Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mircynho11 View Post
    Vin si eu cu pozele, asa mai cu intarziere si cu scuzele de rigoare, deoarece am preferat sa nu imi scot in ploaie aparatul pentru care mi-am strans bani 4 ani de zile si vad ca deja sar toti cu gura....Lasati ca de acum o sa fac poze cu telefonul daca ploua!

    P.S. Ciocu mic! Ca noi suntem la putere

    Si sa nu uitam de servirea ireprosabila de care am avut parte!!!!!!
    Huuuuuuuuuuuuuuuoooo!!! Demisiaaaaaaaaaaaaaa!!!!
    Ooooooooooops!!! cred ca am ramas singur printre 2 rechini!!! Ma duc la culcare!!!

    Comment


    • Somn usor bunicule daca esti cuminte la anu de iepuras mai venim la Calan ( comanda de pizza se face cu 1 luna inainte )

      Comment


      • Rizi tu rizi...nepoate!!! Dar pentru mine lucrul cel mai important e ca a-ti fost ieri "gramada" in catunul Calan!!! Iar la anu"...daca o sa fiti cuminti....o sa va duca bunicu" intr-un loc unde o sa vedeti pizza in poze...unii...iar altii ...o sa vi le arate...(pozele)..!!!!!

        Comment


        • Originally posted by Daniel 67 View Post
          Huuuuuuuuuuuuuoooooo!!!! Parca ai fi ministru de finante!!! Huuuuuuooooooo!!!! Alte taxe!!!! Oooooooops!!!! Sper sa nu ne vada portocalii ca ne pun astia taxe si pe stikere!!!!
          Banii......daca nu i-ai primit pina astazi....s-ar putea ca o sa-i primesti miine!!! Din ce stiu....toata lumea a achitat stiker-ele primite!!! Eu personal nu pot sa spun decit MULTUMESC iar...daca sunt probleme sa-mi spui ca ma duc peste aia MICII sa-i smotocesc de bani!!!
          Sa terminat cu cadourile, vreau bani...as vrea io sa fi-u ministru finantelor, dar nu pe timpurile astea.......huoooooooooooooooooo
          Si tu parca ai fi Crin Antonescu....
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • Originally posted by Daniel 67 View Post
            Rizi tu rizi...nepoate!!! Dar pentru mine lucrul cel mai important e ca a-ti fost ieri "gramada" in catunul Calan!!! Iar la anu"...daca o sa fiti cuminti....o sa va duca bunicu" intr-un loc unde o sa vedeti pizza in poze...unii...iar altii ...o sa vi le arate...(pozele)..!!!!!

            Exista livrari la... catun

            Comment


            • Succes la intalniri ! Paaaaaaaaaaaaaa
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • Originally posted by Narcisuc20 View Post
                Costele i-a matura si fa curat !
                Voi faceti mizerie.... eu sa dau cu matura !!!
                sigpic

                Comment


                • Vezi ca exista aspirator !
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • Sunt de mai multe feluri mooooooo
                    sigpic

                    Comment


                    • Atunci baga-l in priza !!!
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • cu intarziere

                        Urc si eu cateva poze de la ultima intalnire, acum am apucat sa le descarc.
                        Attached Files

                        Comment


                        • Se apropia revelionul !
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • Printre urmatoarele intilniri locale LC Deva din acest an vin si eu cu propunerea pentru o intilnire(iesire, excursie...etc) care daca vom reusi sa o "producem" ar insemna pentru toti participantii un circuit care ar angrena loganisti de la cel putin 3 cluburi judetene!!!
                            Ma refer la o "TRANSALPINA"!!! Am putea angrena in aceasta actiune membrii LC Deva, LC Alba, LC Valea Jiului.....plus alti amatori de la alte cluburi invecinate!! Ne-am putea intinde cu intilnirea pe durata a cel putin 3 zile ...asta insemnind un weekend ..sanatos!!!
                            Eu spun ca ar fi mai interesant decit sa mutam traditionala "regionala" LC Deva din decembrie in august ca sa ...nu stiu...!!! Toti se inghesuie sa faca regionale pe timpul verii ...daaaar combinat cu saracia din zilelele de astazi nu mai iese altceva decit niste intilniri Logan Club locale, de fapt...si cu citiva participanti din zonele limitrofe!!!
                            Dati-va si voi cu parerea!!! Asteptam si parerea vecinilor!!!
                            Eu spun ca merita sa ne canalizam resursele pentru un astfel de eveniment care spun eu va ramine memorabil!!!

                            Comment


                            • Pas!
                              sigpicNatus ibi ubi ferrum nascitur!

                              Comment


                              • Printre urmatoarele intilniri locale LC Deva din acest an vin si eu cu propunerea pentru o intilnire(iesire, excursie...etc) care daca vom reusi sa o "producem" ar insemna pentru toti participantii un circuit care ar angrena loganisti de la cel putin 3 cluburi judetene!!!
                                Ma refer la o "TRANSALPINA"!!! Am putea angrena in aceasta actiune membrii LC Deva, LC Alba, LC Valea Jiului.....plus alti amatori de la alte cluburi invecinate!! Ne-am putea intinde cu intilnirea pe durata a cel putin 3 zile ...asta insemnind un weekend ..sanatos!!!
                                Eu spun ca ar fi mai interesant decit sa mutam traditionala "regionala" LC Deva din decembrie in august ca sa ...nu stiu...!!! Toti se inghesuie sa faca regionale pe timpul verii ...daaaar combinat cu saracia din zilelele de astazi nu mai iese altceva decit niste intilniri Logan Club locale, de fapt...si cu citiva participanti din zonele limitrofe!!!
                                Dati-va si voi cu parerea!!! Asteptam si parerea vecinilor!!!
                                Eu spun ca merita sa ne canalizam resursele pentru un astfel de eveniment care spun eu va ramine memorabil!!!
                                FEEDBACK:
                                1. mircynho11 - Pas!
                                2.NCDHD- cip
                                Last edited by NCDHD; 16 April 2012, 18:18.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google