Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Misto, toata vara anului trecut eram prezent acolo, acum o sa fie mai liber locul. Numai sa nu fie rece in zona aia - vale, intre munti, apa, pamantul rece... . Sa vedem cum va fi atunci vremea.

    Comment


    • deci.......maine??? hai ca doar nu sunteti femei

      Comment


      • Salutare... tin sa va reamintesc sau sa va informez ca pe data de 15 martie 2009 va avea loc a 3-a intalnire regionala din moldova ce se va tine la iasi in fata palatului culturii incepand cu ora 11 ...pt mai multe detalii consultati pagina dedicata acestei intalniri http://www.loganclub.ro/forum/treia_...9-t7448p9.html va asteptam!!!
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • Conform vremea deva,duminica ploua, deci pica gratarele pe valea nandrului, prin urmare ce facem?

          Comment


          • Pina la gratare pe Valea Nandrului eu zic sa cautam o locatie mai "calduta" si mai ales adapostita. E totusi luna martie.

            Comment


            • daca va hotarati imi dati un sms ceva ... 0766523556

              Comment


              • ce sms? tu arunci chibritul si acuma astepti? Eu zic sa va hotarati ca e tarziu azi, eventual organizam una duminica sau sambata 14-15.03.2009, dar vreau sa va hotarati veniti sau stati acasa la calculator?

                Comment


                • Eu in 15.03 sunt de acord, sunt liber cu serviciul poate si vremea va fi mai faina.

                  Comment


                  • eu in 15 nu pot....eventual de dimineata
                    sau sambata...

                    Comment


                    • Eu zic sa fie o intalnire undeva pe aproape''DEVA''deocamdata cu vremea asta nu e sigur,o parere buna,sper....ce ziceti !?
                      astept pareri !..daca venim la CETATE, dupa aia putem merge unde vrem, ce ziceti oameni buni?....cred ca nu deranjez pe nimeni....(14.03 sau 15.03,cum cadem de acord)
                      VA MULTUMESC !...si ''LA MULTI ANI !'' tuturor doamnelor, domnisoarelor si prietenelor(amantelor)))
                      Last edited by kenjiro_sanga; 7 March 2009, 21:27.
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • in 15 daca e mai de dimineata poate sunt prezent...

                        Comment


                        • --------------------------------------------------------------------------------

                          Salutari de la Logan Club Brasov !!!!!!

                          Va rog sa intrati pe threadele de mai jos ptr.a posta propunerile voastre referitor la calendarul de intalniri si bineinteles ca sunteti invitati si la intalnirile care au loc la Felix si Sibiu unde daca doriti sa participativa rog sa va treceti pe lista deschisa in threadurile respective .







                          Va multumesc si va astept sa ne intalnim.
                          __________________
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • Cel putin deocamdata nu-mi permit sa ma inscriu la cele doua actiuni. In ceea ce priveste activitatea noastra locala sunt de acord cu data de 15. Locatia sper sa o stabileasca majoritatea. Eu nu-mi permit sa propun o locatie. Mi s-a parut normal sa fie propusa de cei care a-ti fost la prima intilnire. Daca nu, va astept la Calan. Facem planuri pentru cind se deschide Calan Bai!!!!
                            Alex eu sper sa fii prezent. La citi suntem in acest moment In Logan Club Deva conteaza prezenta fiecaruia.

                            Comment


                            • grrrr ... nu imi plac afirmatiile de genul: "nu-mi permit", "cred ca nu deranjez pe nimeni". De ce sa nu-ti permiti sau sa deranjezi ? Esti si tu un membru. Se vine cu propuneri si majoritatea decide. Normal ar fi sa se aduca si argumente, dar ... Si bineinteles daca nu se decide ce vrea o anumita persoana (sau anumite persoane) nu e indicat sa vedem reactii de genul "nu-mi convine, imi iau bocceluta si plec la mama". Din pacate mai sunt si astfel de persoane (sper ca nu printre voi) ...
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • Nu se supara nimeni daca propui o locatie - de aia avem masini ca sa ne deplasam. Atata tot sa fie o locatie placuta. Orice propunere e binevenita - eu sunt in pana de idei, ne mai incurca si vremea asta urata.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google