Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nony sa nu faci ca data trecuta ? noi mai si glumim , de ar vedea colegii nostri plecati prin tara si peste hotare ? ce lista mare sa facut cu loganisti ramasi acasa ! , la care uni urmeaza sa plece in CO
    sigpic

    Comment


    • Nu-mi vine sa cred ce receptivi sunt cetatenii acestui club, ma bucur...
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • de intalnit ne intalnim la practiker, dar dupa ce facem. stam in parcare la soare
        cu respect
        alin
        noi sa fim sanatosi si masinile benzina in rezervor

        Comment


        • Nu Aline mergem sa ne destresam cum zice OVIDIU la o cafea sau o bere fara.................?
          sigpic

          Comment


          • Stam pe spate si mancam seminte, ca si Margelatu....hai ma !!!!! la naiba
            Orice se poate face, la fata locului vb.
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • Sper sa nu-l uitati asa de repede, cui ia placut muzica lui si pe el....multumesc !!!
              Nu ma pot abtine !!! mi-a fost ca un frate mai mare...l-am urmarit toata viata lui, pe ecrane si ascult, dansez pe muzica lui....a fost un geniu si nu mai este, tot ce fac sper sa trezesc la altii curajul de a vb. despre el...mi-ar face multa placere !!!!
              multumesc inca o data.....
              Attached Files
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • Va doresc noapte buna cucuvelelor care ati mai ramas
                sigpic

                Comment


                • Noapte buna, tuturor !
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • a fost un geniu si singurul rege al tuturor si o sa fie in continuare in inimile celor care l-au indragit atat pe el cat si muzica lui,chiar daca nu am crescut si nu am ascultat muzica lui decat ocazional,acum cand aud o melodie la radio,parca imi vine sa plang,de luni cand aud o melodie dau casu la maxim,"Dumnezeu sa-l odihneasca in pace si liniste,linistea care nu a avut-o in timpul vieti"

                    Comment


                    • Multumesc Nony ca esti alaturi de mine si Michael, multumesc.....
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • Eu gândeam la o mini întâlnire dar bag seama sunt toate şansele să fim cel puţin câţi am fost ultima oară!!! Nu e rău!!!!

                        Comment


                        • Dar fara ajutorul cucuvelelor, aceasta, asa zisa miniintalnire era la toamna, oricum bufnitele au raspuns prompt, le multumim !
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • Hai sa nu ne laudam , Fapte colega sa vedem cati vin ? atunci numaram bobocii
                            sigpic

                            Comment


                            • Pai, nu-i speria, lasa-i, oricum increderea se obtine greu, asa ca asteptam....
                              sigpic
                              Maică, ce mafioți de treabă !!!

                              Comment


                              • Intalnirea va avea loc la Practiker, in Deva, la orele 11.30 fix si ceva......
                                Lista cu cetatenii L.C.Deva:
                                1. Marton_Grigore
                                2. Kenjiro_Sanga
                                3. Daniel_67
                                4. Costel_Hd
                                5. Kklaus
                                6. Nmc
                                7. 07_Hzp
                                8. Nony, de sambata( grijă să nu mai găseşti vreun chef că iar ratezi întâlnirea!!!)
                                9. ....................
                                Absenţi anunţaţi şi motivaţi Alex, Miky şi Ionuţ!! Sunt în vacanţă că şi-au găsit sponsori!!!!
                                Lista continua...aşteptăm ca de obicei şi participanţii surpriză!!!!
                                Şi dacă ultima oară am primit un singur nou membru în LC Deva (Baba-Alin) acum se pare că vor fi botezaţi (stikeriti) doi!!! Apropo cine are curaj să-l înlocuiască pe Alex( Lipiciosul) !!!!???? Ehh!! Găsim noi pe careva să lipească stikere nu-i aşa????

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google