Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cei ce doresc sa organizeze intalniri sunt bineveniti sa o faca, este un forum liber, iar cei care au forumul lor si organizeaza intalniri separate nu au decat sa le posteze acolo unde ei fac ordine dupa bunul lor plac.
    Logan club Deva daca va uitati putin in urma a inceput aici, nu la Calan

    Comment


    • Domnule "organizator de intilniri" iti atrag atentia ca esti intr-o grava eroare, lucru care nu ne mai mira si care tinde sa devina obisnuinta. Deocamdata am calitatea de membru Logan Club si implicit membru LC Deva si din cite stiu nu am nevoie de permisiunea ta de a posta pe acest forum. Nu cu acordul meu tacit s-a ajuns ca LC Deva sa devina un club unde au loc intilniri nocturne de 2 biciclete, role sau mai stiu eu ce presupuse vehicule care nu au nici o treaba cu Logan Club. Nu din cauza mea membrii LCDeva au cautat o solutie de compromis pentru a continua traditionalele intilniri.
      Iar pentru faptul ca ti-ai permis sa-mi stergi postul de ieri si fotografiile de la intilnirea LC Deva de ieri va trebui sa gasesti motive bine intemeiate, pentru ca nu aveai nici un motiv sa faci acest lucru. Si retine faptul ca au fost la intilnire 7 membrii LCDeva. Stii eram si din aia care te-am pus organizator de intilniri!!!
      N-o mai da pe paranoia ca Deva, ........Hunedoara,......Calan(chiar nu stiu ce treaba este)ca la inceput…. nu stiu ce si nu stiu cum… Pai vrei sa-ti aducem noi aminte de inceputuri. O putem face ca sa vezi cit a evoluat lumea, sa vezi unde suntem noi aia timpitii si unde esti d-tale !!!
      Daca crezi ca noi suntem cei care gresim te invit sa-ti supui la vot autoritatea de "organizator de intilniri" si dupa aceea sa traiesti cu impresia ca LC Deva e mosia ta personala!! Iar daca ai un strop de onoare ai renunta de bunavoie la calitatea care o ai pe acest forum si pe care ne-o datorezi!! Ahhh!! Si nu te gindi ca atenteaza careva dintre noi la calitatea de organizator de intilniri. Nu o vrem niciunul la fel cum nu te mai vrem pe tine!! Vrem inapoi acel LC Deva cu tot ceea ce a insemnat el si nu ceea ce a ajuns: jalnic si de risul forumului!!!
      Postez din nou pozele de la intilnirea LC Deva de ieri (vedeti parerea lui Ady 71 la postul 6330 despre ea, nu de alta dar este neutru si a apucat sa vizioneze postul meu de ieri si sters). Sper ca ratiunea va invinge de data asta si pozele vor ramine la locul lor. In caz contrar il voi posta de cite ori este nevoie aici si pe toate threadurile cu intilniri ale cluburilor din tara si trimis pe PM Administratorului forumului, moderatorilor si organizatorilor de intilniri ca sa vada toata lumea cine este organizatorul de intilniri de la Deva.
      Attached Files

      Comment


      • Daniele, intalnirea nu s-a anuntat pe forum aici, ci pe celalalt forum, drept urmare mi se pare justa atitudinea lui Marton de ieri.

        Indiferent care din membri se apuca sa injure mai rau ca un tigan in usa cortului isi ia report instant, indiferent cine ar fi, de cate ori este nevoie.

        Intalniri LCD au fost 2 de la "incident", la nici una nu ai reusit sa fii prezent din motive doar tie cunoscute (nu te intreaba nimeni de ce, la urma urmei fiecare vine cand poate si cand vrea). Lucru valabil si pentru inca cativa membri.

        Din moment ce v-ati mutat toti pe alt forum, care-i baiul ?

        Subsemnatu' activeaza pe forumuri auto de mai bine de 10 ani si n-am nevoie sa fiu invatat regulile de bun simt elementar, asa sper. Momentan prea ocupat cu organizarea unei intalniri nationale , sa-ti caute in coarne. Ca o mica picaneterie din judet vin mai multe masini decat se strang de regula la intalnirile LCD. Probabil din cauza ca-s injust si nesimtit pe alte forumuri.
        Faci cum doresti. Mie mi se pare incorecta postarea ta cu intalnirea de pe "Orasul masinilor" pe forumul Dacia Club.

        Unde se intalnesc 2 colegi de forum se numeste intalnire. Multe asa au inceput, cu 2 forumisti. Parca asa a inceput si aici, Marton si Alex

        O saptamana buna iti doresc.
        Last edited by NCDHD; 13 July 2010, 19:36.
        sigpic

        Comment


        • si eu iti atrag atentia ca esti off si s-ar putea sa suporti consecintele

          Comment


          • Am atras deja atentia si moderatorilor despre ceea ce am postat iar daca se considera ca sunt off cum se zice, suport consecintele fara probleme!! Pot sa fac si sa accept chestia asta!!???
            P.S. Si altii sunt pe alte forumuri!! Trebuie impuscati???? Si sa nu se uite conditiile in care am fost nevoiti mare parte din cei de la LC Deva sa apelam la "alte forumuri"!!

