Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ardeleni de frunte....
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • Numai 2 nebuni sunt de servici pe forumul LC DEVA, unu la Deva celalalt la Hunedoara
      Last edited by costelHD; 6 July 2009, 14:30.
      sigpic

      Comment


      • Pai ....nu-i rau , mentinem clubul in forma, ptr. cei ce v-or venii si se vor lauda ca sunt membrii L.C.Deva, sa speram ca vor fi mai multi la intalniri...
        Daca nu! Costele ne vom intalnii doar noi, ce are, vin io la Hunedoara, ce zici !!!!
        ca juniorul a parasit ţara, e la HU
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • Da Ovi ai dreptate , alti tin firme cu 2.. angajati , noi doi nu putem duce un Club LC DEVA , intalnirile le puem face ,una la DEVA ,urmatoarea la Hunedoara , luam cu noi si copii
          sigpic

          Comment


          • De acord, vere !!!poate il bagam si pe Daniel?67, e aproape de tine....
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • Hai că mă străduiesc să ţin aproape şi eu deşi e cam greu!!!

              Comment


              • E grele la toata lumea, asa este, dar sa nu fim tristi, veselia, bucuria, intalnirile, noastre tre' sa treaca peste toate neplacerile vietii...io zic ca doar asa ne mentinem, in viata plus alte obligatii, stim noi care!!!!...nu stiu daca m-am exprimat bine dar asa mai uitam de toate rautatile vietii.....Costele ai inteles !?
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • Aşa este Ovidiu!!! Trecem printr-o perioada destul de agitată şi de grea dar mergem mai departe cu speranţa că va fi mai bine!! Iar printre lucrurile care ne ajută să trecem peste greutăţi, să uităm de ele măcar din când în când este şi prietenia care ne-a legat prin LC Deva!!! Cel puţin la mine aşa este!!!

                  Comment


                  • Parerea mea ! asa rau ca acum nu a fost niciodata, o viata asa de ...............bip bip bip, acu vreo 10 ani parca eram mai linistit sa nu mai zic acu 25 de ani, atunci chiar ca eram f. linistit din toate p.d.vedere...
                    Nu era mancare ? nu-i adevarat, numai cine nu vreea, nu avea.....ma distram la maxim pe timpurile alea, acu nu suntem in stare sa ne intalnim la o ''cafa'' sa radem cu Costel
                    Asa imi vine cateodata sa ma tot duc dar am multe obligatii care nu suporta amanare si ma tin in viata, copiii pe care ii iubesc mult de tot.....ai mei daca nu mai sunt, ce sa fac?
                    ...speranta moare ultima....deci hai sa fim mai veseli, cat se poate !!!!
                    secretarul vostru....
                    sigpic
                    Maică, ce mafioți de treabă !!!

                    Comment


                    • Subscriu la ce a scris secretarul general şi ca să putem să plângem unul pe umărul celuilalt propun o întâlnire duminica viitoare, ca să fim şi on topic!!! Chiar dacă o parte din nucleul tare de la LC Deva sunt pe alte meleaguri (Balaton, Marea Neagră,....etc)!!! Ce ziceţi???
                      Last edited by Daniel 67; 6 July 2009, 17:02.

                      Comment


                      • De acord cu intalnirea
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • Pai, mai Costele, tu vrei sa bem berea din pahare din alea !!! mie mi-ar fi rusine sa ....oricum, no problem....te inghesui io cumva
                          De acord cu intalnirea, ca de obicei...deci !!!!
                          Lista cu cei ramasi si nu au bani de CO si cei care au bani de CO dar sunt in localitate :
                          1. Marton_Grigore
                          2. Kenjiro_Sanga
                          3. Daniel_67
                          4. Costel_Hd
                          5.
                          6.
                          7.
                          asteptam inscrieri si propuneri ptr intalnirea cetatenilor LC Deva
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • alti de unde ? toti sunt plecati , prin tara si strainatate , poate mai este ratacit vreo unu prin zona
                            sigpic

                            Comment


                            • Găsim locaţia potrivită şi dacă suntem doar cei care suntem în zonă se cheamă că e întâlnire LC Deva!!! Ceilalţi nu au decât să sughită!!!!

                              Comment


                              • Salut cristi_napu ,ce zici vii la intalnire ,hai incearca , zii si tu ceva pe forum ,iara ne urmaresti ?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google