Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ar fi oportune printscreenuri de pe alt forum ca sa te lamuresti despre ce spune Marton

    Eu am prezis mai de mult ca se va ajunge intr-o situatie similara cu Brasovul, unde unii nu pot trai fara "functii" si au aparut 2 cluburi. Cel mai sanatos lucru este adevarul, Ovidiu ar putea sa recunoasca asta pe fata si gata. Sunt vro' 4 bradeni, un hunedorean si-un loganist din Calan. Presupun ca LC Brad ar fi cel mai aproape de adevar !

    In acelasi ton cu Marton, nu vin ma intalnesc cu oameni care nu raspund la salut si ma vorbesc pe la spate in toate felurile, pe alt forum. Narcisuc, cand ne-am vazut prima oara, nu poti spune ca l-am vorbit de rau pe Kenjiro, nici eu si nici Marton, nu-i asa ?

    Mai multe n-are sens sa tot comentam. Distractie placuta si sa aveti vreme faina, asa cum am prins noi la Buru
    Last edited by dr_mke; 22 September 2010, 22:05.
    sigpic

    Comment


    • Da nu a zis nimeni nimic de rau atunci. Oricum eu nu stiam nimic de "scandalu" acesta si noi atunci ne-am cunoscut!!! Pacat ca nu se poate trece peste tot si sa fie ca inainte totusi sunteti oameni maturi!!!!

      Comment


      • Oamenii maturi fac diferenta intre forum si viata reala.

        Te-as ruga sa oprim discutia aici
        sigpic

        Comment


        • Oricum lista continua pentru intalnire si toata lumea e binevenita! Chiar daca trebuie sa o luam de la 0 o vom face si vom reusi sunt ferm convins!!!! Toate au un inceput si un sfarsit!!!! La deva cred ca e cazul pentru un nou inceput!!!

          Comment


          • Oamenii seriosi de la Deva s-au intalnit de cateva ori de atunci

            Io zic sa fructifici ideea cu LC Brad, la modul cel mai serios, fara cea mai mica umbra de mistocareala, parol.
            sigpic

            Comment


            • Narcisiuc cand ai timp rascoleste putin pe la intalniri lc deva sa vezi ca intalnirile le propuneau userii nu organizatorul, eu doar trimiteam mesaje la cei care nu erau foarte activi pe forum.Timpul si familia nu imi mai permit sa ma ocup de aceste treburi importante pentru club asa ca imi voi scrie demisia, ca sa nu mai planga uni prea tare
              Last edited by NCDHD; 22 September 2010, 22:31.

              Comment


              • Orice intalnire incepe cu 2 loganisti Martoane

                Maine seara, ori vineri cel tarziu, cred ca te calc c-o intalnire LC Deva sa-ti duc cei 6 gb de poze de la Buru.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by dr_mke View Post
                  Oamenii seriosi de la Deva s-au intalnit de cateva ori de atunci

                  Io zic sa fructifici ideea cu LC Brad, la modul cel mai serios, fara cea mai mica umbra de mistocareala, parol.

                  Ce ar fi ca fiecare sat comnuna sa aibe cate un club "Logan Club Luncoi..." si asa facem de la brad pana la deva 10 cluburi!!!! Nu cred suntem nesriosi si nu avem fata sa facem parte din LCD pana acum vad doar doua persoane care oarecum pot spune ca ne resping si ne trimit in cotetul nostru!!! Pana la urma o sa se clarifice tot sunt convins........ Nu o sa cedam sa facem logan club brad......... iar LCD merita mai multa atentie....... parerea nea!!!!

                  Comment


                  • Nu respinge nimeni pe nimeni, decat unii (nu tu) bunul simt elementar si cei 7 ani de acasa.

                    Dupa cum spuneam, sa tina vremea cu voi duminica. Eu oricum sunt la Timisoara in mare parte din timp, asa ca nu vad de ce te agiti.

                    Nu vad nimic rau sa existe intr-un judet 2-3 cluburi LC atata vreme cat sunt destui membri. Eu unul vreau sa ma intalnesc in Deva si nu tot la Brad, de exemplu, ca sa vezi unul din motivele practice.

                    Cand se pune la cale o iesire mare, vine toata lumea. Kenjiro trebuie sa-ti povesteasca si ce rai sunt loganistii de la Brasov, Sibiu, Cluj si asa mai departe, ca doar s-a jurat ca nu mai merge la nici o nationala.
                    Last edited by dr_mke; 22 September 2010, 22:45.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by dr_mke View Post
                      Orice intalnire incepe cu 2 loganisti Martoane

                      Maine seara, ori vineri cel tarziu, cred ca te calc c-o intalnire LC Deva sa-ti duc cei 6 gb de poze de la Buru.
                      unde ai auzit tu de intalnire in 2? aia e despartire, am si dvd-ul care o confirma, intalnirile incep de la 3-4 in sus nu in jos

                      Comment


                      • Originally posted by dr_mke View Post
                        Ar fi oportune printscreenuri de pe alt forum ca sa te lamuresti despre ce spune Marton

                        Eu am prezis mai de mult ca se va ajunge intr-o situatie similara cu Brasovul, unde unii nu pot trai fara "functii" si au aparut 2 cluburi. Cel mai sanatos lucru este adevarul, Ovidiu ar putea sa recunoasca asta pe fata si gata. Sunt vro' 4 bradeni, un hunedorean si-un loganist din Calan. Presupun ca LC Brad ar fi cel mai aproape de adevar !
                        Nasule , dar cu trotineta mea poti sa vi la intilnire , ai un citric din partea mea
                        doctore la minte te refereai ? , ai ceva cu mine !! , sau te deranj cumva si nu stiu !!
                        sigpic

                        Comment


                        • Imi esti complet indiferent vis a vis de subiect, desi consider ca inclini spre cealalta parte.
                          sigpic

                          Comment


                          • daca tu asa consideri !? , eu tot am zis hai mai lasati din orgoli si treceti la treaba , haideti sa facem o intilnire cum se faceau pe vremurii , mie imi place sa merg unde sunt prieteni adevarati , nu sa merg la intilnire sa vad pe X si Y cum isi arata ca este mai smercher ca celalalt ( m-am referit in general nu la tine ) se stiu iei care sunt
                            sigpic

                            Comment


                            • Eu te cred costele, dar uite ce scriu unii colegi mai tinerei si mai naivi:

                              Scris de Narcisuc20 Astazi la 20:02:31
                              Domnilor se vrea o intalnire prin care sa readucem la viata LCD va rog sa confirmati cei care doresc sa participe la aceasta "renastere"! Va astept sa veniti cu idei si propuneri sa postati si pe forumul cel mare sa vada lumea ca existam si sa facem treaba! Locatia ora si data o vom stabili de comun acord! Va astept sa va inscrieti
                              1.
                              2.
                              3.
                              4.
                              5.
                              6.
                              7.
                              8.Daniel 67
                              9.Corleone Jr.
                              10.Narcisuc20

                              Oricine e binevenit printre noi!!!
                              Daca e cineva care considera ca nu am facut bine il rog sa spuna!

                              L-as intreba daca-i la aceaisi data, ora si locatie ca intalnirea de pe forumul asta http://logandeva.ace.st/portal.htm

                              Din cate stiu io se numeste joc dublu !
                              Last edited by NCDHD; 24 September 2010, 22:41. Reason: litere f mari
                              sigpic

                              Comment


                              • A lansat o invitatie pentru toti membri LC DEVA sa specifice data si locatia unde se va tine urmatoarea intilnire , eu consider ca nu este rau ce a facut Narcisuc20 , parerea mea
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google