Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu azi am avut o intalnire scurta cu un logan rosu hd 07 hzp...dar din pacate n-a raspuns la claxonul meu.

    Comment


    • Nu se pune !!!
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • te-am vazut. am facut cu farurile. dar cred ca nu sa observat.
        de azi inainte trebuie sa invat sa folosesc claxonul(nici nu stiu daca mai functioneaza).
        Eu beau sigpic

        Comment


        • Faci exercitii in fata blocului, scurt de 2 ori...
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • încerc. numai să nu arunce vecinii cu ceva dupa mine. cu vechea maşina la fiecare ploaie le cântam serenade sub balcoane(din alarma maşinii).
            Eu beau sigpic

            Comment


            • Faci ziua cand toti sunt treji, incearca !!! sau...mergi in sensul giratoriu, cel mai tare...
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • Să înţeleg d-ule secretar general, că tu claxonezi prin sensurile giratorii numai ca să vezi dacă îţi mai functionează claxonul, nu că ai avea treabă cu vreun "motociclist" nuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!????

                Comment


                • Am vazut odata pe unul : statea in mijlocul sensului giratoriu si claxona. Acum am vazut cine era.

                  Comment


                  • Originally posted by kenjiro_sanga View Post
                    D-nul Daniel, aia este o intalnire de afaceri deja, se face !!!!
                    Pai cine citeste sa-si dea cu parerile....''io nu pot sa ma trezesc ca imi stric tenul....io nu ma lasa nevasta ca beu prea mult....io am fo' la chef si nu m-am trezit ''...
                    AVIZ AMATORILOR
                    secretarul general...Kenjiro_Sanga
                    da da AVIZ AMTORILOR

                    PARERE:Sarmisegetuza,Densus,SantaMaria Orlea,Rau Mare.Cateva repere din tara Hategului
                    Last edited by Nony; 20 July 2009, 10:58. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • ''Am vazut odata pe unul : statea in mijlocul sensului giratoriu si claxona. Acum am vazut cine era.''...de Mike_Bike
                      Io zic mai Mike ca iar nu ai vazut bine, oricum imi schimb ochelarii, ce zici !? ii vrei p'astia... gratis pentru membrii L.C. Deva
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • Nu-i vrea nimeni domnu_ că nu le-ai pus stikere cu Logan Club cum ne-ai tot ameninţat la întâlniri că o să faci!!!!
                        P.S. JUNIORU" cu lipitul bine că ai mai revenit de la "fraţii" noştrii de peste Tisa!!!!!!!!
                        Last edited by Daniel 67; 20 July 2009, 18:11.

                        Comment


                        • cand are loc urmatoarea intalnire...si mai ales unde. propunerea facuta de daniel ar fi ok din partea mea. asteptam si parerile celorlalti.
                          noi sa fim sanatosi si masinile benzina in rezervor

                          Comment


                          • Baba_Alin, mai traiesti frate !
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • cu sa nu traiesc nepoate, pai asa de tanar si de repede vrei sa scapi de mine
                              noi sa fim sanatosi si masinile benzina in rezervor

                              Comment


                              • Cum sa scap de tine !!! de abia te-am prins in Club si vrei sa te scap, nuuuuuu, nici gand
                                sigpic
                                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google