Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • spioane...neata,nu spui nimic?
    sau vrei sa ne faci o surpriza duminica?
    Nobody is perfect. I am nobody.

    Comment


    • Kklaus are sanse la " pompierul anului "...
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • Originally posted by kklaus View Post
        spioane...neata,nu spui nimic?
        sau vrei sa ne faci o surpriza duminica?
        regret sant de servici
        sigpic

        Comment


        • Ma bucur ca a fost agitatie pe LCDeva-intilniri chiar daca s-a tot "bisat" intr-una!!! Lasind gluma la o parte vreau sa spun ca este si un pic de amaraciune avind in vedere faptul ca nu se prea inghesuie nimeni la gratarul de dumninica. Ca de aia imi vine mie sa vin sa sparg seminte cu Claudiu dar mai vedem!!! Mai este o zi, poate, poate...............!!!
          Noapte frumoasa sa aveti!!!

          Comment


          • mmda managere,ai dreptate dar poate,totusi pana duminica ne vom aduna mai multi si daca nu...asta este ''iubire'' cu forta nu se poate.
            L.C.Deva suntem noi,toti,cu bune si rele.
            Nobody is perfect. I am nobody.

            Comment


            • La razboi inapoi....la placinte...inapoi.....ce mai vrei !!!
              Da-i in ......plata Domnului

              S io la placinte inapoi......maine tre' sa plec in Ungaria !!!
              Tara Juniorului
              Last edited by kenjiro_sanga; 1 May 2010, 13:59. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • azi am participat la o intalnire LC Sibiu, oameni de treaba si gazde bune
                Attached Files

                Comment


                • 2 Mai a venit,a trecut si ma bucura enorm faptul ca am putut sa iesim pentru prima data in acest an. Sper sa repetam cat mai curand posibil...vreme buna,mancare ,bautura dar,cel mai important lucru este ca am fost impreuna si am iesit la un gratar asa cum ne-am propus.Inca odata multumesc tuturor pentru sustinere si ma bucura faptul ca ma pot baza pe voi,oricand si in orice moment.
                  Attached Files
                  Nobody is perfect. I am nobody.

                  Comment


                  • si de la mine cateva pozne de la iesirea la iarba verde de azi 02.05.2010
                    multumim gazdei si atat.
                    Attached Files

                    Comment


                    • am uitat un foto foarte important...
                      Attached Files
                      Nobody is perfect. I am nobody.

                      Comment


                      • Era clar ca ma vor apuca regretele dar asta e!!! De data aceasta nu a depins doar de vointa mea!!! Ma bucur pentru voi ca ati prins o zi de-a dreptul superba pentru iesire!! Promit ca o sa recuperam, doar sa termin tuning-ul la dinti ca o sa facem "una" sa stie tot Logan Club-ul!!
                        Seceta mare fratee!! A-ti pus si veveritele sa joace fotbal!!!!???
                        Last edited by Daniel 67; 2 May 2010, 21:29.

                        Comment


                        • care logan club Deva,Alba sau cele mai indepartate?
                          managere nu ai ce sa regreti:drum lung, beutura putina, mancare si mai putina si nici macar prajituri nu am mancat la sfarsit

                          Comment


                          • Nu trebuia sa aveti retineri!!! Eu daca veneam ..................!!!! Probabil ca iar a ramas vinul de Panciu de anul trecut nebaut!!! Musai trebuie sa rezolvam treaba asta, nu de altceva dar se strica Vinul lui Claudiu!!!
                            Chiar daca veneam si mincam o maslina tot era ceva!! Eram si eu la o intilnire LC Deva si nu o ratam!!!
                            Last edited by Daniel 67; 2 May 2010, 21:37.

                            Comment


                            • Azi nu am ajuns la intalnire... desi imi pusesem in plan sa fiu prezent si eu cu pretena si, chiar imi era pofta de un gratar... asta e... asnopate la un chef si am ajuns pe la 5 acasa numa si, cand m-am trezit la 13, mi-au luat-o a mei innainte... plecasara ei, cu masina la gratar...
                              Ma bucur ca v-ati distrat si v-ati simtit bine...!
                              Bafta in toate si numa bine!
                              ala' micu cu Loganu rosu!!!
                              Micutzu Julyo...
                              sigpic

                              Comment


                              • Au plecat cu tot cu statie Julyo??? Nu fii suparat, desi ar trebui ca intilniri LC Deva in zona, se fac mai rar!!! E si distanta si numarul de membrii activi!!! Asta e!!! Eu mi-am propus ca macar o data in an sa va aduc la Calan!! Sper sa nu fii iar la chef cu o zi inainte!!
                                Saseeeeeeeeeee!!! Spionul de la turda e pe noi!!! Neata Spioane!!!
                                Last edited by Daniel 67; 2 May 2010, 23:51.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google