Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • duminica la ora?....si unde e intalnirea?
    eu voi veni de la Medias de la nasi deci...poate vom intarzia ''putin''
    (imi dati adresa exacta si vin cu G.P.S.-ul )

    si...in afara de vin,ce sa mai aducem?
    Last edited by kklaus; 29 April 2009, 12:05. Reason: Automerged Doublepost
    Nobody is perfect. I am nobody.

    Comment


    • Dai locatia la GPS'' INTALNIRE L.C. DEVA''...
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • daca-s 15 grade duminica si mai si ploua, i'm sorry dar cred ca voi sta acasa sa numar banii marunti din borcan sau fac copii.

        Comment


        • Eu zic , pentru orice eventualitate, sa stabilim si o locatie de rezerva in caz de vreme rea. Daca sunteti de acord, bineinteles!!!

          Comment


          • Implinit un an

            Originally posted by martongrigore View Post
            Eu ,varul cu vanul si nimeni altul.FRUMOS! Poate data aviatoare.
            Sefu, iti mai aduci aminte de asta ? Greu inceputul dar asa e peste tot.
            Inseamna ca avem si ce sarbatori - un an de existenta.

            nu se pune, giany nu era membru lcd
            Last edited by NCDHD; 26 November 2009, 18:59.

            Comment


            • Cum va fi vremea ?

              Cred ca, dupa cum vad, ma voi duce in final singur sau cu cine vrea, doar cine vrea, poate seful(sigur) vine, asta e !

              Asta a fost aseara, ptr ca nu am baut nimic !acu mi-am revenit...dar va atentionez ca io nu sunt genul care nu abandonez o problema si gasesc motive de tot felul( ca va ploua, ca nu-i place nevestii, ca nu am...bla, bla, bla).
              Asa ca nu va mai tot plangeti! iar daca va ploua vom merge la McDonald's, nu !?cu catel cu purcel... hai ma, nu stiti de gluma !?
              Last edited by kenjiro_sanga; 30 April 2009, 08:33. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • eu azi ma duc sa mananc la mcdonalds...nu de alta dar il vreau pe gelatinosul ala din desene.
                a doua treaba e ca m-as duce in seara asta la discoteca in geoagiu, la bai. se deschide deseara si vine dj project. mai vine careva cu mine? sa nu ma duc singur cu nevasta?

                Comment


                • Diabolique poate ne intalnim la geoagiu

                  Comment


                  • Ovidiu, avind in vedere prognozele meteo ar trebui sa vorbesti cu Doamne, Doamne ca sa nu ajungem la McDonalds!!! Oricum trebuie sa stii ca eu nu caut motive, ca atare gratarul e in portbagajul "Golanului" si sunt gata de lupta!!! Parca era vorba ca mai negociezi cu sefu" la o bere una, alta ca sa stim ce avem de facut fiecare , dar nu vad inca nimic!!!!

                    Comment


                    • Daa, cam slaba activitate din partea secretarului tre sa-i faca sefu fisa postului ca deja se da lovit. Invitatii ioc, ce sa facem fiecare inca nu stim, in loc sa negocieze cu sefu la o bere el isi face avatar bengos Penalizare cu o bere de caciula

                      Daca va uitati acum pe prognoze, sunt vesti mai bune.
                      Nici eu nu caut scuze ca sa nu fiu prezent duminica, eu vin sigur dar sa tina un pic si vremea cu noi.

                      Comment


                      • tot am zis atat de vinul de Panciu...oare cum sa caut motive...atat doar ca noi vom veni de la Medias de aceea poate vom intarzia putin...de asta vreau locatie cat mai exacta de intalnire.
                        Nobody is perfect. I am nobody.

                        Comment


                        • D-nule Kklaus, unde vezi focul mai mare, acolo suntem !
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • pe stanga sau pe dreapta ?!

                            nr tau de telefon ovi,e bun de pe forum?...in caz ca ma ratacesc sa te sun...
                            Last edited by kklaus; 30 April 2009, 21:11. Reason: Automerged Doublepost
                            Nobody is perfect. I am nobody.

                            Comment


                            • schita inalnirii pe alul streiului.

                              Am inceput eu o schita dar inca nu stiu fiecare ce atributiuni are. Astept pareri si ajutoare.
                              Attached Files

                              Comment


                              • aha...deci spre Calan...
                                Nobody is perfect. I am nobody.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google