Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Nu stiu sigur daca pot veni la intalnire, pe marti - miercuri o sa stiu mai sigur.

    Comment


    • #62
      lion.forte a propus locul de intalnire Hunedoara la castel, data 08.02.2009. Eu sunt pentru.

      Comment


      • #63
        e bine e bine

        Comment


        • #64
          Oho! Asta da locatie
          Bafta baieti ;)
          Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

          Comment


          • #65
            Nimeni nu mai zice nimic? Hai baietii!

            Comment


            • #66
              bine
              hai ca zic eu!!!!
              va astept!!!!!!!!!!!!!!!!!
              pe la cat ziceti???
              Last edited by alex_comisaru; 6 February 2009, 16:46.

              Comment


              • #67
                Eu nu pot veni, sunt la 5 minute de castel dar nu pot veni ca mi-e fata bolnava. Am fost ieri cu ea la doctorita si ne-a dat o plasa de medicamente - siropuri, picaturi si prafuri. Sper ca ma intelegeti si nu va suparati. Bafta la intalnire si astept poze postate.

                Comment


                • #68
                  Duminica 15.02.2009. ora 13,intalnire la Hunedoara, in parcare la castel,cine vine sa ii vada gentile lui alex?

                  Comment


                  • #69
                    da da!!!! duminica daca tine vremea cu noi bag XBR -ul in sedinta foto....stiu ca multi asteapta D

                    Comment


                    • #70
                      Sper si imi doresc sa fiu in parametrii optimi atit eu cit si masina la data propusa. Astazi nu pot spune ca sunt apt de o intilnire Logan Club. Eu sunt racit cobza, masina e racita cobza la injectoare, n-as putea spune ca sunt intr-un moment fericit. Miine merg la Timisoara la ERLEND DIESEL SERVICE pentru repararea injectoarelor iar daca totul va fi OK in 15 februarie facem sedinta foto la Castelul Huniazilor. Parca asa ii spune pentru noi hunedorenii!!! Imi doresc sa fiu prezent alaturi de voi si sper sa vina si altii care nu au vazut ce inseamna o intilnire regionala!!!

                      Comment


                      • #71
                        te asteptam daniel.hai baietii!! mai sunt locuri libere

                        Comment


                        • #72
                          Afara a iesit soarele, cine mai vine?

                          Comment


                          • #73
                            Care soare ? Ca in hd e zapada de 5 cm. Si eu stiu ca in Deva e mai frig ca in hd.

                            Comment


                            • #74
                              grigore face plaja.am vorbit cu el si e in piscina

                              Comment


                              • #75
                                Daca era soare nu intra nimeni pe forum,la Deva cred ca e soare si noaptea

                                A venit zapada! Cine mai vine?
                                Am 4 dvd cu intalnirea de la Deva,cred ca raman cu ele.
                                Last edited by NCDHD; 13 February 2009, 09:57. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google