Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • doar mafioti au avut parcare acoperita
    pacat ca nu ati fost mai multi a fost o intalnire frumoasa organizare superba
    distractie la maxim
    inca odata multumim organizatorilor pentru efortul enorm depus
    sigpic

    Comment


    • ice ai uitat sa precizezi multa beutura si mancare gratis, despre locul de parcare: primul sosit primul servit si autobuzul tau a stat la scuteala

      Comment


      • Logan Club Cluj ne invita sa participam la intalnirea regionala din 17-19 septembrie 2010
        pentru inscrieri si amanunte:
        Last edited by NCDHD; 6 August 2010, 21:48.

        Comment


        • Duminica 22 august va avea loc o miniintilnire LC Alba - LC Deva!! Amatorii sunt rugati sa urmareasca detaliile ca vor veni in perspectiva iesirii de duminica viitoare!! Participantii vor avea ocazia sa faca urari ORGANIZATORULUI DE INTILNIRI de la Alba cu ocazia zilei onomastice!!

          Plecarea la intilnirea comuna LC Alba - LC Deva de duminica va fi in jurul orei 9,30 la intersectia de la Simeria Veche!! Sunt asteptati toti membrii LC Deva doritori de o binevenita iesire din stres-ul cotidian!!!
          Last edited by NCDHD; 18 August 2010, 17:39.

          Comment


          • Nasule , cei cu linistea aceasta la lc deva !!?
            ura ura , intilnirea la iarba verde si gretar pe cand !? trece vara si noi nu am reusit sa facem o iesire ca pe vremuri .............
            Last edited by NCDHD; 18 August 2010, 17:37.
            sigpic

            Comment


            • Costeleeeeeeee!! Te dor dintii sau..............altceva??? Inca nu ai realizat cum se fac "gretarele"???
              Mergi si tu la o regionala daca ai chef sa fii in compania "nasului"!!!!

              Cei care vor veni duminica la Alba Iulia vor avea ocazia sa asiste la o etapa nationala de VTM !! Asta depinde si cum ne vom misca duminica dimineata!!
              Last edited by Daniel 67; 18 August 2010, 16:38. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Dinti o sa ma doara cand o sa vin de la moldova , astep sa facem intilnire la iarba verde cu toti membri lc deva sa mai lase fiecare din suparari deoparte si sa incerce sa uite ce a fost.......
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by costelHD View Post
                  Nasule , cei cu linistea aceasta la lc deva !!?
                  ura ura , intilnirea la iarba verde si gretar pe cand !? trece vara si noi nu am reusit sa facem o iesire ca pe vremuri .............
                  costele:
                  - eu la iarba verde si gratare am fost, cu kklaus dar a uitat sau m-a uitat(daca aduci vin facem o iesire);
                  -in 18 septembrie voi merge si la regionala la Cluj -Buru(pentru curiosi);
                  -lliniste zici, poate e linistea dinaintea furtunii;

                  Comment


                  • vezi ca ma intilnesc cu topescu si o sa-ti trimita o garafa de vin , dar vinul il beau eu , restu tu , am glumit , mergi la regionala fara membri LC DEVA !!
                    sigpic

                    Comment


                    • Plecarea la intilnirea comuna LC Alba - LC Deva de duminica va fi in jurul orei 9,00 la intersectia de la Simeria Veche!! Sunt asteptati toti membrii LC Deva doritori de o binevenita iesire din stres-ul cotidian!!!
                      Exista posibilitatea sa asistam si la o parte din etapa de VTM ce va avea loc la Straja linga Alba Iulia!!

                      Comment


                      • salutare loganisti, sa aveti drumuri bune!!!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by NCDHD View Post
                          costele:
                          - eu la iarba verde si gratare am fost, cu kklaus dar a uitat sau m-a uitat(daca aduci vin facem o iesire);
                          Nasule,eu nu am si nu te-am uitat dar...nu ma bag peste Dorothy......sti la ce ma refer sau daca nu sti,iti spun cu alta ocazie. O iesire la iarba verde...cand vreti voi,eu sunt de acord.
                          Nobody is perfect. I am nobody.

                          Comment


                          • No' fost nici o suparare, doar 2 care au vorbit mai rau ca la usa cortului in public pe sectiunea LC Deva. @ klaus: oamenii au nume pe forum, altfel incep si io cu misto-urile.

                            Pana una alta se pare ca vine si Alin la Cluj.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by kklaus View Post
                              Nasule,eu nu am si nu te-am uitat dar...nu ma bag peste Dorothy......sti la ce ma refer sau daca nu sti,iti spun cu alta ocazie. O iesire la iarba verde...cand vreti voi,eu sunt de acord.
                              adica daca dadeai un buna ziua pe mess te cenzura cineva?
                              ma-ti convins, sunteti baieti de treaba,uni, succesuri pe toate planurile.

                              Comment


                              • Pe mess...mmda,corect,greseala mea daca ai fost si nu te-am vazut...ma ierti ?! si parca vorbeam de iesiri,de cine pe cine a uitat, nu de mess-uri.
                                cum am mai spus,eu sunt disponibil pentru iesiri.
                                Last edited by kklaus; 20 August 2010, 21:00.
                                Nobody is perfect. I am nobody.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google