Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne vom vedea sigur Claudiu!!! Problema e ca nu stim unde. Dar lamurim si problema asta. Mă bucur când văd interesul tău pentru această adunătură mai ales că ştim că tu faci eforturi aparte pentru a participa la întâlnirile noastre!! Eu sper să te recompensăm pentru acest efort şi să mai facem expeditii în zona Bradului fiindcă merită. E o zonă super frumoasă şi în plus ne eşti dator cu o porţie de virşli!!!!

    Comment


    • o portie de virsli sa fie atunci...
      Costele dai duminica o cafea?
      Nobody is perfect. I am nobody.

      Comment


      • apropo Daniel...Calan Bai mai este?
        Nobody is perfect. I am nobody.

        Comment


        • daca nu stabilim o intalnirea ma prezint si eu la cafea cu voi ;)
          noi sa fim sanatosi si masinile benzina in rezervor

          Comment


          • Oooooo, asa ma baieti, incet, incet merge si o cafea, asta am vrut si duminica....trecuta...
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • eu zic sa mergem pana in retezat, mai exact pana la rausor. facem o excursie de vreo 3-4 ore prin padure, sa mai slabeasca "unii" ca fac burta de la atata stat pe scaun...apoi stiu eu o vilutza care face o ciorba de fasole excelenta plus un gratarel de ceafa de porc in aer liber.

              Comment


              • doar daca il duci pe fiu miu in carca...
                Nobody is perfect. I am nobody.

                Comment


                • Nu zici rau deloc ! chestia cu cârca ! IO AM DOI COPII...Diabolique tată, ai ce căra !...te bagi....!?
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • ...hai ca pe mine m-ai dus la Zam...
                    Nobody is perfect. I am nobody.

                    Comment


                    • sa stii ca si la zam e frumos peisajul...ai fost cu bacul peste mures?

                      cat despre copii nu ma bag. sunt destul de copil, nu-mi trebuie si altii sa-mi fure jucariile..pe mine cine ma duce in carca?

                      Comment


                      • masina...
                        Nobody is perfect. I am nobody.

                        Comment


                        • Care masina ? are masina ? are Logan mai !
                          Fiul meu are numai 58 de kg, usurel ca pana de gasca
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • claudiu dai o cafea duminica ?
                            ovidiu este invitat de mine.
                            mai vorbim pana duminica
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by kklaus View Post
                              apropo Daniel...Calan Bai mai este?
                              Am constatat şi eu că mai există Călan Băi!!! Problema e că nu există un local pe măsură din ce ştiu eu. Adică există dar nu este deschis. Este o idee pentru o întâlnire dar lăsaţi-mă să mă documentez şi vă convoc după aceea la Călan Băi!!!

                              Originally posted by Diabolique View Post
                              eu zic sa mergem pana in retezat, mai exact pana la rausor. facem o excursie de vreo 3-4 ore prin padure, sa mai slabeasca "unii" ca fac burta de la atata stat pe scaun...apoi stiu eu o vilutza care face o ciorba de fasole excelenta plus un gratarel de ceafa de porc in aer liber.
                              Este altă idee bună pentru o ieşire dar asta trebuie pregătită mai din timp pentru că presupune mai multe chestii şi în primul rând sunt cele de natură financiară. Eu aş propune această ieşire pentru una din duminicile din luna viitoare.

                              Până una alta ca să putem şi dezbate o ieşire frumoasă luna viitoare eu zic să ne întâlnim duminică aşa mai pe scurt ca să hotărâm detaliile. Ce ziceţi??? Ne întâlnim la Hunedoara la castel ca la începuturi???
                              Last edited by Daniel 67; 23 June 2009, 18:51. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • O idee excelenta....
                                sigpic
                                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google