Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • D-nule Daniel_67, io stiu o regula '' daca vrei, poti '' daca te menajezi, veac si pururi...''

    D-nule Costel_Hd, nu iti este de ajuns cat te critic mai vrei si buline....ok, te rezolv!
    Last edited by kenjiro_sanga; 8 June 2009, 17:46. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • Lista reloaded
      1. Marton_Grigore, sefu...
      2. Kenjiro_Sanga, secretarul general
      3. Daniel_67
      4. Kklaus, pompierul
      5. MikeBike
      6............

      Asa vrem si noi (adica eu cu familia) o excursie cu mai multe de vazut, fara sa facem gratare.
      Apropos, eu la Tebea am fost facut pionier - ce mai vremuri.

      Comment


      • Haideţi fraţilor, aşa vă vreau!!! Măriţi lista şi totodată măriţi coloana cu Logan-uri!!! Să aibe ce vedea Bradul duminica viitoare!!!
        P.S. De acord cu Miki lăsăm grătarele pentru întâlnirea următoare. Da" o pizza musai trebuie să mâncăm!!!!
        Şi încă ceva!!! M-aş bucura dacă pe listă ar fi şi nou veniţi în LC Deva!!!
        Last edited by Daniel 67; 8 June 2009, 20:16.

        Comment


        • Mai Daniele_67, tare m-as bucura sa vina si membrii noi...dar dupa cum vezi !
          Nu conteaza, noi speram...speranta moare ultima ca se vor inscrie multi loganisti, un tur de forta in plimbare, ar fii super...
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • Ştii este o vorbă: "Nu îţi face iluzii ca să nu ai deziluzii!" Eu mă străduiesc să o aplic în permanenţă!! Chiar m-am bucurat când Marton a încercat să mobilizeze loganişti din Valea Jiului. Că s-a întâmplat să nu iasă nimic ASTA E!!! N-a ieşit nimic de data asta dar poate că a produs ceva, nu se ştie!!! Iar în ceea ce ne priveşte eu sper în continuare să mai aduc membrii noi în LOGAN CLUB!!! Trebuie că altfel cine mai bâzâie secretarul general al LC Deva???

            Comment


            • ha...v-am spus io ca bag mana in foc pentru ovi...
              (de nu venea...ma ardeam)

              Costele...vi la Brad?!
              Last edited by kklaus; 8 June 2009, 23:11. Reason: Automerged Doublepost
              Nobody is perfect. I am nobody.

              Comment


              • Te ardeai in iad, scuze...era o expresie!

                Deci, rezumat, sa vedem lista !
                1. Marton_Grigore, sefu...
                2. Kenjiro_Sanga, secretarul general
                3. Daniel_67
                4. Kklaus, pompierul
                5. MikeBike
                6.
                7.
                8.
                Curaj baieti, nu o sa regretati sau sunteti toti sch.3 si va este greu din cale afara! dar sa lasam ironiile....curaj
                Last edited by kenjiro_sanga; 9 June 2009, 18:53. Reason: Automerged Doublepost
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • Salut. Duminica pe 13.06.2009 are loc intalnirea la Brad ?
                  cu respect
                  alin
                  noi sa fim sanatosi si masinile benzina in rezervor

                  Comment


                  • D-nule Baba-Alin, ai gresit ziua, pe 13 mergi singur la Brad, te ve-i distra enorm....
                    In ziua de 14.06.2009, orele 10.00 va fi intalnirea, asa cred, sa intreb colegii mei! plecarea din Deva...
                    sigpic
                    Maică, ce mafioți de treabă !!!

                    Comment


                    • extraordinar, am scris data gresit si repede faci observati.poate ma duc si pe 13 la Brad si poate o sa ma si distrez. nu puteai sa dai si tu un raspuns mai simplu ????
                      cu respect
                      alin
                      noi sa fim sanatosi si masinile benzina in rezervor

                      Comment


                      • claudiu unde te ardeai ?
                        cu venitul la brad mai este timp pana sambata sa va dau si raspunsul este o mica problema ,si sant duminica seara de servici ?
                        sigpic

                        Comment


                        • D-nule baba_alin, aici nu ne enervam, ne destresam, ...extraordinar ce m-am suparat....esti cumva coleric? si eu sunt!
                          dar eu nu am vb. la persoana I -a, cu d-voastra, v-am respectat ! deci fiecare cum poate, asta e....unii mai mult, altii mai putin.
                          ''Nervii raman la poarta, monsieur !''
                          cu stima, doar daca intelegi....
                          Last edited by kenjiro_sanga; 9 June 2009, 22:03.
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • sincer sa fiu nu m-am suparat deloc. de respectat, va respect chiar daca nu v-a cunosc.m-a deranjat faptul ca ati dat un raspuns, care nu cred ca se prea potriveste..."pe 13 mergi singur la Brad, te ve-i distra enorm....".daca te-am deranjat cu ceva imi cer scuze.o seara buna.
                            cu respect
                            alin
                            noi sa fim sanatosi si masinile benzina in rezervor

                            Comment


                            • daca nu venea ovi la brad,ma ardeam...dar asa...

                              Alin...daca doresti sa ne onorezi cu prezenta la Brad,esti bine venit...duminica 14.06...
                              Last edited by kklaus; 9 June 2009, 22:53. Reason: Automerged Doublepost
                              Nobody is perfect. I am nobody.

                              Comment


                              • Va enervati cam repede, gandeste 1 minut inainte sa scrii, te va ajuta...inseamna ca nu ne-ai urmarit prea mult, nu ne cunosti, te-ai aruncat cu un raspuns contra...deci, atentie la Forum L.C.Deva si ne ve-i intelege...
                                Eu scriu normal la toata lumea dar se vede ca nu ne cunosti, ai timp!
                                P.S. Vrei sa fii alaturi de noi, vino la intalniri ! succes...
                                Last edited by kenjiro_sanga; 9 June 2009, 23:01.
                                sigpic
                                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google