se poate de lunga, cand intind picioarele, sa nu iasa afara. Daca faceti lucrarea ca lumea, v-o recomand si pe soacra-mea. Dansei ii este rusine sa vina, ca nu stie ce sa faca cu dosul pana spala fata, care-i mult mai uzata. Va rog sa-i desfaceti toate încretiturile, ca sa nu se lase la lucru. A ei poate sa fie si mai scurta, dar sa fie groasa, ca baba e batrana, si se încalzeste greu…”
      lipsa text

      Comment


      • Cel mai complet aliment este penisul: are carne, lapte si oua. mai mult, daca il consumi corect, te tine cu burta plina timp de 9 luni
        ala' micu cu Loganu rosu!!!
        Micutzu Julyo...
        sigpic

        Comment


        • * Mare concurs international de pictura! Tematica era ca, din pictura sa reiasa titlul tabloului. Candidate la marele premiu au fost selectate 4 tari: America, Franta, Rusia si Romania!
          Tabloul Americii o reprezenta pe Louise in pielea goala pe un iaht! Titlul tabloului: “O boarfa la uscat!”
          Tabloul Frantei: cu doua tipe goale intr-un copac. Titlul tabloului: “Doua poame!”
          Tabloul Rusiei o avea pe Natasha in pielea goala cu o secera in mana, iar titlul tabloului: “In asteptarea ciocanului!”
          Iar in tabloul Romaniei era reprezentata Ileana, goala intr-un lan de grau iar in spatele ei o ceata de tarani. Titlul tabloului: “Iobagi pe camp!”
          Last edited by NCDHD; 28 July 2010, 21:38.

          Comment


          • Numar de inmatriculare...!
            Attached Files
            ala' micu cu Loganu rosu!!!
            Micutzu Julyo...
            sigpic

            Comment


            • Ce isi schimba culoarea parului, dar naravul nu?! FEMEIA!!!
              ala' micu cu Loganu rosu!!!
              Micutzu Julyo...
              sigpic

              Comment


              • Si lupul.

                Comment


                • wc public

                  Un tip intra intr-un wc public…in cabina alturata un alt tip constipat, se forteaza destul de zgomotos.
                  Primul tip, terminand ce avea de facut, la iesirea din wc, din reflex, stinge lumina, moment in care se aude un urlet infiorator. Curios, se intoarce, aprinde lumina si intreaba pe cel din wc ce s-a intamplat. Acesta, speriat ca naiba, raspunde:
                  - "Tu-i mama masii, am crezut ca mi-au sarit ochii!
                  Laureat 1.4mpi, gris platine

                  Comment


                  • Doi barbati la intrarea in berarie:

                    -Azi cate luam,doua sau trei?
                    -Doua mai ca ieri am luat trei si ne-a mai ramas!
                    -Patruzeci de beri si doua pungi de seminte va rugam!
                    ala' micu cu Loganu rosu!!!
                    Micutzu Julyo...
                    sigpic

                    Comment


                    • La București s-a întrunit o comisie nationala pentru cresterea valorii leului.

                      Un consilier al lui Boc propune sa se faca in fiecare moneda de 50 de bani o gaura mica in care sa se puna argint. Atunci va creste cu 25% .

                      Un consilier al lui Basescu propune sa se faca doua gauri, sa se puna argint si aur si atunci va creste cu 50%.

                      Un consilier al lui Mugur Isarescu propune trei gauri, sa se puna argint, aur si platina si atunci creste valoarea leului cu 75%.

                      Itic propune sa se faca patru gauri, sa nu se puna nimic si sa se vinda cu 2 lei ca nasture !!!

                      Un reprezentant al Companiei Coca-Cola se duce in audienta la Papa
                      Benedict al XVI-lea :
                      - Sanctitatea Voastra, exista o rugaciune cunoscuta in toata lumea,
                      in care, la un moment dat se spune :"painea noastra cea de toate
                      zilele "... Noi ne-am hotarat sa va oferim un milion de dolari, daca
                      interveniti pentru schimbarea cuvantului "paine" cu "coca-cola"...
                      - Dar asa ceva nu se poate !
                      - Doua milioane de dolari...
                      - Dar cum puteti...
                      - Trei milioane !
                      - ...sa va ganditi...
                      - Zece milioane !
                      - Afara ! Iesiti imediat afara !!!
                      Inainte de a iesi, reprezentantul companiei se opri pentru o clipa,
                      dezamagit, in fata usii si intoarse umil capul :
                      - Sanctitatea Voastra, dar cat v-a oferit brutarul ala ?!

