Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Huoooooooooooooooooooooo, demisia de unde ??? din ce post !!!
    Nu am post de conducere......huoooooooooooooooo
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • felicitari LC Deva! pe o vreme urata ca cea de astazi voi v-ati intalnit si a-ti petrecut,...albanezi nu se aduna nici pe vreme frumoasa, daca la vara pune-ti de o regionala sigur o sa va onorez cu prezenta! de la care dintre voi a scapat calu?

      Comment


      • Si totusi exista iubire...
        Asa este Jenule, tre' sa apreciem efortul sa te aduni pe vreme de criza, ploaie, frig...bravo hunedorenilor !!!
        Te asteptam cu drag !
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • Cu toate micile si marile inconveniente ale intilnirii de astazi pentru mine cel mai important a fost ca am reusit sa ne adunam, sa ne vedem, sa povestim si sa uitam macar pentru citeva ore de grijile cotidiene. Nu pot sa spun decit "multumesc si iertati"!!! Asa se spune la noi la tara!!!
          Poze mai putine astazi....Din pacate vremea a fost mizerabila cauza din care sedinta de lipit stikere a fost anulata!!
          Attached Files

          Comment


          • Originally posted by kklaus View Post
            Daniele,asa am o pofta de pizza... ... (ne-am simtit bine,asa cum era pe vremuri)
            Nici o problema domnu"!!! Miine iti mai comand una si pe ...sfirsitul saptaminii sigur ajunge!!!

            Originally posted by jenu View Post
            felicitari LC Deva! pe o vreme urata ca cea de astazi voi v-ati intalnit si a-ti petrecut,...albanezi nu se aduna nici pe vreme frumoasa, daca la vara pune-ti de o regionala sigur o sa va onorez cu prezenta! de la care dintre voi a scapat calu?
            Multumim de aprecieri Jenu!!! Sunteti bineveniti oricind la intilnirile LC Deva, nu numai la cele .."festive"!!!
            Last edited by Daniel 67; 9 April 2012, 00:00. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Originally posted by kklaus View Post
              Narcis,daca te chinui o luna pentru o intalnire ca cea de astazi...cat crezi ca iti va lua pentru ce vrei tu sa faci ?
              Daniele,asa am o pofta de pizza... ... (ne-am simtit bine,asa cum era pe vremuri)

              Ideea e ca nu o sa o fac singur o sa o facem TOTI si daca chiar vrem o sa si reusim totul depinde de vointa!

              Comment


              • Ce ati servit la intalnire ??? am vazut meniul zilei !!!
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • Preparate traditionale din calan..a durat ceva pana ne-a preparat toti cainii din calan dar au fost buni !

                  Oricum a fost buna pizza!!!

                  Comment


                  • Ti se pare, aia erau alea....adica pisi pisi !!!
                    sigpic
                    Maică, ce mafioți de treabă !!!

                    Comment


                    • Ce sa-i faci??? Nu poti sa le ai pe toate!!! Oricum timpul de asteptare pentru prepararea mincarii a fost compensat la calitate, cantitate si.... la nota de plata, ..zic eu!!! Circotasilor!!!

                      Comment


                      • Calanul e vestit pentru mancarea sa de calitate !!!
                        Multumit, managere !?
                        sigpic
                        Maică, ce mafioți de treabă !!!

                        Comment


                        • Eiii!! Eu eram multumit oricum!! Dar produceam si eu discutii cu ...astia micii,...unii dintre ei de pe la ...Luncoiu!!! Uite asa patesti...faci copii, ii cresti, ii duci la baie...si...si...iti maninca sapunul!!!
                          P.S. Pentru promovarea sau confirmarea mea in oarece functii (pe care nu mi le doresc) ..am sa va programez sa dati de baut(macar cu atit sa ma aleg)!!! Deja sunteti doi pe ziua de azi!!!

                          Comment


                          • Originally posted by Narcisuc20 View Post
                            In urma discutiilor am cazut de acord ca urmatoarea intalnire sa fie in zona Bradului la Luncoi ( o sa revin cu poze ale locatiei ) daca o sa fie vreme buna iar daca nu la Brad in data de 29.04.2012
                            Va spun de pe acum pe data de 29 sunt de servici , pana in 25 sunt in CO , poate reusim in Luna Mai ...
                            sigpic

                            Comment


                            • Si eu am spus sa nu ne cramponam de ziua de 29 aprilie!!! Poate fi si la o saptamina dupa....!!!! Important e sa fim cit mai multi ...!!! Iar daca ma gindesc bine in weenkend-ul la care fac referire se sarbatoreste "ziua barbatului"....!!!!

                              Comment


                              • Pai o amanam cu o saptamana atunci nu conteazea data ori inainte ori dupa e bine!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google