Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La Gheo ii dam manusi albe si il ducem la zimbrii.....
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • Poate initiatorul acestei intalniri doreste sa posteze un mesaj cu o propunere de intalnire comuna la cei din Valea Jiului si iese ceva frumos.

      Comment


      • Poate Organizatorul de intalniri propune el si nu sta cu mainile pe veverita
        Io zic ca asa trebe'......la treaba Nasule !!!
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • te-ai gandit ca Poate Organizatorul de intalniri nu vrea sau nu are chef, asa ca ciocu mic
          daca nu ai observat vorbeam cu Daniel.

          Comment


          • Adica te doare la p... de toata lumea, esti tare Nasule

            Te dor dintii in gura !!!
            Last edited by kenjiro_sanga; 8 May 2010, 12:54. Reason: Automerged Doublepost
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • nu de toata lumea numai de unguri
              si care-i problema?

              Comment


              • Aha....mai turcule !!!
                Care-i problema !!!
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • Ceea ce am postat mai sus era o propunere nu neaparat o initiativa. Si vorba Secretarului asteptam de la Nasul nostru sa fie initiativa!!! Dar nu-i asta o problema. Problema e sa venim cu propuneri atit asupra datei cit si asupra locatiei sau locatiilor. Iar daca ne hotarim repede si locatia o stabilim pe zona Hateg-ului putem face si o invitatie pentru cei din Vale!!! In ceea ce priveste data eu personal as opta pentru 24 mai fiind zi de sarbatoare atit religioasa cit si legala dar asta ramine sa vedem daca toti suntem liberi atunci. Locatiile deasemenea trebuie propuse si alese repede pentru ca sunt deja doua propuneri pina acum: Prislop si Densus. Cine cunoaste zona ar putea sa ne lumineze ca sa nu mergem pe bijbiite!! De exemplu eu la Densus n-am fost decit o data si atunci in trecere si se intimpla de mult!! Timp ar fi pentru a ne hotari, chestia e sa nu o lalaim ca sa ne putem face planurile fiecare, asta insemnind ca numarul celor care vor aparea cu motive ca nu pot sa vina sa fie cit mai mic. Haideti cu "initiative" ca ne lasa Nasul!!! Daca nu mergem la Maxxa!!!

                  Comment


                  • densus e la vreo 5 km de hateg catre caransebes pe partea dreapta. din cate am vazut data trecuta se poate face si un gratar acolo, camp e, apa avem.
                    si vorba lui daniel, noi facem 40 km pana acolo, cei din petrosani fac peste 60, dar cu ocazia asta ne intalnim mai multi.

                    ca sa fie lumea impacata ne putem duce la prislop de dimineatza si la 11-12 sa ajungem si la densus.
                    Attached Files
                    Last edited by gheorgheion; 9 May 2010, 16:56.

                    Comment


                    • Dupa care se poate merge ori la Cascada Lolaia, Sarmisegetusa, Gura Apei Zic si eu
                      sigpic

                      Comment


                      • sau de la densus inca 5 km pana la manastirea Colt si cetatea cu acelasi nume.
                        sau la santamaria orlea...posibilitati sunt multe in limita a 10km de hateg.

                        Comment


                        • Daca interesul pentru iesirea propusa pentru 24 mai continua tot in......halul asta considerati ca nu am spus nimic!!! Si continuam cu...bla, bla, bla pe forum!! E mai ieftin!!!

                          Comment


                          • 24 pentru mine este zi normala de lucru, deci fara mine, secretare baga tu

                            Comment


                            • Era si 23 o optiune!!! Dar bag seama unii dintre voi nu puteti sau nnu vreti nici una nici alta!!! Dar macar spuneti, ca sa stie restul lumii ce face!!!???

                              Comment


                              • eu nu citesc decat ultimul post
                                asa ca mai scrieti(propuneti) si voi ca de aia e forum
                                daca vreti dictatura , va tai 25% sau 15 la astia ca tine tinerelule
                                ah si am uitat :eu ma duc la Felix poate in vine vreo idee cand o sa stau in bazin cu berea in bot
                                Last edited by NCDHD; 11 May 2010, 21:36.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google