                      > Cele trei mari dorinte ale barbatului:
                      > 1.sa fie asa frumos cum crede maica-sa ca e!
                      > 2.sa fie asa bogat cum crede fiu-su ca e!
                      > 3.sa aiba atatea femei cat suspecteaza nevasta-sa ca are!
                      Last edited by Julyo; 11 August 2010, 13:57. Reason: Automerged Doublepost
                      ala' micu cu Loganu rosu!!!
                      Micutzu Julyo...
                      sigpic

                      Comment


                      • Dupa o aventura de doua luni, o tanara il intreaba plina de emotie pe iubitul ei:
                        - Cand o sa ma prezinti rudelor tale?
                        - Draga mea, deocamdata e imposibil. Copiii sunt la tara , iar nevasta-mea e plecata intr-o delegatie!

                        Un ardelean care tusea ca naiba se duce la medic. Doctorul il consulta si il intreaba cu o voce grava:
                        - Fumati? Dupa cateva momente de ezitare, ardeleanul raspunde:
                        - Mai bine as bea ceva.

                        -Sunt foarte ingrijorata:niciodata sotul meu nu a intirziat atita! Cred ca si-a gasit alta femeie?
                        - Vai tu, de ce te gindesti la ce-i mai rau !.Poate l-o calcat vreo masina.

                        Primul fiu:"tata, trebuie sa imi dai 5 milioane pentru ca am lasat o fata gravida"...
                        Al doilea fiu:"tata, trebuie sa imi dai 7 milioane pentru ca am lasat o fata gravida"....
                        Soseste si fiica:"tata, sunt gravida"...
                        O, in sfarsit, se si incaseaza!

                        Suna unul la macelarie:
                        -Aveti picioare de porc?
                        -Da!
                        -Si cap de curcan?
                        -Da!
                        -Urat trebuie sa mai aratati...

                        -De ce dau manelistii din fund si rockerii din cap?
                        -Fiecare scutura ce are...


                        Un om intra in dormitor cu o capra in brate. Sotia, intinsa in pat, citea o carte. Omul spune:
                        - Uite draga, asta este vaca cu care fac sex cand tu ai migrene.
                        Sotia raspunde:
                        - Daca n-ai fi fost asa de prost, ai fi realizat si tu ca este o capra.
                        La care omul:
                        - Daca n-ai fi fost asa de proasta, ai fi inteles ca vorbeam cu capra...

                        Mica publicitate:
                        Tânar aratos situatie materiala exceptionala, post
                        de mare raspundere, relatii bune, doua masini, casa
                        vila in Caraibe. Nu caut nimic, doar ma laud.

                        Tânara draguta blonda sexy, fara obligatii, 90-60-90,
                        picioare, 1.70 m , plina de viata, patimasa, exotica,
                        misterioasa, amatoare de senzatii tari, vând camion

                        sotul tocmai termina de citit "Barbatul casei", o carte care ii invata pe barbati cum sa se impuna in relatia cu sotia. Vine direct la nevasta-sa si proptindu-se in fata ei, zice:
                        - De acum inainte sa-ti intre in cap ca eu sunt barbatul in casa asta si cuvintul meu e lege!!! Ai inteles??? Asa. Acum vreau sa-mi prepari cina, sa ma servesti, dupa care vreau ceva la desert. Dupa ce mananc, te duci sa-mi pregatesti baia, ca sa ma relaxez. Si dupa baie, ghici cine ma imbraca si imi face freza!!??
                        Nevasta zice: - Cei de la pompe funebre....

                        Gheorghe il intalneste pe Ion si ii spune:
                        - Stii ca ti-a murit soacra?
                        - !!!
                        - Ioane, stii ca ti-a murit soacra?
                        - !!!
                        - Ioane, nu ai auzit, ti-a murit soacra!
                        - Nu ma face sa rad ca am buzele crapate


                        O blonda ii povesteste unei prietene:
                        - Am sa-ti relatez un fapt cu totul si cu totul ciudat, draga, daca stii sa pastrezi un secret. De o saptamina, simbata trecuta mai precis, suna cineva la mine la usa. Deschid si, in fata usii, un barbat tinar, inalt si frumos ma intreaba: “Sotul dumneavoastra este cumva acasa?” “Nu,” spun. La care ma ridica in brate, ma duce in dormitor, ma pune pe pat si... sanatos. Luni a aparut din nou. S-a intimplat acelasi lucru. Si marti, si miercuri. Mor curiozitate, oare ce doreste acest barbat de la sotul meu?


