Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ovi...unde ne intalnim duminica?
    in centru in parcare sau la plus?
    ...parerea te te rog...
    Nobody is perfect. I am nobody.

    Comment


    • Pai eu as propune sa ne intalnim inainte in deva (la praktiker de exemplu) si sa ne adunam acolo cei din zona si apoi sa mergem cu totii la Brad. Eu de exemplu nu cunosc Bradul, nu stiu unde e Plus-ul acolo sau parcarea din centru.

      Comment


      • Intalnirea va avea loc la Practiker, orele 10.00 iar cei care vin de la sch.3, ora va fi 09.55
        Corect ! Cine are obiectii, asteptam pe adresa L.C.Deva....
        Pot sa vina si alti prieteni cu Loganuri, daca aveti si vor !
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • ok...oare unde sa va astept?
          Nobody is perfect. I am nobody.

          Comment


          • Claudiu ai emotii ?

            Comment


            • pai cum nu...cu asa intalnire...
              vine secretarul la mine in oras...
              Nobody is perfect. I am nobody.

              Comment


              • M-ai spart, sa moara Veta !
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • Ne aştepţi la intrare în Brad cu pâine şi sare!!!!! De muzicanţi ne lipsim!!!!

                  Comment


                  • sus pe viaduct...
                    Nobody is perfect. I am nobody.

                    Comment


                    • Originally posted by kenjiro_sanga View Post
                      Va enervati cam repede, gandeste 1 minut inainte sa scrii, te va ajuta...inseamna ca nu ne-ai urmarit prea mult, nu ne cunosti, te-ai aruncat cu un raspuns contra...deci, atentie la Forum L.C.Deva si ne ve-i intelege...
                      Eu scriu normal la toata lumea dar se vede ca nu ne cunosti, ai timp!
                      ai face bine sa-ti asculti si tu sfaturile. e un incepator pe aici si nu cred ca sta omu sa-ti citeasca toate posturile ca sa vada ce fel de om esti si doar apoi sa se angajeze intr-o conversatie.
                      nu poti sa-i spui unui om sa nu se enerveze ca nu te cunoaste, nici tu nu fa remarci pe care nu esti sigur pentru ca nici tu nu cunosti omul cu care vorbesti sau daca-l cunosti il cunosti prea putin ca sa-i intelegi reactia.

                      nu sunt eu marele smecher sa va dau sfaturi, nici tie nici altora, dar cum am spus n-ar strica sa va urmati sfaturile daca le tot impartasiti cu altii.
                      si apropo, respectul se castiga, iar politetea cu forta imi repugna, cat despre politetea pe forum nu ma pasioneaza dar asta nu inseamna ca nu respect persoana cu care vorbesc.


                      si acum, duminica la 10 am examen la facultate, cred ca asta e un motiv mai bun decat ca-s schimbul 3 si si-s obosit. poate ai uitat ce frumos e sa faci de noapte, sau cand faceai tu de noapte erau alte vremuri si se dormea. stii foarte bine ca m-am simtit excelent la prima intalnire si imi doresc sa vin si la urmtoarele, asa ca nu vad de ce te tot oftici.
                      o zi buna sa ai.
                      Last edited by Diabolique; 10 June 2009, 15:08.

                      Comment


                      • bafta la examen diabolique...sincer imi pare rau ca nu poti ajunge la brad,poate data viitoare.
                        poate urmatoarea intalnire o propui sa poti veni...
                        Nobody is perfect. I am nobody.

                        Comment


                        • Multa Bafta la examen si din partea mea
                          sigpic

                          Comment


                          • Multa bafta Andrei, lasa ca o sa vii si tu cand poti.

                            Comment


                            • D-nul Diabolique vorbeste, deci traieste...ia uite cine imi da lectii de viata, io nu ma oftic, ptr ca nu sunt bucurestean, ma enervez....
                              Cand lucram sch. 3 cresteam si copilul, nevasta era la servici, d-nule Diabolique ! tu esti doar un copil crescut cu NESQUIK....
                              Respect din partea mea, ptr. cine, ptr. tine ! dar ce am io cu tine la urma urmei, faci ce-ti doreste inima, domnule....cam atat deocamdata, mi-a trecut nervii ( ofticurile).
                              P.S. vezi ca ai enervat mai multi pe aici pe forum si au vrut sa te scoata de pe banda, adica sa vb. singur, pe baietii de la L.C.Deva (aproape toti )..se stiu ei, intreaba-i si ai sa vezi, ce parere au toti despre tine( pe forum, nu personal) daca tot vrei sa ma impungi cu sula in coaste...hai impinge sula, vezi daca intra...(oricum imi place forumul asta, doar actiune !)
                              HAI LASA-TI PROSTIILE SI TRECETI LA TREABA, ''SUCCES LA EXAMENE'', d-nule ''tanar si nelinistit''

                              D-nule Diabolique, daca vrei sa ne frigem, stii unde ma gasesti, promit sa ma antrenez la local,, ca sa-mi fac curaj....

                              Iar din acest moment am incheiat orice subiect de scandal ptr. ziaristi.

                              Sa revenim, toata lumea este bine primita la L.C.Deva, nu va speriati, avem si program de intarirea spiritului si muschilor degetelor, antebratelor la taste.....si daca doriti, d-nule Nony, Baba_Alin si alti loganisti, inclusiv d-nul Diabolique, sunteti asteptati cu drag la intalnire.
                              Ne bucuram mult, sa fim cat mai multi si mai uniti decat pe forum, noi doar glumim, va placut sper, circul, trebuia putina destresare.
                              Va multumesc ptr. intelegere
                              Last edited by kenjiro_sanga; 10 June 2009, 20:51. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpic
                              Maică, ce mafioți de treabă !!!

                              Comment


                              • Se pare ca in seara asta vom avem iarasi show
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google