Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu am o propunere, daca fiecare ar citi aici: http://www.loganclub.ro/forum/misc.php?do=cfrules si ar si respecta ce scrie nu cred ca vor fi probleme pe acest forum. De gresit fiecare poate sa greseasca ca oameni suntem, problema este sa nu persevereze.Vreau sa va anunt ca nu am fost imputernicit de nimeni sa fac curat prin posturile scrise de cei din Logan Club Deva si nici nu vreau acest lucru, mi-am permis sa corectez unele greseli minore pentru amuzamentul nostru si pentru a intelege la ce se facea referire in unele cazuri. Sper ca nu am suparat pe nimeni. Consider ca problemele care au aparut se puteau rezolva pe mess sau prin mesaje private, nu de alta dar cred ca era mai civilizat sa nu le dam satisfactie unora sau altora. Va multumesc pentru timpul acordat si imi cer scuze daca am deranjat pe cineva.

    Comment


    • si acum ON TOPIC: eu sunt pentru data de 03.05.09

      Comment


      • deci 03.05.2009 intalnire Logan Club Deva-Hd. locatia as dori daca nu aveti nimic impotriva sa o propuna Daniel membru fidel(mare poet sunt), pe malul streiului, sa putem face un gratar, o miuta si pentru cei incinsi o baita la picioare

        Comment


        • Am observat o chestie ! hai sa infiintam K1, cea mai buna solutie, iar la intalniri facem aranjamentele, am rezolvat-o...si pe asta
          Mie unul personal, nu-mi place sa vad atata ura si invidie si etc, parca suntem copii, va suparati din orice gluma, in fine, totusi cred ca o sa ies la pensie si stau cuminte, las militaria sa-si spuna cuvantul !...m-am legat de toata lumea pe aici dar sub forma de gluma si destresare, nu am nimic cu nimeni !
          Pacat de vorbele ''mareţe'' de la inceput, nu este asa ! am avut limbrici, am fost putin entuziasmat, imi trece repede..
          cu stima Ovidiu

          Sau cel mai bine stergeti tot ce inseamna L.C. Deva, poate e mai bine !
          am uitat eu vin la intalnire
          Last edited by NCDHD; 22 April 2009, 21:10. Reason: Automerged Doublepost
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • voi in loc sa cautati data si locatia unei noi intilniri ,voi cautati bube la alti ,eu nu am vazut pe nimeni suparat sau daca a atras atentia nu vad nimic rau in asta uite asa invata si alti ,ca nu santem masini santem oameni
            sigpic

            Comment


            • sa intelegem ca hd-11-moc va veni totusi in 3.05.2009 pe malul streiului cu peste in portbagaj pt prajit la gratar?

              eu unul vin, dar nu ma chemati va rog la 8 dimineatza ca doar la 6 ies de la lucru.

              Comment


              • Originally posted by martongrigore View Post
                deci 03.05.2009 intalnire Logan Club Deva-Hd. locatia as dori daca nu aveti nimic impotriva sa o propuna Daniel membru fidel(mare poet sunt), pe malul streiului, sa putem face un gratar, o miuta si pentru cei incinsi o baita la picioare
                Strei? Ce e Streiul.....???? Aaaaaaaaaa!!!! Parca e apa aceea peste care trec in fiecare zi cind ma duc si cind ma intorc de la servici. Asta e, NU ???? Grea misiune sefu"!!!! Spre rusinea mea, cunostintele referitoare la locatiile de acest gen sunt foarte subtiri, dar daca asta va e dorinta incerc sa ma documentez!!!!
                De acord si eu cu data de 03.05.2009. Oricum eu doar in zilele de duminica voi putea sa va onorez cuprezenta!!!
                P.S. Eu personal am dat "delete", vorba lui Alex, la unele posturi care zic eu nu trebuiau sa apara. Le vom putea clarifica la urmatoarea intilnire(cine vrea si mai simte nevoia). Eu pot sa va spun ca nu-mi voi schimba comportamentul de pina acum si-mi place sa cred ca n-am deranjat pe nimeni iar daca da imi cer scuze!!

                Comment


                • Nu este dorinta mea, a fost o propunere! Deoarece esti o cucuvea batrana este frumos sa organizam o intalnire si in zona ta cu pruni , pe malul apei ar fi minunat si pe valea Sangiorzului e bine. Alegerea este a voastra.

                  Comment


                  • Si uite ca incepe sa se contureze locati si data este frumos pe valea Sangiorzului . deci a venit si poetul nostru ,mai asteptam si alte locati ?

                    Putem sa mergem si la Simeria Veche Camping
                    Last edited by costelHD; 22 April 2009, 22:08. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpic

                    Comment


                    • sau putem merge aproape de vechiul camping de la gros...stiu un loc dupa camping perfect pentru gratar, un fotbal, si avem si apa langa

                      Comment


                      • Si eu ma gindeam la o locatie care sa fie cunoscuta de careva dintre noi. Nu ca n-as vrea sa veniti la Calan, oricum nu scapati, dar decit sa va duc prin cine stie ce balarii pe care nu le stiu nici eu mai bine ceva cunoscut. Bogdan se pare ca mi-a citit gindurile. Chiar o fi diaboliQue!! Hai si cu alte propuneri sa aibe ce alege sefu'!!

                        Comment


                        • as merge si la brad...n-am fost niciodata in zona aia.

                          Comment


                          • Ma bucur ca mai vorbeste cineva si de Brad, acolo m-am nascut , crescut, tata ne-a crescut dintr-un salariu de miner si a reusit.... ma bucur enorm sa aud de Brad, sunt locuri destule si frumoase, de fapt in toata Hunedoara, doar sa le cauti !
                            cred ca nu se supara unii ca am scris de Brad mai mult decat trebuie sau mai stiu io ce...
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • daca tot lauzi atata Bradul propune si tu o locatie de prin zona aia, si supunem la vot...cand se mai aduna cateva propuneri.
                              desi am propus la gros, unde e liniste si nu e nici tipenie de om in afara de noi, as merge pe mana Bradului ca n-am fost niciodata acolo.

                              Comment


                              • daca mai tin bine minte (nu am mai fost de cativa ani pe acolo) dupa ce treci de brad spre varfurile pe stanga este o "minipadure" cu ceva loc amenajat in fata pentru popas. Zona a fost intotdeauna frumoasa. O alta zona ar fi cea de dinainte de Brad (defileul acela impadurit cu cateva serpentine si cu padurea care sta sa cada pe tine) sau acolo unde treci pe sub podul de cale ferata.
                                sau la Lun(g)coiul de jos sau de sus, cum vreti voi
                                hai ca aveti de unde alege in zona aia.

                                PS si neaparat merge pe gratarul ala niste virsli din aia cu eticheta verde, sau daca are timp careva sa fuga pana la vata sa ia ... o nebunie.
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google