Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ok martongrigore am luat numarul tau , daca ajung pe acolo te sun poate mobilizam un pic loganistii din Deva si imprejurimi la o intalnire de toamna ...Hai baieti ziceti si voi la nevasta/prietena/amanta ca plecati cu gunoiu
    Last edited by Bad_Wolf; 22 October 2008, 07:53.
    sigpic

    Comment


    • #17
      Si daca le luam si pe ele are ceva???Eu nu pot sa intru pe net prea des,cum facem sa ma anuntati cand are loc urmatoarea intalnire!

      Comment


      • #18
        Sa vina si ele , cu atat mai bine , ma refeream la cei care sunt "asupriti de consoarte" ;) ...Lasa si tu un numar de telefon la martongrigore si daca ajung pe acolo il sun si vedem cum facem , oricum voi va mai intalniti, astept poze de la intalnirile voastre !!!!!
        sigpic

        Comment


        • #19
          Eee sa vina si ele?!Parca ai vazut vreunul sa mearga cu "consoarta" la salonul de coafura sau pe unde isi mai pierd timpul femeile

          Comment


          • #20
            Sper ca nu asteptati sa fermenteze vinul, dupa parerea mea putem sa ne luam si remorcile (asupritoarele), poate citim o bere.A mea are permis.Astept,astep, astept macar o intalnire.

            Comment


            • #21
              Si eu astept,numai sa nu se faca exact cand ma cheama la servici pt cine stie ce inspector scolar ratacit pe la noi!

              P.S.Si a mea are permis,doar ca nu consum alcool.....Prea mult)

              Comment


              • #22
                Si ? Aveti si o continuare ? Sau v-ati intalnit si noua nu ne spuneti ?
                sa aveti bafta de intalniri cat mai multe si numeroase ... Pacat ca nu se poate ajunge cu masina la cetate ca era un loc fain de intalniri
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • #23
                  Cam pustiu pe aici la DEVA...O punem de o intalnire duminica 23.11.2008??? Hai baieti!!
                  si la mine e greu dar facem un efort!!

                  Comment


                  • #24
                    Ora si locul. Eu vin.

                    Comment


                    • #25
                      Oriunde....Oricum eu vin din hunedoara,1 km in plus/minus nu mai conteaza .Preferabil 11-12 ,dupamasa am alte planuri.
                      nea grigore,ne intalnim numai noi 2?

                      Comment


                      • #26
                        Haideti domnilor ca inceputul e greu. Succes!
                        Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                        Comment


                        • #27
                          Alex ,am un verisor cu Van si sper sa vina si el. Mai este si Nony loganist din zona, am nr lui ,daca hotaram ceva serios eu vin si daca are zapada 2 m.

                          Comment


                          • #28
                            hai baietii si fetele din HD!!!!!
                            Pe la 12:00 ar fii bine jos la cetate??? sau oriunde...
                            ma anuntati la 0766523556
                            Last edited by alex_comisaru; 22 November 2008, 13:26. Reason: am trecut nr.telefon

                            Comment


                            • #29
                              Propun o intalnire DUMINICA !!! Ce ziceti???

                              Comment


                              • #30
                                Duminica 30.11.2008,parcarea de la telescaun,ora 12 am.Cine mai vine?
                                1.Marton Grigore.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google