Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ai dreptate Lion_forte, UN NUCLEU PUTERNIC...si daca imi permiteti!
    PE CAND URMATOAREA INTALNIRE ? sa vina si MIKEBIKE plus tineretul, ar fi LUX, ce ziceti? astept pareri saptamana asta, o putem face undeva pe aproape pe la Deva si intr-un loc unde vor vedea mai multi si poate ii atragem, O STRATAGEMA, CE ZICETI , CUM AR FI IN PARCARE LA PRACTIKER, de exemplu...
    o parere, astept si altele
    cu respect OVI
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • Pai parca se lauda cineva mai inainte ca are o idee traznet de loc de intalnire. Asteptam propuneri, ca eu cum am mai spus sunt in pana de idei.
      Last edited by mikebike72; 15 March 2009, 23:55.

      Comment


      • Ideea de care spuneam e Cincis.Cam departe pentru noi din Deva,dar se merita pentru frumusetea locului.Ce ziceti?

        Comment


        • S

          Super intalnirea de ieri! Super oameni! Super vreme!

          Totul a fost super! Mai ales cand iti faci si un tratament la masina si dupaia masina mai incepe sa si mearga! Pai cum sa nu fie super, nu?

          Tin sa multumesc tuturor baietilor pentru ca m-au primit in cercul lor eu fiind un outsider!
          Sa speram ca vom creste si mai mari!

          Sper sa ii placa lui Adi ce am scris in dreptul motorizarii ca am stat ieri si mi-am chinuit neuronul meu ''oligofrenic'' ca sa stiu ce sa scriu!!!

          Cu stima!!!
          Last edited by ionus_hd; 16 March 2009, 09:37. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Nimeni nu este vazut ca "outsider" in clubul nostru.Toata lumea a fost odata incepator in "ceva".Si sunt mai mult ca sigur ca sunt in asentimentul tuturor cand spun asta.Cred ca in timp ne vom strange mult mai multi si asta e un lucru bun.

            Comment


            • Multumesc pentru gandurile bune!!!

              am observat ceva la masina!

              Trage mai bine in panta! Probabil a crescut si cuplu' nu?
              Last edited by ionus_hd; 16 March 2009, 09:57. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Ionut,pai sigur ca a crescut si cuplul si "horse power".Nu cu mult,ci exact cam cu cat este nevoie.Desigur ca este loc de mai bine,dar deocamdata asta e tot ce pot sa fac la masinile astea.
                Acum referitor la locatia pentru noua intalnire.Eu am spus Cincis.O sa ma mai gandesc si la altele.Ar fi fain sa vina fiecare cu o propunere si sa alegem pe urma.

                Comment


                • pozele cu lacul cincis nu vor sa se incarce

                  Viitoarea locatie Cincis? Frumos loc, le dam mancare la pesti.

                  Comment


                  • Pai nu e neaparat sa fie Cincis,decat daca sunt doritori in acest sens.Sunt atatea locuri frumoase,incat e greu sa alegi.

                    Comment


                    • Viitoarea aducem si consoartele ?

                      Viitoarea intalnire
                      Last edited by ionus_hd; 16 March 2009, 10:42. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • cata activitate de dimineata!! imi place!!
                        eu sunt pentru!

                        Comment


                        • salut alex

                          Spune-mi si mie cand pot sa vin sa iti vad luminile de bord intr-o seara la masina?

                          Io azi plec la timisoara ca am scoala si nu vin numa joi seara!

                          Pe sfarsitul sapatamanii se poate asta insemnand joi, vineri?

                          Comment


                          • Mie mi-ar place sa mergem si la Cincis sa ingrasam pestii dar stiam ca e cam problema cu locurile. Daca are cineva vre-o pila prin zona ar fi super.
                            La ultima intalnire nu ati fost cu consoartele ? - am vazut o doamna cu un copil intr-o poza.

                            Comment


                            • cand vrei tu..ma suni 0766523556 nu e nicio problema
                              s-o fi ratacit saraca

                              Comment


                              • Ok mersi mult alex

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google