                        Bula se duce la doctor si i se plinge:
                        - Doctore, sunt homosexual.
                        - Vai de mine... Si eu nici macar nu m-am pieptanat!

                        Femeile sunt ca medaliile olimpice: trebuie sa lupti pentru ele, apoi iti atirna de git o viata intreaga.

                        Celibatarul este atras de toate femeile, pe cand barbatul casatorit este atras de toate cu exceptia uneia

                        Soacra vine acasa si spune:
                        - Astazi am fost la coafor.
                        Ginerele, subtil:
                        - Si era inchis?

                        O doamna, aflata la volan, vede in fata ei doi barbati catarandu-se pe un stalp de telegraf. Trecand pe langa ei, le striga:
                        -Hei, nu va speriati, am carnet de 10 ani de zile!

                        Singurul martor la accident este un copil.
                        Un politist vine si-l intreaba:
                        - Mai copile, de ce a cazut omul ala de pe schela?
                        - Pai l-a batut D-zeu.
                        - De ce l-a batut D-zeu?
                        - Ca a injurat..
                        - Si cum a injurat?
                        - Futu-ti Dumnezeii ma-tii de copil, nu mai scutura schela!!!


                        I :Ce ar fi lumea fara barbati?
                        R: Plina de femei libere, fericite si... grase.
                        Last edited by NCDHD; 18 August 2010, 17:57.

                        Comment


                        • Aseara in club am agatat o femeie mai in varsta.
                          Arata foarte bine pt cei 45 de ani ai sai si m-am trezit gandandu-ma ca probabil fiica ei arata si mai sexy.
                          Am baut putin (ei bine, putin mai mult), ne-am giugiulit putin si apoi ea m-a intrebat daca am practicat vreodata "dubla sportivului".
                          Ce-i asta?, am intrebat.
                          Pai, faci dragoste si cu mama si cu fiica in acelasi timp...
                          Nu, n-am avut parte de asa ceva, i-am raspuns si am inceput sa ma intreb cum arata fiica.
                          Am baut putin mai mult, mi-a facut din ochi si mi-a zis ca asta-i noaptea mea norocoasa.
                          Ne-am dus apoi la ea acasa...
                          Am intrat, ea a aprins lumina in hol si a strigat:

                          Mamaaa, esti inca treaza...?
                          ala' micu cu Loganu rosu!!!
                          Micutzu Julyo...
                          sigpic

                          Comment


                          • Un om la aprozar:
                            - Cu ce va pot servi?
                            - Doua kilograme de cartofi, dar fiecare cartof impachetat separat.
                            Dupa o moaca expresiva a vanzatorului:
                            - Altceva?
                            - Trei kilograme de portocale, dar fiecare portocala impachetata separat.
                            Vanzatorul ii indeplineste dorinta, vizibil nemultumit. Omul se mai uita prin aprozar si, la un moment dat, intreaba:
                            - Ce este ala negru de pe raft?
                            - Mac, cretinule, dar nu-i de vanzare!

                            - D-le doctor, cum a murit Ion?
                            - Nu stim inca. Tot ce stim este ca la autopsie s-a zbatut mult…

                            Intr-un mic oras din SUA, avocatul acuzarii cheama primul martor, o babuta simpatica si, vazand-o cam emotionata, incepe cu o intrebare de
                            complezenta:
                            - Doamna Jones, spuneti-mi daca ma cunoasteti…
                            - Daca te cunosc? Dar bineinteles ca te cunosc domnule Williams, te stiu de cand erai un baietel! Ai fost o mare dezamagire pentru mine…
                            Minti, manipulezi oamenii si-i vorbesti pe la spate! Dar cel mai rau este ca-ti inseli fara rusine nevasta!
                            Inmarmurit, avocatul ingaima:
                            - Doamna Jones, pe avocatul apararii il cunosteti?
                            - Hmmm! Desigur ca il cunosc sip e domnul Bradely.. De cand il stiu, a fost la fel: lenes, bigot si cam betiv… Nu poate avea o relatie normala cu cineva, iar competenta sa ca avocat este mai mult decat indoilenica! A, si sa nu mai vorbesc de faptul ca-si inseala sotia cu trei amante! Una dintre ele este chiar sotia ta!
                            In murmurul salii, judecatorul le cere avocatilor sa se apropie:
                            - Daca vreunul dintre voi o intreaba pe baba daca ma cunoaste, v-am spart

                            Scotia . Razboi intre doua cetati.
                            De la prima cetate zboara o ghiulea, din a doua cade o bucata de zid.
                            De la a doua cetate zboara o ghiulea, din prima cade un fronton..
                            Si tot asa o saptamana intreaga.
                            Deodata se facu tacere.
                            De la prima cetate se aude:
                            - Ei, de ce nu mai trageti?
                            De la a doua cetate se raspunde:
                            - Nu putem, ghiuleaua e la voi!

