Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La prima ora, ca sa zic asa, e nevoie de mai mult de o suedeza!!!

    Comment


    • O trimit pe bunica mea, asa e bine! sau vrei si mai tanara !
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • Daca e la fel de spirituala ca tine, clar nu e nici o problema!!!

        Comment


        • Aici ai dreptate, o fi fost, nu am de unde sa stiu, a murit saraca si nu am cunoscut-o prea bine...
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • buna dimineatza! MCV isti sunt pe aici?

            Comment


            • Din cate stiu eu nu sunt MCV-isti fii tu primul. Doar cu totii suntem Logan-isti.

              Comment


              • mai OVI ce tot ziceai de o intalnire ???? tu tot incepi o idei si o lasi si ii faci pe uni sa tot gandeasca si sa rumege la urmatoarea intalnire de ce nu propui deja hai sa te vad si sa te aud sau asta a fost o momeala pentru pestii
                sigpic

                Comment


                • Pai, dupa discutiile purtate de cucuvelele cele mai batrane, sa decis:
                  Duminica, 17.05.2009, orele 11.00, ne vom intalnii in parcarea de la Practiker, de unde vom pleca la o locatie de noi stabilita, se va merge in coloana, fiind un club mare si cu multe loganuri, sa speram ca prezenta va fi peste asteptarile noastre.
                  Reclamatii ulterioare, nu se primesc.
                  cu stima si respect, secretarul general kenjiro_sanga
                  Attached Files
                  Last edited by kenjiro_sanga; 10 May 2009, 13:33.
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • Sa speram ca membrii clubului vor da curs invitatiei si nu vor exista distorsiuni in ceea ce am scris cu acordul sefului de L.C. Deva
                    P.S. de fiecare data cand scriu imi face placere sa vad aceasta fotografie cu membrii clubului ca semnatura, beton...
                    cu respect
                    Last edited by kenjiro_sanga; 10 May 2009, 13:39.
                    sigpic
                    Maică, ce mafioți de treabă !!!

                    Comment


                    • cucuvelelor deci ati facuto in secret si tineti locatia pentru voi si nou nu ne ziceti

                      Superbe poze
                      sigpic

                      Comment


                      • Nu este secret, este loc ptr toata lumea, conditia ! sa fi prezent, doar atat...
                        sigpic
                        Maică, ce mafioți de treabă !!!

                        Comment


                        • duminica...din punctul meu de vedere , se poate.
                          Nobody is perfect. I am nobody.

                          Comment


                          • eu inca nu stiu sigur sambata,duminica sunt zilele mele libere si cred ca ajung pe la Felix,ca la Arad ieri,mio sarit fisa.sper sa terminam zilele astea cu mutatul.deci nu prea va bazati pe mine.
                            costelHD am vazut ca ti-ai lipit stikerul cu L.C. Deva-arata bine!!

                            Comment


                            • MS pentru apreciere ALEX urmeaza luneta
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Steppe View Post
                                buna dimineatza! MCV isti sunt pe aici?
                                Steppe da-mi voia sa -ti spun ca ai pus o intrebare inutila din punctul meu de vedere. De ce??? Pentru ca ne aflam pe forumul LOGAN CLUB iar MCV din ce stiu eu este Logan. Daca ai fi luat de la cap tot thread-ul cu intilniri LC Deva unde sunt o gramada de fotografii ai fi avut raspunsul la intrebarea ta si ai fi vazut ca deocamdata sunt doar berline si un VAN. Pe toate scrie LOGAN!!!! Inclin sa cred ca ora tirzie sau timpurie la care ai scris e de vina!!! Cu alte cuvinte esti binevenit la intilnirile LC Deva si bineinteles la cele regionale sau nationale daca esti interesat!!

                                Originally posted by costelHD View Post
                                cucuvelelor deci ati facuto in secret si tineti locatia pentru voi si nou nu ne ziceti

                                Superbe poze
                                Costelici, noi nu am facut-o in secret, nici macar nu a fost premeditata intilnirea la cafea!!! Totul s-a produs din inertie!!! Apropo felicitari ca ai reusit in cele din urma sa lipesti stikerul!!! Luneta peste juma" de an???

                                [QUOTE=alex_comisaru;324008]eu inca nu stiu sigur sambata,duminica sunt zilele mele libere si cred ca ajung pe la Felix,ca la Arad ieri,mio sarit fisa.sper sa terminam zilele astea cu mutatul.deci nu prea va bazati pe mine.
                                Alex te iertam cu o conditie!!! Sa ne aduci poze de la Baile Felix altfel te bagam in Comisia de disciplina de la LC Deva!!!!
                                Last edited by Daniel 67; 11 May 2009, 16:40. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google