Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Incercam fara probleme, nu e greu !!! asa cred...
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • Da, da, nu e greu, da vine "ungurul" Alex şi ne cere drepturi de autor!!!!!

      Comment


      • Ii dam drept de a tacea, e bine !?
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • Corect!!! Are dreptul să tacă, să participe la toate întâlnirile LC Deva care vor urma până la următorul Balaton, să lipească stikere, să dea beri celor care lipesc stikerele în locul lui (şi nu numai).............etc!!!!!!!!!!!!

          Comment


          • Dany-Ai beut ulei ? cum adica mini intalnire? Alea se intamplau cand aveai pregatire la scoala de arte coson caffe.
            Last edited by NCDHD; 8 July 2009, 21:31.

            Comment


            • inca ma mai gandesc oare cu ce masina sa vin duminica...am doua acum.
              Nobody is perfect. I am nobody.

              Comment


              • da cu banul.


                sau vino cu amandoua
                Last edited by 07hzp; 8 July 2009, 22:54.
                Eu beau sigpic

                Comment


                • Originally posted by martongrigore View Post
                  Dany-Ai beut ulei ? cum adica mini intalnire? Alea se intamplau cand aveai pregatire la scoala de arte coson caffe.
                  Asta e şefu!!! Eu m-am gândit că dacă la ultima întâlnire unii membrii au spus că pleacă pe alte meleaguri mi-am zis că mai rămânem vreo 2-3 !!! Nu mi-am imaginat că ne înmulţim în aşa hal!!! Şi uite aşa ajungem să fim exemplu pentru alte cluburi cu vechime din ţară!! Batem record după record!!!
                  P.S. Claudiu vezi să nu vii cu tulumba!!!
                  Last edited by Daniel 67; 8 July 2009, 23:14.

                  Comment


                  • Da sefu, dar nu ne gandeam ca vin in nr. atat de mare, este bine !!!!
                    Mai Kklaus !!!! v-au marit salariul, nu v-au taiat sporurile de ai 2 masini ... bogatule, nu zici nik !!!!!
                    Last edited by kenjiro_sanga; 8 July 2009, 23:39.
                    sigpic
                    Maică, ce mafioți de treabă !!!

                    Comment


                    • mesaj pt. djtaotao:ai un documentar despre dotari logan referitor la cop.de bord unde cum si cand pot beneficia si eu de el?

                      Comment


                      • anulez orice doar sa ajung la intalnire

                        Comment


                        • Claudiu vezi sa nu gresesti sa vii cu masina de pompieri ?
                          sigpic

                          Comment


                          • D-nule HD99FYP, cu noi vorbesti !!! sau ai gresit thread-ul, ai grija cand postezi, uita-te de 2 ori, postezi si inveti !!???....ok
                            Esti din Lupeni ?
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • Colega ,mai iarta si tu, este buna intentia ta,este la inceput ,fii si tu mai indulgent.
                              Dumnezeu e sus si vede.
                              sigpic

                              Comment


                              • A sarit repede cainele politist pe bietul om si mai vrea sa vina si la intalniri.
                                Schimba-ti semnatura Ovi: (glumesc tot timpul, nu ma luati in seama). Ca asta cu dacia e veche si tata a avut autobuz

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google