                            O scotiana ii face cadou sotului ei o lampa de citit. Acesta, primind cadoul, zice:
                            - Risipitoareo! Acum trebuie sa ne cumparam si o carte…

                            Un tip bate la poarta unei case. Un caine se ridica in doua picioare si-I spune:
                            - Stapanul nu-I acasa!
                            Tipul lesina de spaima. Cand isi revine, il intreaba pe caine:
                            - Pai, daca esti caine de ce nu latri?
                            - N-am vrut sa va sperii!

                            Un tip bea intr-un bar si se adreseaza femeii de la masa alaturata:
                            - Beam din berea mea si ma gandeam…. Sa mai beau un rand sau te plac si-asa?

                            Ce este sexul?
                            - Dupa medici este o boala, pentru ca ajungi tot timpul la pat.
                            - Dupa avocati, este o injustitie, pentru ca intotdeauna este unul deasupra, altul dedesubt.
                            - Dupa politicieni este democratie perfecta, pentru ca se bucura atat cel de deasupra, cat si cel de dedesubt.
                            - Dupa economisti este o investitie proasta, pentru ca e mai mult ceea ce intra, decat ceea ce iese.
                            - Dupa matematicieni, este ecuatia perfecta, pentru ca femeia ridica membrul la maxima putere, il inchide intre paranteze, ii extrage factorul comun si-l reduce apoi la expresia minima.

                            Comment


                            • Cica un tatic isi scoate baiatul in oras la mall
                              se plimba ce se plimba si ajunge la standul cu prezervative
                              printre rafturi copilul curios ridica o cutie in care erau 3 prezervative si il intreaba pe tata:
                              - pentru ce sunt acestea mai tata?
                              - sunt pentru burlaci mai fiule , unul vineri , unul sambata si unul duminica , raspunse tatal;
                              ridica o cutie in care erau 6 prezervative si il intreaba:
                              -dar astea pentru cine sunt mai tata?
                              - astea sunt pentru studenti mai fiule , 2 vineri , 2 sambata si 2 duminica;
                              ridica o cutie cu 12 prezervative si il intreaba pe tata foarte curios :
                              -dar astea pentru cine sunt mai tata?
                              - astea sunt pentru cei casatoriti , unul in ianuarie , unul in februarie , unul in martie si tot asa cate unul lunar pina in decembrie
                              sigpic

                              Comment


                              • Exista o singura intrebare, dar aceasta este foarte-foarte importanta!!
                                Nu raspundeti in graba sau la nimereala! Ganditi-va inainte de a raspunde. Raspundeti cinstit!
                                Este o situatie imaginara, in care trebuie sa luati o hotarare. Ganditi-va ca trebuie sa dati un raspuns spontan si cinstit!!!

                                Sunteti in mijlocul unui dezastru total, o inundatie de proportii ... nemasurate cantitati de apa... baraje rupte ...
                                Sunteti fotoreporter pentru TVR1 si ... va aflati in mijlocul acestui dezastru inimaginabil.
                                Situatia este la limita disperarii...
                                Ca reporter, incercati sa surprindeti momentele cele mai impresionante.
                                In jur oameni, case, animale, sunt luate de ape ...
                                Natura mugeste aratandu-si fara iertare, puterea ... pustiind totul in urma ei.
                                Deodata vezi un barbat la volanul unei JEEP... ce lupta disperat, sa nu fie luat de valuri... te apropii... iti face o impresie puternica... si brusc il recunosti: este Basescu!!
                                Acuma realizezi ca furia apelor il va inghiti in orice clipa... pentru totdeauna...
                                Ai doua posibiltati: sa il salvezi, ori sa "prinzi" instantaneul vietii tale!!!!
                                Sa ii salvezi lui viata, ori sa faci o poza, ce iti va aduce tie premiul p...itzer!!!!
                                O poza ce arata moartea unuia dintre cei mai importanti oameni din tara ...

                                Acuma intrebarea (raspunde sincer):
                                Poza o faci color, sau alb-negru ????

                                PS. Toti cei care citesc aceasta pagina au datoria morala sa o trimita si altor 10 persoane pentru apararea democratiei!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google