Urări De Sărbători LoganClub Deva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Urări De Sărbători LoganClub Deva

    Propun acest thread pentru postarea de urări şi urături cu ocazia diverselor evenimente, sărbători, onomastici, diverse etc.. In acest mod sper că eliminăm polemicile care s-ar mai putea declansa vizavi de postarea urarilor pe thread-uri diverse,lucru care a deranjat unii participanţi pe forum.
    Asa că La multi ani şi sănătate tuturor celor care sărbătoresc azi pe Sf. Gheorghe!!!!

  • #2
    Este asa ceva Daca virgula cautai putin.. .. La multi ani..
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

    Comment


    • #3
      Vroiam un spatiu doar pe LC Deva unde subiectul a generat disconfort pentru unii!!! Dacă nu e OK un moderator il poate închide!!!

      Comment


      • #4
        sa fiu in ton cu daniel si topicul nou creat de el!

        Sa ne traiasca toti cei cu numele de GHEORGHE!

        La multi ani si multa sanatate!

        Si inca ceva!

        La multi ani sefului nostru grigore!
        Last edited by ionus_hd; 23 April 2009, 13:52. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #5
          La multi ani si multa sanatate pentru toti cei cu numele de GHEORGHE !
          b 89 plk

          Comment


          • #6
            Va multumesc !
            oricum dau de baut la toata lumea, cucuvele, mieluti si alte bufnite! si ca sa vedeti ca am inima mare, ma bucur sa va am alaturi, cum Dumnezeu poate ierta orice asa si io sunt alaturi de voi cu toate nejunsurile de pe forumul L.C. Deva...
            P.S. nu stiu si nici nu vreau sa cred ca nu sunteti putin entuziasmati, chiar daca avem unii o varsta mai inaintata, eu oricum voi fii cu inima si sufletul tanar...rasetele o sa le auzim la intalniri....
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • #7
              gheorghe azi a fost ascuns(ieri)

              Originally posted by ionus_hd View Post
              sa fiu in ton cu daniel si topicul nou creat de el!

              Sa ne traiasca toti cei cu numele de GHEORGHE!

              La multi ani si multa sanatate!

              Si inca ceva!

              La multi ani sefului nostru grigore!
              GRIGORE SE SARBATORESTE IN IANUARIE da te iert de data asta ca m-ai sunat
              Last edited by NCDHD; 24 April 2009, 00:18. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #8
                Am confirmarea ca intentia cu care a fost creat acest thread si-a atins scopul!!! Am fost intelesi si de administratorii acestui forum si de participanti. Nu putem decit sa le multumim pentru ajutor si speram sa fie alaturi de noi in continuare!!!

                Comment


                • #9
                  Pe vremuri ziua de 2 mai se sarbatorea ca Ziua tineretului!!! Habar n-am daca se mai face chestia asta dar eu oricum urez tinereilor din Logan Club Deva multa sanatate ca asta e cea mai importanta, fericire si numai bine!!!
                  P.S. Urarea e valabila si pentru "tinereii" de 40 de ani sau pe aproape si pentru toti membrii Logan Club care citesc acest post!!!!

                  Comment


                  • #10
                    Eu mai am pana la 40,cica se sarbatoreste la mare, cine vine? Ne teleportam
                    La multi ani si din partea mea tinerilor,tinerelor si cucuvelelor.

                    Comment


                    • #11
                      Daniel eu nu mai stiam de ziua asta dar am convingerea ca asa e. La multi ani la toti juniorii LCDeva si la toti "tinereii" seniori.

                      Comment


                      • #12
                        Cu acest prilej....pe aceasta cale....tin....sa urez, tuturor tinerilor utecisti din Romania, multa sanatate, bucurie si forta de munca in toate cele dar si tuturor loganistilor, cucuvelelor care vegheaza pe tinerii din ziua de azi sa nu sara calu'
                        ''LA MULTI ANI !'' TINEREI SI CUCUVELE
                        sigpic
                        Maică, ce mafioți de treabă !!!

                        Comment


                        • #13
                          Cu prilejul de 2 MAI va urez, tuturor tinerilor[cucuvele] utecisti si soimi ai patriei care au fost din ROMANIA multa sanatate si bucurie pentru loganisti LC DEVA
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            cu ocazia zilei de nume, SF CONSTANTIN si ELENA, lui Costel_Hd ii urez sa fie membru L.C. DEVA, 100 de ani si totodata sa posteze tot atata la ''glume''...
                            ''LA MULTI ANI !'', Costele !
                            Attached Files
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • #15
                              siiiiii....multa, multa sanatate, fericire, noroc atat tie cat si familiei....dar BEREAAAAAAAAAAAA, cand o dai !?
                              sigpic
                              Maică, ce mafioți de treabă !!!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google