Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Intilnirea regionala de la Deva a demonstrat ca se poate sa ne organizam si noi cei din judetul Hunedoara. A fost un bun exemplu. Tinem legatura in anul care vine si cei citiva care am vazut ce inseamna o intilnire regionala, deocamdata, putem pune baza unui club LOGAN hunedorean. Suntem suficienti pentru a demara activitatea si pentru a coopta si alti membrii. La trei orase mari Deva, Hunedoara si Orastie plus cei din oraselele judetului suntem cam putini in acest moment. Nu de altceva dar cind va mai fi un eveniment de genul celui organizat acum in judetul nostru sa nu ne facem de rusine. Cum am mai spus-o intilnirea de la Deva ar putea deveni una de traditie, chiar daca un amic de la Cluj , daca imi aduc bine aminte, spunea ca la noi daca a vazut cetatea de la Deva nu mai este nimic de vazut si nu trebuie sa ramana o traditie. Daca vom fi destui sa sustinem aceasta intilnire le vom putea arata oaspetilor ca judetul Hunedoara nu inseamna doar Deva. Oricum, astept in anul ce urmeaza initiativa din partea celor din Deva. Eu din Calan probabil sunt UNICAT in acest moment in Logan Club. Pot fi contactat la telefon 0751389097, email daniel.jebelean@gmail.com. LA MULTI ANI!!!

    Comment


    • #47
      Exact ai dreptate!
      De ex. Castelul Corvinestilor e un punct de atractie
      Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

      Comment


      • #48
        Noul an se asterne inaintea noastra ca un volum nescris cu 365 de pagini goale.Grupul LoganClub Pitesti va ureaza sa le scrieti numai cu lucruri bune, impliniri si fericire pentru ca la sfirsitul volumului sa-l cititi cu bucurie.
        La Multi Ani!

        Comment


        • #49
          "La multi ani!!!!" tuturor loganistilor, din partea colegilor botosaneni!
          sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

          Comment


          • #50
            bun, s-a terminat cu sarbatorile, si cu urarile si aproape si cu depanatul de amintiri de la intalnirea comuna, si ????
            nu am mai vazut o intalnire, nici macar o incercare de intalnire. Ce faceti ? Mai sunteti acolo ?
            La intalnirea comuna s-a vazut ca, cu putin efort se poate strange lumea si la voi. Numarati-va cati ati fost din judet si o sa vedeti ca sunteti deja destui pentru a organiza ceva frumos. Iar daca va mai puneti niste stikere si mai vorbiti putin in stanga si in dreapta sigur o sa va strangeti mai multi.
            asteptam sa urmarim ceva activitate pe aici.
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • #51
              Dupa ce primesc dvd-ul ii adun eu pe toti, sau cel putin pe cei care il vor.

              Comment


              • #52
                nu au ajuns DVD-uriile?? domnu,cand o mai punem de o intalnire? pe 1 sau pe 8 feb. ??? stiu ca vremea e urata,masiniile murdare dar sincer nu am apucat sa cunosc totii hunedorenii care au venit la intalnirea regionala.hai sa ne strangem....

                Comment


                • #53
                  DVD-urile au ajuns, cine doreste, cine mai pofteste? Eu sunt de acord cu o intalnire locala si in 1 si in 8, daca nu va fortez prea tare. Multumesc pentru dvd domnului Cristian Streulea si bineînțeles initiatorului acelei intilniri (cea mai tare), Bubu Vasile.

                  Comment


                  • #54
                    pentru mine multumirile (sau bucuria mea) ar fi ca voi sa incepeti sa va intalniti in mod constant si in numar cat mai mare. abia atunci pot spune ca mi s-a implinit dorinta care s-a concretizat prin intalnirea din 21 decembrie.
                    mult succes si ... mobilizarea
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • #55
                      Deva,Hunedoara,Calan ce faceti? Nu vrea nimeni dvd?

                      Comment


                      • #56
                        haideti ca sunt calde!!!

                        Comment


                        • #57
                          Cred ca nu o să-mi ajungă cele cele 4 dvd-uri pe care le-am primit.
                          Hai loganiști,eu aleg ziua 08,02,2009,voi alegeți ora și locația.
                          Propunerii???

                          Comment


                          • #58
                            de ce sa nu-ti ajunga?nu mi le trebuie toate 4

                            Comment


                            • #59
                              As vrea si eu un DVD dar sunt cam ocupat in perioada asta, nu stiu cum sa procedam cu DVD-ul si banii la cine trebuie sa-i dau.

                              Comment


                              • #60
                                E gratis pentru cei ce vin la intalnire.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google