            Comment


            • Nu te-a obligat nimeni, asa ai ales.

              Daca prin absurd Marton se apuca sa te injure macar 1% cat au injurat cei 2, ii dau report si lui fara regrete. Asta sa-ti fie cat se poate de clar !
              sigpic

              Comment


              • chiar sunt curios, ne spui si noua? cred ca setea de putere i-a indemnat pe uni, nu pe toti
                nu se poate 5 membri si 5 moderatori sau poate la voi merge

                Comment


                • Martoane, te corectez: 4 moderatori si 5 membri. Io nu-l vad pe Kklaus moderator, n-are ce-i trebe
                  sigpic

                  Comment


                  • De aceea a-ti ramas DOI!!! Pentru ca a-ti facut misto in permanenta si a-ti luat in zeflemea pe oricine a vrut sa faca ceva pentru LC Deva!!

                    Comment


                    • Eu cred ca am ramas restul, minus cei 5 , plus cei care nu au mai venit la nici o intalnire din alte motive, nenumite aici.

                      Exista un topic special pentru discutiile astea fara finalitate
                      sigpic

                      Comment


                      • dr_mke!! Tu oricum esti restul!! Tu va trebui sa vii la intilnirile LC Deva, inca vreo 10 ani ca sa ajungi din urma pe cei care deja au oarece vechime aici. Asa ca nu mai jigni pe cei care au fondat LC Deva! Asa cum eu sunt dispus sa apreciez meritele unor oameni intr-un anumit domeniu cred ca e normal sa faci si tu acelasi lucru si nu sa il iei la misto ca altii!!
                        Si apropo de chestia asta ai facut o afirmatie cu ceva posturi in urma, vizavi de istoricul LC Deva care nu trebuia sa o faci!! Daca nu esti stapin pe anumite chestii mai bine iti vezi de treaba!!
                        Iar daca chiar vrei si o alta parere fata de ce stiai sunt disponibil!! Nu numai eu!!

                        Comment


                        • Nu va certati, bateti-va

                          Comment


                          • Originally posted by dr_mke View Post
                            Martoane, te corectez: 4 moderatori si 5 membri. Io nu-l vad pe Kklaus moderator, n-are ce-i trebe
                            Mke...nu toti suntem la fel de ''dotati'' ca tine, asta este,unii au altii nu au ce ''le trebe'' ...stai linistit in banca ta si mai bine ''organizeaza'' o iesire pe un deal ceva,decat sa vorbesti fara sa fi intrebat ! Asa ca o chestie...totul era bine pana sa apari tu pe aici...iti spun eu si ceilalti poate o gandesc dar sunt prea simtiti sa-ti spuna asta dar sa iti dai seama de acest lucru,trebuie sa mai si gandesti putin ceea ce la tine este mai dificil.
                            Last edited by kklaus; 13 July 2010, 09:55.
                            Nobody is perfect. I am nobody.

                            Comment


                            • Eu cred ca totul era bine pana au inceput sa se injure ca tiganii domnii Diabolique si Kenjiro, care s-au atacat dupa ce au fost sanctionati regulamentar.
                              Puteau sa aiba bunul simt s-o faca pe PM, nu in vazul lumii, sau prin viu grai.

                              Treaba se pare ca va merge de minune pe "Orasul Masinilor", deci de ce te ataci ? Te opreste cineva sa mergi la intalniri la 2 cluburi ? Daca-i prea mult, ramaneti frate pe forumul celalalt, pe asta oricum aveti activitate zero in afara topicului de intalniri, varza si mai vre-o 2, pe care le citim doar noi.

                              Urmeaza o chestiune valabila pentru toti: cand te apuci sa faci diverse glume si misto-uri trebuie sa accepti cand ti se raspunde in acelasi ton. Mi-e destul de clar ca voua doar va place sa faceti "misto", nu sa si fiti luati la misto.

                              La buna vedere Kklaus, poate intre timp inveti sa raspunzi la salut cand intalnesti oamenii pe strada, lucru valabil si pentru seful tau.

                              Fiecare vrea sa arate ceea ce nu are: in cazul lui Kenjiro modestia si manierele subtiri, in cazul tau Kklaus, curajul, dar daca n-ai sustinatori stai cu coada intre picioare si te faci ca ploua, etc

                              Daca totusi lucrurile nu stau cum spun eu, pe topic se anunta din timp urmatoarea intalnire si ne vedem la un citric. Forumul Logan Club vreau sa spun.
                              Last edited by dr_mke; 13 July 2010, 11:47. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpic

                              Comment


                              • Asa este cum spui ... mare dreptate ai,bravo,un adevarat barbat esti sau mai bine spus,un barbat adevarat ai dori sa fi.
                                Din ceea ce ai spus,un singur lucru,poate,este adevarat ''discutiile'' dintre kenjiro si diabolique dar exact asa...NU trebuia sa te bagi tu unde nu iti fierbe oala,trebuia sa ii lasi sa-si rezolve treburile.
                                Nobody is perfect. I am nobody.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google