Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asa Alin, vreau sa te vad mai des pe forum cu postari cat mai multe, multumesc....oricum ve-i avea de furca cu mine, crezi ca scapi, sunt ca piperul! plus sunt si secretarul acestui club....
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • glumetule ;)
      noi sa fim sanatosi si masinile benzina in rezervor

      Comment


      • Ehe, dragul mosului, inca nu stii cu cine ai de a face, sunt rau, nu gluma ! intreaba-i in secret pe ceilalti membrii daca nu crezi, toti ma urasc, m-am obisnuit!
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • Nu te mai agita ca nu te mai crede nimeni!!!!

          Comment


          • La urmatoare intalnire cu motocicleta o sa vin, toata familia....
            Attached Files
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • Astea sunt pi loc facute!!! Daca te mai si vad calare dar in trafic am sa ma inprastii de ris!!!

              Comment


              • Asa-i, am imbatranit, sunt o cucuvea batrana dar....am surprize ptr. toata lumea, ha.....
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • Vedeti ca sunteti offtopic pe sectiunea asta!!!!!

                  Comment


                  • pana la proba contrarie nu am ce sa fac trebuie sa te cred , sau mai bine il cred pe Daniel. astept intalnirea cu tine
                    noi sa fim sanatosi si masinile benzina in rezervor

                    Comment


                    • am si eu de zis 2 vorbe:
                      1 ovidiu arati ca draq pe motocicleta
                      2 ai ramas dator,am avut grija de copii in excursie
                      nu mai pun ca m-au terorizat!!!!!

                      Comment


                      • Alex, tu cred ca n-ai nici o bila. Sacii cu bile sunt la Ovidiu.

                        Comment


                        • Cea mai oribila fotografie este cea cu Daniel cand D-nul Secretar isi arata dinti ?
                          D-nul Secretar o mica intrebare pe casca scria LC DEVA cunva ?
                          sigpic

                          Comment


                          • Alex, lumea a avut intenţii nobile în ceea ce te priveşte! Ideea era să te pregătim pentru astfel de "situaţii" prin care marea majoritate trecem în viaţă şi care spun eu sunt plăcute şi sunt de neuitat. Ia fă un exerciţiu de imaginaţie şi gândeşte-te cum ar fi fost ca în locul tău duminică să fi fost eu, Ovi sau Marton. Ehhh! ce zici nu te umflă râsul??? Iar tu.... în penele unei cucuvele bătrâne ca noi???? Eu unul n-aş face schimb!!!

                            Comment


                            • Multumesc Daniel ! Ce stiu ei bufnitele....cum se cresc copiii...dar lasa ca nu va singura ocazie cand va avea grija de copiii nostrii !
                              sigpic
                              Maică, ce mafioți de treabă !!!

                              Comment


                              • E secetă pe acest thread!!! Alex ai reuşit să sperii toate bufniţele, nu mai vrea nimeni întâlniri LC Deva după ce ai povestit ce-ai păţit!!!!! Şi când te gândeşti că poate fi mai rău!!!
                                Hai pune-ţi bani la ciorap să mai facem o ieşire!!!!
                                Last edited by Daniel 67; 19 June 2009, 00:30.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google