Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vedeti ... am spus eu ... incetisor numa ca ajungeti si voi sus. potential aveti
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • Multumim de incurajari, Giany sa mai vii atunci pe la intalniri ca mai facem sedinte foto. Sa mai dea un pic caldura sa venim si cu jumatatile noastre.

      Comment


      • Bravo baieti, vad ca se misca si pe la voi benzina in injectoare ... super ... Bafta !!
        sigpic

        Comment


        • Daaaaaa, acum si cu resoftari o sa zburde intalnirile.

          Comment


          • la mine in injectoare mai trag vreo 7 caluti )
            @marton: eu zic sa mai dea putin caldura sau cel putin, sa fie putin soare sa nu ne inghete mustata

            Comment


            • Bai, da toti ne-am pus la avatar poze de la ultima intalnire. Imi place.

              Comment


              • da dar alex a taiat din poza, a mea nu se vede.Alex tata vrei sa zici ca a fost frig? La galena a fost chiar foarte cald.

                Comment


                • nu e taiata )

                  Comment


                  • Alex umbla cu smecherii ? E taiata se vede clar numai castelul si XBR-ul lui sa se vada. Si eu ziceam sa mai dea un pic caldura, poate vin mai multi oameni la intalniri, se mai dezmortesc putin. Ati vazut ca avem subforum Logan Club Deva ? Incet incet se misca treaba si pe la noi. Sa intrati fiecare in PC si la apartenenta la grupuri, sa intrati in clubul Logan Club Deva - apoi va scrie si la avatar LC Deva, ca la mine.

                    Mai, dar dimineata nu e nimeni prezent ? Mai schimbam si io o vorba cu cineva. Poate ma intretin cu vre-un moderator.
                    Last edited by mikebike72; 19 February 2009, 09:57. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • daca va uitati in posturiile de mai inainte o sa vedeti poza a 5 a care e si la avatar si va lamuriti ca nu e taiata.

                      Comment


                      • Acu o dai la intors, lasa ca stim noi .

                        Comment


                        • stai ca intorc poza

                          Comment


                          • Imi pare rau ca nu am reusit sa ajung la prima intilnire Logan Club Deva dar ma bucur ca primul pas a fost facut si va felicit pentru asta. Sper ca la urmatoarea intilnire sa fiu alaturi de voi.

                            Comment


                            • Iti tinem un loc cald numai vino. Si eu am stat multi ani in Calan, din clasa a 4-a pana in a 12-a si inca un an la combinat, apoi am plecat in alte zone. Poate facem o inalnire si la Calan Bai.

                              Comment


                              • Ar fi o treaba faina o intalnire la Calan Bai.O idee buna pentru la vara!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google