Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pacat ca nu s-au gasit mai muti "pacatosi" ca noi!! Plus ca a fost si o zi superba de plimbare!! Poate data viitoare........! Oricum am fost 7, asta e important!!

    Comment


    • felicitari domnilor! ma bucur ca va-ti lepadat de pacate

      Comment


      • Dar s-or fi lepadat si pacatele de ei ?
        sigpic

        Comment


        • Doctore ce Smenar esti, de unde esti....din Craiova
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • Originally posted by dr_mke View Post
            Dar s-or fi lepadat si pacatele de ei ?
            Ce e Doctore??? Gasi-si teava Nasului pusa si te-ai gindit sa sufli si tu in ea ca sa ne arati cit de smecher neresoftat esti!!!

            Comment


            • multumesc de vizita .
              Nobody is perfect. I am nobody.

              Comment


              • urmatoare intilnire pe cand ?
                sigpic

                Comment


                • Pai dupa cum vad, in afara de restul intalnirilor...doar 3, 4 p'acilea si peste tot...de gura suntem buni !! la tuning, ne strangem sa vedem smecheriile Doctorului...de acu incolo propunem cine nu vine (motiv serios)...io zic sa il lasam cu restu trupei, adica cu Diabolique...etc
                  Toti sunt membrii LCDeva pe forum, dar in rest 3, 4, 5 maxim care se tin de cuvant si vin la intalniri aproape oricand...care doar bate doar din tastatura io zic sa-l lasam sa vorbeasca cu Diabolique (mincinosi cu motive pentru fraieri).
                  Doar niste pareri veridice....
                  Cine se crede membru cat de cat serios, sa se vada....cred ca am motive sa pot vorbii asa in numele Clubului de Mafioti Deva !!!
                  Va multumesc !!!...
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • ma lasa rece pledoaria ta

                    Comment


                    • Mi se pare normal sa nu apara lumea cand se tin intalniri din interese practice, gen vizitat socri la Brad. Asa a propun si eu intalniri saptamanale la Lugoj, Lacul Surduc, Timisoara ori Valea Jiului, daca tot ma preumblu atata.
                      Si normal, cand n-o sa veniti, va voi spune ca sunteti neseriosi !
                      Hai s-o lasam balta, devii un lup moralist in toata regula !

                      Cine se anunta amator de-o mica excursie la Sarmisegetuza ori prin Retezat pe undeva pe-aproape, locuri accesibile usor cu Loganul ? Scapam de caldura si aglomeratie

                      Pana una alta unii se vad destul de des

                      PS > fara replici acide te rog, nu isi au sensul, din cate am vazut eu pe forumul asta au fost destui care s-au agitat sa stranga oamenii la intalniri la Deva, si din cate am tinut minte, la inceput erai dintr-o scuza intr-alta cum ca n-ai putut sa vii.
                      Last edited by dr_mke; 7 June 2010, 14:10.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ovidiu, dupa faza cu Turda mie mi-a pierit cheful de intalniri cu "prietenii" care nu ma vor la masa lor. Varza ?

                        Comment


                        • Tare mi-e teama ca nu esti singurul in ipostaza asta.
                          sigpic

                          Comment


                          • Doctore stii ceva....ma retin sa nu vorbesc prostii....atat !!!
                            P.S. iar cu socrii mei ce ai !? saptamanal ma duc la ei, sunt singurii pe care ii mai am....dar nu imi pun mintea cu tine ca nu ajung niciunde !!!
                            Frate Dr Mike, du-te frate cu cine vrei in Retezat, nu te retine nimeni, du-te cu oricine daca vreau baietii....nu te tine nimeni legat, e normal ca dupa mintea ta...uiti ca avem copii si nu putem sa depasim anumite reguli familiare !!!...ia-l pe Diabolique si du-te si pe Luna
                            Cuvintele nu reprezinta nimic, sunt O la urma urmei, doar prezenta spune tot, dar vad ca nu aveti curaj sa veniti la o intalnire sa imi spuneti in fata orice...sunteti cei mai tari pe forum !!!
                            Mai Gheeeoooo, tu nu esti Varza, cii Conopida, am observat ca imi gasesc prieteni rapid cand sunt Acid cum zice Doctorul Tuning.....oricum io nu ma supar pe nimeni...
                            Daca mai aveti replici Contra sunati la telefonul 112

                            De acum incolo nu mai bag in seama replicile celor care nu vin la intalniri....azi am vrut sa vorbesc cu Doctoru' dar a fugit !!! la telefon nu raspunde.....Doctoreeee, Nu am răieeee..doar Psioriazis....dar te las in pace...ok

                            Doctoreeee, nu imi amintesc sa fi facut ceva pentru clubul asta !!!
                            Doar foto cu masina ta pe munti...asta-i treaba ta....ceva palpabil, sa se vada si atunci discutam.....si nu mai fi atat de "acidulat"....
                            P.S. acolo sus nu ma refeream la tine, dar tu esti foarte inteligent sa te prinzi de ceva
                            Last edited by kenjiro_sanga; 7 June 2010, 21:34. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • Deci se asteapta fapte si nu vorbe cu aluzii la tot felul de faze (a la Turda). Faze inventate si presupuse cum ca cineva ar avea ceva cu cineva..etc...!!. Ce Dumnezeu va credeam "baieti mari" !!!! Cine mai are nemultumiri este rugat sa vina la intilniri si sa si le expuna acolo, ca de chestii din astea aruncate pe aici ca sa facem atmosfera proasta m-am cam saturat!!

                              Comment


                              • Magazin "ÎNCHIS", primim legume proaspete ....
                                sigpic
                                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google