Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O viata intreaga !
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • Ptr. uni care au fost in zona , Si daca mai vreti sa revedeti peisajul de la Cincis
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • Foarte frumos.
        Un soț bine asuprit e întotdeauna liniștit.
        Visul unui bărbat: „Ascultă cu urechile, vezi cu ochii, dar taci din gură”. Eh... doar un vis.

        Comment


        • Costele, Nasule si (cine vrea).......pe cand ne intalnim cu niste ridichi si gretare ?
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • Noi ne-am intalnit ieri la Brad
            sigpic

            Comment


            • Asa este !!! ne-am intalnit la Brad dar nu i-am vazut pe ceilalti !
              P.S. Si zice lumea ca nu ne intalnim la Brad....oricum, greu drumu' si batatorit de tiruri, adica varza !
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • Asteptam lista
                sigpic

                Comment


                • Spioane, ai limbrici ???
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • limbrici nu .....doar viermisori ,rame ,si ceva momeala
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by ice View Post
                      Asteptam lista
                      Da , asteptam lista si data in care se face intalnirea + detalii de cazare
                      sigpic #

                      Comment


                      • Întâlnire Logan Club Deva în data de 26.iunie.2011 la un grătar la Cinciș, ora 11 și ceva, la Casa Alba la piscină. Lista:
                        1.Eu
                        2.El
                        3.Voi...
                        Ordinea de zi: Întâlnirea prietenilor din zona de vest
                        Am o propunere de intalnire:
                        Last edited by NCDHD; 17 June 2011, 16:52.

                        Comment


                        • Cu parere de rau Intilnirea de la Cincis din Luna Iulie promisa de noi nu se mai tine , La Casa Alba si la Pensiunile din zona au rezervarile facute pana in Luna Septembrie
                          sigpic

                          Comment


                          • MEDALIA DE ONOARE LOGAN CLUB DEVA!!!???!!! Vrem nu vrem este a noastra prntru ca nu vine nimeni din urma sa ne spuna: A-ti ramas in urma fratilor!!!!

                            Pentru cei care nu au planificat nici o iesire pentru ziua de miine, indraznesc sa va fac o invitatie, intr-o locatie pe care o stiu cei care au fost alaturi de mine la priveghiul socrului meu!! Imi fac "mea culpa" ca nu am facut aceasta invitatie mai din vreme dar... cu problemele mele ..pur si simplu ..am uitat!! Cine se hotaraste si vrea sa ma viziteze pe locatia amintita...VA ASTEPT!! Putem pune de un gratar si de o..poveste!!
                            Last edited by Daniel 67; 2 July 2011, 22:18. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Ahaaaaa, incepe numele cu litera "C" si se termina cu litera "L'' ...ghici cine-i ?

                              Lista lui Costel, Grigore, Ovidiu, Claudiu.....poate si Daniel ( calare pe magar)
                              Duminca,10.07.2011,ora 16.00 in parcare la maxxa , e bine ?
                              1. eu
                              2. ovi
                              3. kk
                              4. si eu prezent
                              5.
                              6.
                              7.
                              etc
                              Dupa cum spune si sloganul Clubului Logan Deva...la vremuri noi, tot noi !
                              Last edited by kenjiro_sanga; 7 July 2011, 17:23. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpic
                              Maică, ce mafioți de treabă !!!

                              Comment


                              • Sambata si duminica sunt prezent la iarba verde, pizza tot am mancat. Distractie placuta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google