Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bla bla bla!

    Comment


    • :Nu intru in polemici neproductive sau ...alte cele pentru ca vreau sa va prezint imagini de la botezul masinii prietenului si colegului nostru de "suferinta" de la LC Deva...YLYE!!! In sfirsit am si eu un coleg de club din Calan!!!:bigboss
      Vreau sa spun ca am apelat pentru prima data la acea funtie virtuala.....ipotetica si nenominalizata de "manager" LC Deva pentru a "boteza" masina unui membru Logan Club din Calan!! Sorry!! Nu m-am putut "aptine"!!!!
      P.S. Dupa efectuarea "botezului" am si demisionat la o bere SKOL!!!
      Iata ce am produs:
      Attached Files

      Comment


      • Frumos dar mai frumoase sunt ale mele! Are masina frumoasa colegul YLYE exact culoarea asta am vrut si eu dar asa a fost sa fie!

        Comment


        • Masina fiind de la Calan...este claaaarrr... ca este mai frumoasa decit a ta!!! Chiar si stiker-ele ..."dau" pe ea de nu se poate ca mi-era si mie ciuda ce bine aratau pe o masina care nu era de cea mai frumoasa culoare...adica ROSIE!!!!!
          Si vreau sa-ti mai spun ca nu ai pozitionat corect stiker-ele...!!! Ia vezi cum arata cele ale forum-ului!!!
          Last edited by Daniel 67; 9 April 2012, 21:30.

          Comment


          • Chiar vrei sa te cred...!!!
            Last edited by costelHD; 9 April 2012, 21:33. Reason: Automerged Doublepost
            sigpic

            Comment


            • Multumesc lui Daniel pentru efortul si atentia depusa,el a fost Moasa si Nas, ma bucur ca sunt membru LC Deva ceea ce ma determina sa particip cu placere la cat mai multe intilniri.

              Comment


              • N-aveti incotro!! Altu" mai rau ca mine ...va trebui mult sa va chinuiti,...sa gasiti!!!
                Sorry...pentru lipsa de modestie!!!
                Apropo!!! Pe NOL nu l-a botezat nimeni???? Mi s-a parut un tip fain pentru LC Deva!!!
                Last edited by Daniel 67; 9 April 2012, 21:40.

                Comment


                • Originally posted by Daniel 67 View Post
                  Masina fiind de la Calan...este claaaarrr... ca este mai frumoasa decit a ta!!! Chiar si stiker-ele ..."dau" pe ea de nu se poate ca mi-era si mie ciuda ce bine aratau pe o masina care nu era de cea mai frumoasa culoare...adica ROSIE!!!!!
                  Si vreau sa-ti mai spun ca nu ai pozitionat corect stiker-ele...!!! Ia vezi cum arata cele ale forum-ului!!!

                  Rosie mata e a ta nu te lua de stickerele mele mie asa imi place .

                  Nu il tenteaza pe colegul YLYE o folie ar fi belea masina!

                  Comment


                  • ????...??? Initial am vrut sa solicit o traducere domnu" Narcisuc!!!! Dar ...apoi am priceput...asa mai greu ..ca bunicii(vezi bunicu" de belea de la Europa FM)!!! Daca YLYE isi trage si o folie pe masina .....ai dreptate...devine belea masina aia!!! F......ui!!! si nu e rosie!!! Deja incep sa am o problema cu culorile!!!

                    Comment


                    • Sper ca o sa primesc banii de pe stickere, toti gramada, sa achit furnizorul, faceti-va calculelelele fiecare ce a luat si.......astept !!!
                      Preturile au fost puse la stickere, etc !
                      Multumesc pentru intelegere si huidueli !
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • Huuuuuuuuuuuuuoooooo!!!! Parca ai fi ministru de finante!!! Huuuuuuooooooo!!!! Alte taxe!!!! Oooooooops!!!! Sper sa nu ne vada portocalii ca ne pun astia taxe si pe stikere!!!!
                        Banii......daca nu i-ai primit pina astazi....s-ar putea ca o sa-i primesti miine!!! Din ce stiu....toata lumea a achitat stiker-ele primite!!! Eu personal nu pot sa spun decit MULTUMESC iar...daca sunt probleme sa-mi spui ca ma duc peste aia MICII sa-i smotocesc de bani!!!

                        Comment


                        • Vin si eu cu pozele, asa mai cu intarziere si cu scuzele de rigoare, deoarece am preferat sa nu imi scot in ploaie aparatul pentru care mi-am strans bani 4 ani de zile si vad ca deja sar toti cu gura....Lasati ca de acum o sa fac poze cu telefonul daca ploua!

                          P.S. Ciocu mic! Ca noi suntem la putere

                          Si sa nu uitam de servirea ireprosabila de care am avut parte!!!!!!
                          Attached Files
                          sigpicNatus ibi ubi ferrum nascitur!

                          Comment


                          • Mircea are baniii huoooooooooooo jos cu el si din functia de fotograf nu isi face treaba huoooooo! Ce mai varza pe aici! Costele i-a matura si fa curat !

                            Comment


                            • Tinere vezi vocabularu
                              sigpicNatus ibi ubi ferrum nascitur!

                              Comment


                              • Da da aveam din ala pe clasa I

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google