Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    slabuta prezenta.....

    Comment


    • #77
      Alex draga, cum slabuta? vin eu, sotia, juniorul, varul meu cu vanul(ca de nu ii tai rotile),tu si deja santem o gasca .sper ca avem locuri la pizza ?

      Comment


      • #78
        "copii", eu am mai spus: 2 inseamna deja ca e o intalnire
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • #79
          No vezi mai Alex, noi o sa fim cel putin doi loganisti.Poate pana duminica il fac si pe varu cu cont, ca e tare lenes.

          Comment


          • #80
            Duminica 15 februarie ora 13 o sa fiu si eu prezent la intalnirea de la Castelul Huniazilor.
            Si un mic amanunt,poate conteaza,desi sunt convins ca nu cine stie ce...
            Nu are absolut nici o legatura cu nici un fel de reclama si spun asta ca sa fiu bine inteles.
            Sunt dispus sa ofer resoftare gratuit la trei colegi cu logan MPI,dintre cei care vor veni la intalnire,binenteles daca vor exista doritori in acest sens.
            Va salut si sper de data asta demaram cu adevarat treaba si in zona HD-Deva.

            Comment


            • #81
              Vin si eu dar singur ca sotia si fetita sunt inca racite. Ne vedem acolo.

              Comment


              • #82
                Bravo baieti! si sa faceti multe poze
                Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                Comment


                • #83
                  Poate facem si un film(serial),hai baietii, cine mai vine?

                  Comment


                  • #84
                    eu sunt primul la resoftare!!

                    Comment


                    • #85
                      Precizare la oferta mea gratuita referitoare la eventualii doritori de resoftare la logan mpi care vor veni la intalnirea de la Castelul Huniazilor in data de 15 februarie 2009,ora 13.
                      Musai sa fie forumisti "loganclub" din judetul HD (chiar daca se inscriu de astazi 14 feb) si sa aiba minim 1 post(in care sa isi anunte intentia de a participa la intalnire si de a beneficia de aceasta resoftare gratuita).Acest serviciu il ofer pentru logan 1,4 euro 3/4 si 1,6 euro 3.
                      Dupa cum am spus,trei persoane pot beneficia de aceasta oferta a mea,iar ordinea va fi in functie de rapiditatea postarii aici pe forum a intentiei,pana maine 15 februarie ora 12.
                      Va salut.

                      Deci mai raman doi doritori...
                      Last edited by lion.forte; 14 February 2009, 11:19. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • #86
                        pfoaiii deci maine am de lucru.sa editez in profil calutii de pe XBR

                        Comment


                        • #87
                          eu nu ma abonez, cedez locul pentru noi veniti.

                          Comment


                          • #88
                            Si eu sunt destul de multumit de calutii mei, dar daca prin resoftare se pot activa ceva functii din CB ma inscriu si eu.

                            Comment


                            • #89
                              Ar fi bine sa te hotatasti daca vrei sau nu resoftare.Daca esti multumit cu ce ai pe masina,nu e nici o problema,poti ramane mult si bine asa.
                              Oricum treaba este reversibila(adica daca nu iti place cum merge,iti rescriu softul original si e ca inainte).
                              Aia cu activarea unor functii e altceva.Putem discuta maine la intalnire mai pe larg.

                              Comment


                              • #90
                                Nu pot sa descarc pozele, nu mai merge mesul,nu gasesc ciocanul !
                                Multumim tuturor celor care au participat la intalnirea LC Hunedoara-Deva mai ales colegului si de azi prieten Adrian pentru calutii in plus.Sper ca la urmatoarea intalnire sa ne adunam si mai multi. Daca rezolv problema descarc si pozele.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google